deja-dup - en to my translation catalogue (48 entries)

en: Trash
my: ၵူၺ်ယုၵ်းယၵ်း

en: _View
my: _ၵၼ်တူၺ်း

en: _Edit
my: _မူၼ်ႉမႄး

en: _Help
my: _တင်းၸွႆႈထႅမ်

en: Close
my: ပိၵ်ႉ

en: Language
my: ၽႃႇသႃႇၵႂၢမ်း

en: Save
my: သိမ်း

en: Border
my: ၶွပ်ႇ

en: Color
my: သီ

en: Choose border color
my: လိူၵ်ႈသီၶွပ်ႇ

en: at
my: တီႈ

en: Show help text
my: ၼႄတူဝ်လိၵ်ႈၸွႆႈထႅမ်

en: Username
my: ၸိုဝ်ႈၽူႈၸႂ်ႉတိုဝ်း

en: Password
my: မၢႆလပ့်

en: Upload
my: တၢင်ႇၶိုၼ်ႈ

en: not found
my: ဢမ်ႇႁၼ်မႅၼ်ႈ

en: opened
my: ပိုတ်ႇဝႆႉယဝ်ႉ

en: %s saved
my: %s သိမ်းဝႆႉယဝ်ႉ

en: %s opened with %s
my: %s ပိုတ်ႉဝႆႉယဝ်ႉလူၺ်ႈၸွမ်း %s

en: saved
my: သိမ်းဝႆႉယဝ်ႉ

en: Name
my: ၸိုဝ်ႈ

en: Guest
my: ၶႅၵ်ႇ

en: Skip all
my: ၶၢမ်ႈၵႂႃႇမူတ်း

en: Skip
my: ၶၢမ်ႈၵႂႃႇ

en: _Go
my: _ ၵႂႃႇ

en: _Open...
my: _ပိုတ်ႇ …

en: _Print...
my: _ဢိတ်ႇ…

en: _Send To...
my: _သူင်ႇထိုင် …

en: _Edit...
my: _မူၼ်ႉမႄး …

en: Redo
my: ၶိုၼ်းႁဵတ်း

en: Desktop
my: ၼႃႈၶွမ်း

en: Web
my: ဝႅပ်ႉ

en: Edit
my: မူၼ်ႉမႄး

en: Upload - %s - %s
my: တၢင်ႇၶိုၼ်ႈ  - %s - %s

en: Workspaces
my: ဢွင်ႈႁဵတ်းၵၢၼ်

en: Font
my: ၽွၼ်ႉ

en: Width
my: တင်းၵႂၢင်ႈ

en: Height
my: တင်းသုင်

en: Unlock
my: ဢမ်ႇၶတ်း

en: Lock
my: ၶတ်း

en: Text
my: လိၵ်ႈ

en: Font color
my: သီၽွၼ်ႉ

en: Choose font color
my: လိူၵ်ႈသီၽွၼ်ႉ

en: Use selected font
my: ၸႂ်ႉတိုဝ်းၽွၼ်ႉဢၼ်လိူၵ်ႈဝႆႉယဝ်ႉ

en: Use selected font color
my: ၸႂ်ႉတိုဝ်းသီၽွၼ်ႉဢၼ်လိူၵ်ႈဝႆႉယဝ်ႉ

en: Close this window
my: ပိၵ်ႉဝဵၼ်းတူဝ်းဢၼ်ၼႆႉ

en: Select
my: လိူၵ်ႈ

en: New text...
my: လိၵ်ႈမႂ်ႇ …
