homebank - en to sn translation catalogue (8 entries)

en: Month
sn: Mwedzi

en: Year
sn: Gore

en: Day
sn: Zuva

en: Week
sn: Vhiki

en: (none)
sn: (hapana)

en: t_imes
sn: n_guva

en: is different
sn: yakasiyana

en: All
sn: Zvese
