calibre - en to sc translation catalogue (558 entries)

en: Unknown
sc: Disconnotu

en: Preferences
sc: Preferentzias

en: Keyboard
sc: Butònera

en: News
sc: Novas

en: Title
sc: Tìtulu

en: Comments
sc: Cummentos

en: Languages
sc: Limbas

en: Help
sc: Agiudu

en: About
sc: Informatziones

note: l10n: The date that the news item was written
en: Added
sc: Annantu

en: Donate
sc: Donatzionis

en: Path
sc: Caminu

en: Name
sc: Nùmene

en: Save
sc: Alloga

en: Delete
sc: Fùlia

en: Clear
sc: Fúlia!

en: Original
sc: Originàriu

en: Error
sc: Faddina

en: Search
sc: Chirca

en: Description
sc: Descritzione

note: l10n: noun. The graphical representation of translation status
en: Progress
sc: Progressu

en: Advanced search
sc: Chirca avantzada

en: Next
sc: Sighente

en: Previous
sc: Pretzedente

en: Default
sc: Predefinidu

en: Enter a number
sc: Istichi unu nùmeru

en: No name
sc: Kene Nòmini

en: Download
sc: Iscàrriga

en: Home
sc: Domo

en: Quit
sc: Bessi

en: Export
sc: Esporta

en: Change
sc: Muda

en: First
sc: Primu

en: Open
sc: Oberri

en: Always show results window
sc: Mosta sempiri sa ventana de is arresultaus

en: <b>Selected Theme</b>
sc: Tema Scioberau

en: <b>Your display is not properly configured for theme and animation support. To use these features, you must enable compositing.</b>
sc: Su display no est ateretzau po suportai temas i animatzionis. Po impreai custas fainas, depis abilitai sa componidura.

en: <span size="large"><b>Updated plugins are available!</b></span>
sc: Ddi funti plugins ajorronaus!

en: _Install Updates
sc: _Arregistra ajorronamentus

en: <b>First-launch Behavior</b>
sc: Cumportamentu de sa primu intràda.

en: Start GNOME Do at login.
sc: Oberri GNOME Do a s'intràda.

en: Hide window on first launch (quiet mode).
sc: Cua ventana a sa prima intràda.

en: Show notification icon
sc: Mosta icona de cunsillus

en: Show:
sc: Mosta:

en: Search:
sc: Agàta:

en: _Configure
sc: _Imposta

en: PluginConfigurationWindow
sc: VentanaImpostaPlugins

en: <span size="large" weight="heavy">Plugin name here</span>
sc: <span size="ladu" weight="grai">Nòmini de plugin innòi</span>

en: page1
sc: Follu1

en: GNOME Do Preferences
sc: GNOME Do Preferèntzias

en: Background Color:
sc: Color'e su Fundu

en: Show window shadow
sc: Mosta umbra 'e sa Ventana

en: Animate window
sc: Anima sa Ventana

en: No results for: {0}
sc: Nudda Arresultaus po: {0}

en: Type To Search
sc: Iscriri Po Agatai

en: Type to begin searching
sc: Iscriri po cumentzai a circai

en: Type to start searching.
sc: Iscriri po cumentzai a circai

en: <i>Verify and save account information</i>
sc: Cuntrolla i arregistra informatzionis de s'account

en: Don't have an account?
sc: No tennis perunu account?

en: Error saving {0}
sc: Disacatu arregistrendi {0}

en: Key "{0}" not found in keyring
sc: No apu agatau sa Crai "{0}" in su Keyring

en: gnome-keyring-daemon could not be reached!
sc: No potzu arrici gnome-keyring-daemon

en: Icon
sc: Icona

en: Categories
sc: Categorias

en: This application could not be indexed.
sc: No podiat ponni su programa in s'indixi

en: Exec
sc: Fai

en: OnlyShowIn
sc: AmostaScetiIn

en: Applications
sc: Programas

en: Finds applications in many locations.
sc: Agata programas in medas logus

en: {0} Application Category
sc: {0} Categoria 'e su programa

en: Applications in the {0} category
sc: Programas in sa categoria {0}

en: GNOME Special Locations
sc: Logus ispecialis de GNOME

en: Special locations in GNOME, such as Computer and Network.
sc: Logus ispecialis de GNOME, cumente sa Computadora i sa Network

en: Error reading {0}.
sc: Disacatu ligendi {0}.

