linuxmint - en to shn translation catalogue (139 entries)

en: Bluetooth
shn: ၸၢတ်ႇၸိတ်ႇ

en: Name
shn: ၸိုဝ်ႈ

note: TRANSLATORS: device status TRANSLATORS: VPN status
en: Connected
shn: ၵွင့်သိုပ်ႇဝႆ့ယဝ့်

en: Quit
shn: ဢိုတ်း

en: _Import
shn: သူင်ႇၶဝ်ႈ

note: Add some common languages first
en: English
shn: ဢၢင်းၵိတ်ႉ

en: Monitor
shn: မေႃႇၼီႇတိူဝ်ႇ

note: #-#-#-#-#  1 (linuxmint)  #-#-#-#-# TRANSLATORS: AP type
en: Unknown
shn: ဢမ်ႇႁူ့

en: Color
shn: သီ

en: Username
shn: ၸိုဝ်ႈၽူႈၸႂ်ႉတိုဝ်း

en: None
shn: ဢမ်လိူၵ်ႈသင်

en: Password
shn: မၢႆလပ့်

note: #-#-#-#-#  22 (simple-scan)  #-#-#-#-# Combo box label for scanning the back side of a page
en: Back
shn: ႁူၼ်လင်

en: Unlock
shn: ဢမ်ႇၶတ်း

en: Home
shn: ငဝ်ႈ

en: Search
shn: သွၵ်ႈႁႃ

en: Close
shn: ပိၵ်ႉ

en: Copy
shn: ၶွပ်ႇပီႇ

en: Edit
shn: မူၼ်ႉမႄး

en: OK
shn: တူၵ်းလူင်း

en: Remove
shn: ထွၼ်ပႅတ်ႈ

en: Retry
shn: ၶိုၼ်းၶတ်းၸႂ်

en: Screen Reader
shn: တႃႇလူ ၽိဝ်ၼႃႈ

en: High Contrast
shn: ႁႂ်ႈႁၼ်ၸႅင်ႈလႅင်းလီ

en: Preferences
shn: ငဝ်ႈၵုမ်းပိူင်

en: Notifications
shn: ၶေႃႈၽၢင့်ပၼ်

en: Computer
shn: ၶွမ်ႇၽိဝ်းထိူဝ်ႇ

en: Trash
shn: ၵူၺ်ယုၵ်းယၵ်း

en: Cancel
shn: လူတ်းပႅတ်ႈ

en: Images
shn: ႁၢင်ႈ

en: Install
shn: ဢူၼ်းသႂ်ႇ

en: _Web
shn: _ဝႅပ်ႉ

en: Desktop
shn: ၼႃႈၶွမ်း

en: Workspaces
shn: ဢွင်ႈႁဵတ်းၵၢၼ်

en: Suspend
shn: ၵိုတ်းလိုဝ်ႈ

en: Hibernate
shn: ၶွမ်းၼွၼ်း

en: Size
shn: သႅၼ်း

en: Font
shn: ၽွၼ်ႉ

en: Save
shn: သိမ်း

en: Actions
shn: လွင်ႈတူင်ႉၼိုင်

en: Text
shn: လိၵ်ႈ

en: Height
shn: တင်းသုင်

en: Width
shn: တင်းၵႂၢင်ႈ

en: Language
shn: ၽႃႇသႃႇၵႂၢမ်း

en: Localization
shn: ၵၢၼ်ပိၼ်ႇၽႃႇသႃႇ

en: Version
shn: မၢႆဢွၵ်ႇ

en: Password:
shn: မၢႆလပ့်:

en: Welcome Screen
shn: ၽိဝ်ၼႃႈ ႁူမ်ၸုမ်းႁပ့်တွၼ်ႈ

en: Redo
shn: ၶိုၼ်းႁဵတ်း

en: _Edit
shn: _မူၼ်ႉမႄး

en: _View
shn: _ၵၼ်တူၺ်း

en: _Go
shn: _ ၵႂႃႇ

en: Select
shn: လိူၵ်ႈ

en: Profile
shn: ပိုၼ်းပွတ်း

en: Upload
shn: တၢင်ႇၶိုၼ်ႈ

en: Upload screenshots into your Dropbox
shn: တၢင်ႇၶိုၼ်ႈScreenshots ထိုင်တီႈ Dropbox

en: There was an error receiving the authentication URL.
shn: တီႈၼၼ်မီးပၼ်ႁႃၽွင်းတိုၵ်ႉႁပ်ႉဢဝ်  authentication URL

en: Please click on the button below to authorize with Dropbox. Press 'Apply' when you are done.
shn: ၶႅၼ်းတေႃႈတဵၵ်းတုမ်ႇတႂ်ႈၼႆႉတႃႇပၼ်ၶႂၢင်ႉၸႂ်ႉၸွမ်းDropbox။ ၶႅၼ်းတေႃႈတဵၵ်း"Apply" ပေႃးၸဝ်ႈၵဝ်ႇယဝ်ႉတူဝ်ႈ။

