gnome-menus - en to szl translation catalogue (37 entries)

en: Sound & Video
szl: Dźwiynk a wideo

en: Multimedia menu
szl: Myni multimedyjōw

en: Programming
szl: Richtowaniy softwara

en: Tools for software development
szl: Werkcojg dlŏ riychtowania softwara

en: Education
szl: Edukacyjŏ

en: Games
szl: Szpile

en: Games and amusements
szl: Szpile a inksze atrakce

en: Graphics
szl: Grafika

en: Graphics applications
szl: Graficzny softwar

en: Hardware
szl: Hardwar

en: Settings for several hardware devices
szl: Nŏstŏwiynia lo roztōmajtych urzōndzyń

en: Internet
szl: Internec

en: Programs for Internet access such as web and email
szl: Softwar lo Interneca

en: Office
szl: Biyrowe

en: Office Applications
szl: Biyrowy softwar

note: Translators: this is Personal as in "Personal settings"
en: Personal
szl: Włosne

en: Personal settings
szl: Włosne nŏstŏwiynia

en: System
szl: Systyma

en: System settings
szl: Nŏstŏwiynia systymy

en: System Tools
szl: Werkcojg systymowy

en: System configuration and monitoring
szl: Nŏstŏwiynia systymy

en: Universal Access
szl: Ôniywersalny dostymp

en: Universal Access Settings
szl: Nŏstowiynia ôniwersalnygo dostympa

en: Accessories
szl: Dodatki

en: Desktop accessories
szl: Dodatki pulpita

en: Applications
szl: Softwar

en: Other
szl: Inksze

en: Applications that did not fit in other categories
szl: Softwar kery niy wkludza siã dlŏ inkszych kategoryji

en: Menu Editor
szl: Sprowjor myni

en: Edit Menus
szl: Sprŏwjaj mynia

en: _Defaults
szl: _Domyślne

en: _Menus:
szl: _Mynia:

en: _Applications:
szl: _Softwar:

note: Translators: %s is the version number
en: Simple Menu Editor %s
szl: Prosty sprowjar myni %s

en: Name
szl: Miano

en: Show
szl: Pokŏż

en: Cannot find home directory: not set in /etc/passwd and no value for $HOME in environment
szl: Niy je mogebne nŏleźć domowygŏ kataloga: niy je ôn we /etc/passwd a $HOME