en: Sign up for {0}
sc: Iscrii a {0}.

en: Validating...
sc: Cunvàlida....

en: Don't have {0}?
sc: No tennis {0}?

en: Account validation failed!
sc: Cunvàlida 'e s'account fallìa.

en: Verify and save account information
sc: Castia i arregistra is informatzionis 'e s'account

en: Account validation succeeded!
sc: Cunvàlida 'e s'account arrenescida.

en: Copy to Clipboard
sc: Copia in sa Clipboard

en: Copy current text to clipboard
sc: Copia custa scrita mein sa Clipboard

en: Compose a new email to a friend.
sc: Iscrii una email noa a is amigus

en: Opens many kinds of items.
sc: Oberri diferentis elementus

en: Open Url
sc: Oberri Url

en: Opens bookmarks and manually-typed Urls.
sc: Oberri Bookmarks i Urls iscritas a manu

en: Open With...
sc: Oberri Cun...

en: Opens files in specific applications.
sc: Oberri elementus cun is programas ispecificus

en: Reveal
sc: Scobèrri

en: Reveals a file in the file manager.
sc: Scoberri s'elementu in su File Manager.

en: Run
sc: Cumentza

en: Run an application, script, or other executable.
sc: Cumentza unu programa, script o ateru executabili.

en: Previous Pane
sc: Pagin'e Acoa

en: Next Pane
sc: Pagin'e Innantis

en: Previous 5 Results
sc: 5 Arresultaus Acoa

en: Next 5 Results
sc: 5 Arresultaus Innantis

en: Do things as quickly as possible
    (but no quicker) with your files, bookmarks,
    applications, music, contacts, and more!
sc: Fai is cosas su prus lestru ca podis
    cun is files tuus, is bookmarks,
    is programas,sa musica,is cuntatus, e ateru!

en: Visit Homepage
sc: Castia s Homepage

en: Installation cancelled
sc: Installatzioni fuliàda

en: Community Plugins
sc: Plugins de sa Comunidadi

en: All Plugins
sc: Totus is Plugins

en: Official Plugins
sc: Plugins Officialis

en: Appearance
sc: Aparentzia

en: Some of the required add-ins were not found
sc: No apu agatau is add-ins necessarius

en: Installation failed
sc: Installatzioni fallìa

en: Action
sc: Faina

en: Shortcut
sc: Acapiu

en: <b><span size="large">There was an error installing the selected
sc: <b><span size="large">Disacatu installendi:

en: and
sc: i

en:  is not a valid plugin file.
sc:  no est elementu de plugin.

en:  are not valid plugin files.
sc:  no funt elementus de plugin.

en: About Do
sc: Ita est Do

en: About GNOME Do
sc: Ita est GNOME Do

en: Clear Learning
sc: Imparai Craru

en: Resets Do's learned usage data.
sc: Arresèta is datus de impleu imparau de Do

en: Are you sure you want to clear Do's learned usage data?
sc: Ses seguru de borai is datus de impleu imparaus de Do?

en: Support GNOME Do development!
sc: Ajuda s'isvilùpu de GNOME Do!

en: Internal GNOME Do Items
sc: Elementus internus de GNOME Do

en: Special items relevant to the inner-workings of GNOME Do.
sc: Elementus ispecialis de importu po su traballu internu de GNOME Do

en: GNOME Do Item Sources
sc: Arrexini de is Elementus de GNOME Do

en: Item Sources providing all items GNOME Do knows about.
sc: Arrexini de is Elementus ca GNOME Do connoscit.

en: Adjust Do's settings, manage plugins, etc.
sc: Setiu de Do, plugins, ecc.ecc.

en: Quit GNOME Do - come back soon!
sc: Bessi de GNOME Do - Torra Luegus!

en: Selected text
sc: Iscrita scioberàda

en: Currently selected text.
sc: S'iscrita scioberàda immoi.

