kfile_cpp - en to cpp translation catalogue (8 entries)

en: General
cpp: 一般

en: Lines
cpp: 行數

en: Code
cpp: 碼

en: Comment
cpp: 注解

en: Strings
cpp: 字串

en: i18n Strings
cpp: i18n字串

en: Included Files
cpp: 包含的檔案

en: set heading
cpp: seth