en: Authorize with Dropbox
shn: ပၼ်ၶႂၢင်ႉၸွမ်း Dropbox ။

en: Authorize
shn: ပၼ်ၶႂၢင်ႉ

en: There was an error authenticating with Dropbox.
shn: တီႈၼၼ်မီးပၼ်ႁႃၽွင်းတိုၵ်ႉပၼ်ၶႂၢင်ႉၸွမ်း Dropbox

en: Upload screenshots to imagebanana.com
shn: တၢင်ႇၶိုၼ်ႈScreenshots ထိုင်တီႈ imagbanana.com

en: Upload screenshots to itmages.com
shn: တၢင်ႇၶိုၼ်ႈscreenshots ထိုင်တီႈ itmages.com

en: Upload screenshots to ompldr.org
shn: တၢင်ႇၶိုၼ်ႈscreenshots ထိုင်တီႈ  ompldr.org

en: Upload screenshots to pix.toile-libre.org
shn: တၢင်ႇၶိုၼ်ႈscreenshots ထိုင်တီႈ pix.toile-libre.org

en: Upload screenshots to ubuntu-pics.de
shn: တၢင်ႇၶိုၼ်ႈscreenshots ထိုင်တီႈ ubuntu-pics.de

en: gnome-web-photo needs to be installed for this feature
shn: gnome-web-photo တေလႆႈမီးဝႆႉၼႂ်းၶိူင်ႈတႃႇၸႂ်ႉတိုဝ်းလႆႈလၢႆးၼႆႉ

en: Goo::Canvas/libgoo-canvas-perl needs to be installed for this feature
shn: Goo::Canvas/libgoo-canvas-perl တေလႆႈမီးဝႆႉၼႂ်းၶိူင်ႈတႃႇၸႂ်ႉတိုဝ်းလႆႈလၢႆးၼႆႉ

en: Choose a profile
shn: လိူၵ်ႈဢဝ်ပိုၼ်းပွတ်း

en: Save configuration as profile
shn: သိမ်းလွင်ႈၶူင်ႉသၢင်ႈႁႂ်ႈပဵၼ်ပိုၼ်းပွတ်း

en: Delete profile
shn: ယႃႉပႅတ်ႈပိုၼ်းပွတ်း

en: Load the selected profile's configuration
shn: ပိုတ်ႇၶိုၼ်ႈ လွင်ႈၶူင်ႉသၢင်ႈ ၶွင်ပိုၼ်းပွတ်း

en: Image format
shn: မဵဝ်းႁုၼ်ႇႁၢင်ႈ

en: Capture
shn: ပေႃႉထႆႇ

en: Selection Capture
shn: လွၵ်းလိူၵ်ႈ ပေႃႉထႆႇ

en: Website Capture
shn: ပေႃႉထႆႇၼႃႈဝႅပ်ႉ

en: %Y = year
shn: %Y = ပီ

en: %m = month
shn: %m = လိူၼ်

en: %d = day
shn: %d = ဝၼ်း

en: %T = time
shn: %T = မွင်း

en: $w = width
shn: $w = တင်းၵႂၢင်ႈ

en: $h = height
shn: $h = တင်းသူင်

en: $profile = name of current profile
shn: $profile = ၸိုဝ်ႈၶွင်ႈပိုၼ်းပွတ်းယၢမ်းလဵဝ်

en: 16 colors   - (4bit)
shn: 16 သီ   - (4bit)

en: 64 colors   - (6bit)
shn: 64 သီ   - (6bit)

en: 256 colors  - (8bit)
shn: 256 သီ  - (8bit)

en: Reduce colors
shn: ယွမ်းသီလူင်း

en: Border
shn: ၶွပ်ႇ

en: Choose border color
shn: လိူၵ်ႈသီၶွပ်ႇ

en: at
shn: တီႈ

en: Show help text
shn: ၼႄတူဝ်လိၵ်ႈၸွႆႈထႅမ်

en: Website URL
shn: URL ၼႃႈဝႅပ်ႉ

en: not found
shn: ဢမ်ႇႁၼ်မႅၼ်ႈ

en: opened
shn: ပိုတ်ႇဝႆႉယဝ်ႉ

en: Error while opening image %s.
shn: မီးတီႈၽိတ်းၽွင်းပိုတ်ႇႁုၼ်ႇႁၢင်ႈ %s ။

en: %s saved
shn: %s သိမ်းဝႆႉယဝ်ႉ

en: %s opened with %s
shn: %s ပိုတ်ႉဝႆႉယဝ်ႉလူၺ်ႈၸွမ်း %s

en: Current profile
shn: ပိုၼ်းပွတ်း ယၢမ်းလဵဝ်

en: Image %s was not found on disk
shn: ႁုၼ်ႇႁၢင်ႈ %s ၼႆႉဢမ်းႁၼ်မႅၼ်ႈၼိူဝ် ၶိူင်ႈ

en: Error while saving the image %s.
shn: မီးတီႈၽိတ်း ၽွင်းတိုၵ်ႉသိမ်းႁုၼ်ႁၢင်ႈ %s.