en: No description.
sc: Kene descriitura

en: Do things as quickly as possible (but no quicker) with your files, bookmarks, applications, music, contacts, and more!
sc: Fai is cosas su prus lestru ca si podit cun is elementus, bookmarks, programas, musica, cuntatus, a ateru!

en: Always show results window.
sc: Mosta sempiri sa ventana de is arresultaus.

en: Changes the appearence of Do. Valid entries are Classic, Glass Frame, and Mini.
sc: Muda s'aparentzia de Do. Setius validus funti Classic, Glass Frame i Mini.

en: Do UI theme
sc: Cara de Do UI.

en: Do summon keybinding.
sc: Tzerria su Keybinding.

en: Enable this option to keep Do from popping up as soon as it starts.
sc: Allui custa optzioni po fai bessìri Do candu s'oberrit.

en: Hide main window when Do starts.
sc: Cua sa ventana principali candu s'oberrit Do.

en: Key used to enter text mode.
sc: Butòni oberau in su modu de iscritura.

en: Set this to the character that should be used to enter text mode.
sc: Ponni custu po su carateri de oberai in su modu de iscritura.

en: Set this to the key command you would like to use to summon Do.
sc: Ponni custu a butòni de cumandu po tzerriai Do.

en: Whether the results window will always show.
sc: Si sa ventana de arresultaus at'essi mostàda sempiri.

en: Language
sc: Limba

en: Hold down "Control", or "Command" on a Mac, to select more than one.
sc: Aguanta carcadu "Ctrl", o "Command" in su Mac, pro nde seberare prus de unu.

en: Enter a valid e-mail address.
sc: Istichi unu incarreramentu e-mail bàlidu.

en: That e-mail address doesn't have an associated user account. Are you sure you've registered?
sc: Custu incarreramentu e-mail non est assotziadu a niunu identidade de impitadore. Seguru ses de ti èssere registradu a beru?

en: This field is required.
sc: Custu campu est obligatòriu.

en: Ensure this value has at most %(max)d characters (it has %(length)d).
sc: Assegura·ti chi custu balore tèngiat a su prus %(max)d caràteres (immoe nde tenet %(length)d).

en: Save and add another
sc: Alloga e agiunghe un'àteru

en: Save and continue editing
sc: Alloga e sighi a traballare

en: Add
sc: Agiunghe

note: l10n: This is a constructed string that might end up saying "Add language" or "Add project". If you need to translate that differently, you might want to try to translate it as "Add an entry to the %(name)s table" or "Add an object of type "%(name)s".
en: Add %(name)s
sc: Agiunghe %(name)s

note: l10n: This link takes the user to the page where the currently configured option is displayed (such as a project or language)
en: View on site
sc: Ammustra in su giassu

en: first name
sc: nùmene

en: last name
sc: sambenadu

en: e-mail address
sc: incarreramentu e-mail

en: active
sc: ativu

note: l10n: Please translate this simply as "Administrator". This string is needed by Django, but 'superuser' is very technical and should be avoided.
en: superuser status
sc: istadu de s'amministradore

note: l10n: The language from which translation will happen
en: Source Language
sc: Limba de cumentzu

en: Android strings
sc: Istringas de Android

en: Your name
sc: Su nùmene tuo

en: Your email address
sc: Su incarreramentu email tuo

en: Your message
sc: Su messàgiu tuo

en: Please correct the error below. | Please correct the errors below.
sc[0]: Pro praghere, currigi sa faddina inoghe a suta.
sc[1]: Pro praghere, currigi is faddinas inoghe a suta.

en: The settings have been saved.
sc: Is sèberos sunt istados allogados.

en: username
sc: nùmene de impitadore

en: email address
sc: incarreramentu email

en: password (again)
sc: password (torra)

en: This username is already taken. Please choose another.
sc: Custu nùmene de impitadore est giai istadu seberadu. Pro praghere sèbera·ti·nde un'àteru.

en: You must type the same password each time
sc: Depes istichire sa pròpia password onni borta

en: I have read and agree to the Terms of Service
sc: Apo lèghidu e atzeto sas cunditziones de su servìtziu

en: This email address is already in use. Please supply a different email address.
sc: Custu incarreramentu email est giai istadu impreadu. Pro praghere pone unu incarreramentu email diferente.

en: Registration using free email addresses is prohibited. Please supply a different email address.
sc: Sunt proibidas is registratziones chi impreant incarreramentos email gratùitos. Pro praghere pone unu incarreramentu email diferente.

en: user
sc: impitadore

en: activation key
sc: còdighe de ativatzione

en: registration profile
sc: perfilu de registratzione

en: registration profiles
sc: profilos de registratzione

en: Language code does not follow the ISO convention
sc: Su còdighe de sa limba non sighit sa conventzione ISO

en: Project code may only contain letters, numbers and _
sc: Su còdighe de su progetu podet cuntènnere isceti lìteras, nùmeros e _

en: Advanced Options
sc: Sèberos avantzados

en: The name for this Pootle server
sc: Su nùmene de custu serbidore Pootle

en: The description and instructions shown on the front page and about page. Be sure to use valid HTML.
sc: Sa descritzione e sas istrutziones ammustradas in sa pàgina de cumentzu e in cussa de is informatziones. Assegura·ti de pònnere HTML bàlidu.

en: Can view a translation project
sc: Podet bìere unu progetu de bortadura

en: Can make a suggestion for a translation
sc: Podet pònnere consìgios pro una bortadura

en: Can submit a translation
sc: Podet imbiare una bortadura

en: Can overwrite translations on uploading files
sc: Podet subrascrìere is bortaduras cando càrrigat is files

en: Can review translations
sc: Podet torrare a castiare is bortaduras

en: Can download archives of translation projects
sc: Podet iscarrigare is archìvios de is progetos de bortadura

en: Can administrate a translation project
sc: Podet amministrare unu progetu de bortadura

en: Can commit to version control
sc: Podet imbiare a su controllu de bersione

en: Pending
sc: Pendente

en: Accepted
sc: Atzetadu

en: Rejected
sc: Non atzetadu

en: Top Contributors
sc: Mègius contribuidores

en: Translated
sc: Bortadu

en: Needs review
sc: Tocat a ddas torrare a castiare

en: Untranslated
sc: Non bortadas

en: Here you can add, edit, and delete all the available languages in this Pootle server.
sc: Inoghe podes annànghere, mudare e fuliare totus is limbas chi s'agatant in custu serbidore Pootle.

en: Permissions
sc: Permissos

en: Here you can add, edit, and delete the default permissions in this Pootle server.
sc: Inoghe podes annànghere, mudare e fuliare is permissos predefinidos de custu serbidore Pootle.

en: The user “nobody” refers to any user that is not logged in (an anonymous, unidentified user). The user “default” refers to the rights that all logged in users will have by default, unless other specific rights were assigned to them.
sc: S'impitadore “nobody” inditat a cale si siat impitadore chi non est intradu (unu anònimu, un'impitadore non identificadu). S'impitadore “default” inditat is deretos che totus is impitadores registrados ant a tènnere predefinidos, chi a issos non sunt istados postos deretos ispetzificos.

en: Projects
sc: Progetos

en: Here you can add, edit, and delete all the available projects in this Pootle server.
sc: Inoghe podes annànghere, mudare e fuliare totus is progetos chi s'agatant in custu serbidore Pootle.

en: General Settings
sc: Sèberos generales

en: Configure here the general settings for your site.
sc: Cunfigura inoghe is sèberos generale de su giassu tuo.

en: Users
sc: Impitadores

en: Here you can add, edit, and delete all the available users in this Pootle server.
sc: Inoghe podes agiùnghere, mudare e fulliare totus is impitadores chi s'agatant in custu serbidore Pootle.

en: Dashboard
sc: Tàula personale

en: Server Statistics
sc: Istatìsticas de su serbidore

en: Translated words
sc: Faeddos bortados

en: Pending suggestions
sc: Consìgios pendentes

en: Active users
sc: Impitadores ativos

en: Active projects
sc: Progetos ativos

en: Active languages
sc: Limbas ativas

en: Translated strings
sc: Istringas bortadas

en: Submissions
sc: Imbios

en: More...
sc: Prus informatziones...