en: There was an error saving the image to %s.
shn: တီႈၼၼ်မီးဝႆႉတီႈၽိတ်းၼိုင်ႈဢၼ်ၽွင်းသိမ်းႁုၼ်ႇႁၢင်ႈၸူးတီႈ %s ။

en: saved
shn: သိမ်းဝႆႉယဝ်ႉ

en: There was an error opening the image.
shn: တီႈၼၼ်မီးတီႈၽိတ်းၽွင်းပိုတ်ႇၶိုၼ်ႈႁုၼ်ႇႁၢင်ႈ။

en: Ubuntu One
shn: ဢူးပုၼ်းတု ဝၼ်း

en: Rename
shn: ၶိုၼ်းမႄးၸိုဝ်ႈ

en: Rename image %s
shn: ၶိုၼ်းမႄးၸိုဝ်ႈႁုၼ်ႁၢင်ႈ %s

en: _Rename
shn: _ၶိုၼ်းမႄးၸိုဝ်ႈ

en: Guest
shn: ၶႅၵ်ႇ

en: Skip all
shn: ၶၢမ်ႈၵႂႃႇမူတ်း

en: Skip
shn: ၶၢမ်ႈၵႂႃႇ

en: _Open...
shn: _ပိုတ်ႇ …

en: _Print...
shn: _ဢိတ်ႇ…

en: _Send To...
shn: _သူင်ႇထိုင် …

en: _Edit...
shn: _မူၼ်ႉမႄး …

en: Web
shn: ဝႅပ်ႉ

en: Upload - %s - %s
shn: တၢင်ႇၶိုၼ်ႈ  - %s - %s

en: Lock
shn: ၶတ်း

en: Font color
shn: သီၽွၼ်ႉ

en: Choose font color
shn: လိူၵ်ႈသီၽွၼ်ႉ

en: Use selected font
shn: ၸႂ်ႉတိုဝ်းၽွၼ်ႉဢၼ်လိူၵ်ႈဝႆႉယဝ်ႉ

en: Use selected font color
shn: ၸႂ်ႉတိုဝ်းသီၽွၼ်ႉဢၼ်လိူၵ်ႈဝႆႉယဝ်ႉ

en: Close this window
shn: ပိၵ်ႉဝဵၼ်းတူဝ်းဢၼ်ၼႆႉ

en: New text...
shn: လိၵ်ႈမႂ်ႇ …

note: Button to submit authorization dialog
en: _Authorize
shn: _မၵ်းမၼ်ႈၶႂၢင်းပၼ်

en: Show release version
shn: ၼႄမၢႆသွႆ့ဢၼ်ပိုၼ်ဢွၵ်ႇဝႆ့

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
shn: ပေႃ့ '%s--help' တွၼ်ႈတႃႇ တေလႆႈႁၼ် ၵၼ်လိူၵ်ႈသၢင်ႈ သဵၼ်ႈမၢႆ ၶေႃႈပူင်ဢၼ်ၸႂ့်လႆႈ

en: Enter password for %s
shn: ပေႃ့သႂ်ႇ မၢႆလပ့် တွၼ်ႈတႃႇ %s

en: Username:
shn: ၸိုဝ်ႈၽူႈၸႂ့်တိုဝ်း:

en: Invalid password, please try again
shn: မၢႆလပ့်ဢမ်ႇမႅၼ်ႈ၊ ၶတ်းၸႂ်တူၺ်းထႅင်ႈ

en: Failed to authenticate
shn: ၵၢၼ်ထတ်းသၢင်ႈတႃႇၵပ်းသိုပ်ႇ ဢမ်ႇၶႅမ့်လႅပ်ႈ

en: Logging in...
shn: တိုၵ့်ၽွမ့်ၶဝ်ႈယူႇ

en: Login Screen
shn: ၽိဝ်ၼႃႈ ၽွမ့်ၶဝ်ႈ

en: Onscreen keyboard
shn: လွၵ်းမိုဝ်းၽိဝ်ၼႃႈ

en: Session Options
shn: ၵၼ်လိူၵ်ႈသၢင်ႈ

en: Shut Down
shn: ၵိုတ်းၸၢၵ်ႈ

en: Run in test mode
shn: ပိုတ်ႇၸၢမ်းတူၺ်း

en: Guest Session
shn: ၵၼ်တွၼ်ႈၶႅၵ်ႇ

en: Login as %s
shn: ၽွမ့်ၶဝ်ႈ ၼင်ႇ %s

en: Login
shn: ၽွမ့်ၶဝ်ႈ