en: Support
sc: Suportu

en: Pootle is developed by Translate.org.za and a community of passionate localization experts. We want Pootle to help your localization work reach its full potential.
sc: Pootle est isvilupadu dae Translate.org.za e dae una comunidade de espertos e apassionados de localizatzione. Cherimus chi Pootle s'agiudet de manera chi su traballu bostru de localizatzione lompat a sa potentzialidade prena.

en: You will find the following helpful for support:
sc: A sighire as a agatare suportu chi ti podet agiudare:

en: The Pootle documentation
sc: Sa documentatzione de Pootle

en: The Pootle mailing list
sc: Sa lista de email de Pootle

en: (commercial support)
sc: (suportu cummertziale)

en: Dependency Checks
sc: Controllos de is dipendèntzias

en: Optional
sc: Optzionale

en: Optimizations
sc: Otimizatziones

en: Pootle Alerts
sc: Avisos de Pootle

en: About Pootle
sc: A pitzu de Pootle

en: This site is running Pootle &mdash; powerful web software to empower teams to do translation and translation management. This community tool is Free Software, and any team can use it and contribute to the Pootle community. Read more on the <a href="http://translate.sourceforge.net/">project website</a>.
sc: Custu giassu est impreende Pootle &mdash; unu grandu programma de retza chi permitet a trumas de bortare e de gestire sas bortaduras. Custa aina comunitària est Software Lìberu e cale si siat truma dda podet impreare e contribuire a sa comunidade de Pootle. Prus informatziones ddas podes agatare in su <a href="http://translate.sourceforge.net/">giassu web de su progetu</a>.

en: Overall Completion
sc: Avantzamentu totale

en: Last Activity
sc: Ùrtima atividade

en: Project
sc: Progetu

en: Latest News
sc: Ùrtimas novas

en: Subscribe to the RSS feed.
sc: Iscrie·ti a sa mitza RSS.

en: Login
sc: Intra

en: Login to Pootle
sc: Intra in Pootle

en: Your username and password didn't match. Please try again.
sc: Su nùmene de impitadore e sa password tuas non torrant. Pro praghere torra a proare.

en: Lost your Password?
sc: As pèrdidu sa password?

en: Don't have an account yet?
sc: Non tenes galu una registratzione?

en: Register.
sc: Registra.

en: Complete
sc: Cumpletu

en: Suggestions
sc: Consìgios

en: Reviews
sc: Revisiones

en: Translate Toolkit version %s installed.
sc: Sa bersione %s de Translate Toolkit est installada.

en: Translate Toolkit version %(installed)s installed. Pootle requires version %(required)s.
sc: Sa bersione %(installed)s de Translate Toolkit est installada. Pootle rechedet sa bersione %(required)s.

en: Django version %s is installed.
sc: Sa bersione %s de su Django est installada.

en: Django version %s is installed, but a higher version is highly recommended.
sc: Sa bersione %s de Django est installada ma una bersione prus noa est racumandada.

en: lxml version %s is installed.
sc: Sa bersione %s de su lxml est installada.

en: lxml version %(installed)s is installed. Pootle requires version %(required)s for XML format support.
sc: Sa bersione %(installed)s de lxml est installada. Pootle rechedet sa bersione %(required)s pro suportare su formadu XML.

en: lxml is not installed. Pootle requires lxml for XML format support.
sc: lxml non est installadu. Pootle rechedet lxml pro suportare su formadu XML.

en: Can't find the unzip command. Uploading archives is faster if "unzip" is available.
sc: Non si podet agatare su cumandu unzip. Carrigare is archìvios est prus lestru chi "unzip" est disponìbile.

en: Can't find the ISO codes package. Pootle uses ISO codes to translate language names.
sc: Non si podet agatare su pachete de sos còdighes ISO. Pootle imprea is còdighes ISO pro bortare is nùmenes de is limbas.

en: Can't find the aeidon package. Pootle requires Gaupol or aeidon to support subtitle formats.
sc: Non si podet agatare su pachete aeidon. Pootle rechedet Gaupol o aeidon pro suportare is formados de is sutatìtulos.

en: Can't find python-levenshtein package. Updating from templates is faster with python-levenshtein.
sc: Non si podet agatare su pachete python-levenshtein. S'annoamentu dae sos modellos est prus lestra cun python-levenshtein.

en: No text indexing engine found. Searching is faster if an indexing engine like Xapian or Lucene is installed.
sc: Non apo agatadu niunu inditzizadore de testos. Sa chirca est prus lestra chi est installadu unu motore de inditzizatzione comente Xapian o Lucene.

en: Using the default sqlite3 database engine. SQLite is only suitable for small installations with a small number of users. Pootle will perform better with the MySQL database engine.
sc: Impreende su motore de base de datos predefinidu sqlite3. SQLite andat bene isceti pro installatziones piticas cun unu nùmeru bàsciu de impitadores. Pootle funtzionat mègius cun su motore de base de datos MySQL.

en: Using the default sqlite3 database engine. SQLite is only suitable for small installations with a small number of users. Pootle will perform better with the MySQL database engine, but you need to install python-MySQLdb first.
sc: Impreende su motore de base de datos predefinidu sqlite3. SQLite andat bene isceti pro installatziones piticas cun unu nùmeru bàsciu de impitadores. Pootle funtzionat mègius cun su motore de base de datos MySQL, ma antis tocat a installare python-MySQLdb.

en: Pootle is configured to use memcached as a caching backend, but can't connect to the memcached server. Caching is currently disabled.
sc: Pootle est cunfiguradu pro impreare memcached comente sistema de memòria cache, ma non si podet connètere a su serbidore memcached. Sa memorizatzione in cache pro immoe est inabilitada.

en: For optimal performance, use django.contrib.sessions.backends.cached_db as the session engine.
sc: Pro prestatziones primorosas, imprea django.contrib.sessions.backends.cached_db comente motore de sessione.

en: For optimal performance, use django.contrib.sessions.backends.cache as the session engine.
sc: Pro prestatziones primorosas, imprea django.contrib.sessions.backends.cache comente motore de sessione.

en: Pootle is configured to use memcached as caching backend, but Python support for memcached is not installed. Caching is currently disabled.
sc: Pootle est cunfiguradu pro impreare memcached comente sistema de memòria cache, ma su suportu de Python pro memcached non est installadu. Sa memorizatzione in cache pro immoe est inabilitada.

en: For optimal performance, use memcached as the caching backend.
sc: Pro prestatziones primorosas, imprea memcached comente sistema de memòria cache.

en: For optimal performance, use Apache as the webserver.
sc: Pro prestatziones primorosas, imprea Apache comente serbidore de retza.

en: The "from" address used to send registration emails is not specified. Also review the mail server settings.
sc: Non as definidu su incarreramentu "dae" ("from") impreadu pro imbiare is emails. Torra finas a castiare sa configuratzione de su serbidore de email.

en: No contact address is specified. The contact form will allow users to contact the server administrators.
sc: Non as definidu niunu incarreramentu de cuntatu. Su formulàriu de cuntatu at a permìtere a is impitadores de cuntatare is amministradores de su serbidore.

en: Running in debug mode. Debug mode is only needed when developing Pootle. For optimal performance, disable debugging mode.
sc: Funtzionende in manera bogamentu de faddinas ("debug"). Sa manera bogamentu de faddinas bisòngiat isceti cando ses isvilupende Pootle. Pro prestatziones primorosas, inabìlita sa manera de bogamentu de faddinas.

en: Running in live translation mode. Live translation is useful as a tool to learn about Pootle and localization, but has high impact on performance.
sc: Funtzionende in manera de bortadura bia ("live"). Sa manera de bortadura bia est pretzisa comente aina pro imparare Pootle e sa localizatzione, ma tenet unu efetu mannu in sas prestatziones.

en: Project Members
sc: Membros de su progetu

en: Language Members
sc: Membros de sa limba

en: All Users
sc: Totus is impitadores

en: You do not have rights to administer Pootle.
sc: Non tenes sos permissos pro amministrare Pootle.

en: You do not have rights to administer %s.
sc: Non tenes sos permissos pro amministrare %s.

en: No files in this project.
sc: Niunu file in custu progetu.

en: There are errors in the form. Please review the problems below.
sc: Bi sunt faddinas in su formulàriu. Pro praghere torra a castiare is faddinas a suta.

en: Save Changes
sc: Alloga mudantzias

en: Pootle %(pootle_ver)s is powered by Translate Toolkit %(toolkit_ver)s
sc: Pootle %(pootle_ver)s funtzionat gràtzias a Translate Toolkit %(toolkit_ver)s

en: %(percentage)d%% complete
sc: %(percentage)d%% acabadu

en: Translations are complete
sc: Is bortaduras sunt acabadas

en: Translations need to be checked (they are marked fuzzy)
sc: Bortaduras chi tocat a torrare a castiare (ca sunt marcadas comente dudosas)

en: %(translated)d/%(total)d words (%(translatedpercent)d%%) translated
sc: %(translated)d/%(total)d faeddos (%(translatedpercent)d%%) bortados

en: %(translated)d/%(total)d strings
sc: %(translated)d/%(total)d istringas

en: %(checks)d string (%(checkspercent)d%%) failed | %(checks)d strings (%(checkspercent)d%%) failed
sc[0]: %(checks)d istringa (%(checkspercent)d%%) faddida
sc[1]: %(checks)d istringas (%(checkspercent)d%%) faddidas

en: Review Suggestions
sc: Torra a castiare is consìgios

en: View Suggestions
sc: Ammustra is consìgios

en: Quick Translate
sc: Bortadura lestra

en: View Untranslated
sc: Mustra is istringas non bortadas

en: Translate All
sc: Borta totu

en: Manage Glossary
sc: Cuncorda su glossàriu

en: ZIP of directory
sc: Iscàrriga sa directory comente ZIP

en: Translate offline
sc: Borta sena de èssere connessu

en: Download XLIFF file for offline translation
sc: Iscàrriga su file XLIFF pro sa bortadura sena connessione

en: Download XLIFF
sc: Iscàrriga XLIFF

en: Export translations
sc: Esporta bortaduras

en: Download file
sc: Iscàrriga file

en: Commit to VCS
sc: Imbia a su VCS

en: Update from VCS
sc: Annoa dae su VCS

en: %d word needs attention | %d words need attention
sc[0]: %d faeddu bisòngiat de atentzione
sc[1]: %d faeddos bisòngiant de atentzione

en: %d word untranslated | %d words untranslated
sc[0]: %d faeddu non bortadu
sc[1]: %d faeddos non bortados

en: %d word needs review | %d words need review
sc[0]: %d faeddu bisòngiat de èssere torradu a castiare
sc[1]: %d faeddos bisòngiant de èssere torrados a castiare

en: Error reading %d file | Error reading %d files
sc[0]: Faddina leghende %d file
sc[1]: Faddina leghende %d files

en: Admin
sc: Amministradore

en: Translated percentage
sc: Pertzentuale bortadas

en: Fuzzy
sc: Dudosa

en: Fuzzy percentage
sc: Pertzentuale dudosas

en: Fuzzy words
sc: Faeddos dudosos

en: Untranslated percentage
sc: Pertzentuale non bortadas

en: Untranslated words
sc: Faeddos non bortados

en: Total
sc: Totale

en: Total Words
sc: Totale faeddos

en: Summary
sc: Resumu

en: You do not have rights to commit files here
sc: Non tenes is permissos pro imbiare files inoghe

en: You do not have rights to update files here
sc: Non tenes is permissos pro annoare files inoghe

en: ISO 639 language code for the language, possibly followed by an underscore (_) and an ISO 3166 country code. <a href="http://www.w3.org/International/articles/language-tags/">More information</a>
sc: Su còdighe ISO 639 pro sa limba sighidu, chi est possìbile, dae una liniedda bàscia (_) e su còdighe ISO 3166 de s'Istadu. <a href="http://www.w3.org/International/articles/language-tags/">Prus informatziones</a>

en: Code
sc: Còdighe

en: Full Name
sc: Nùmene cumpletu

en: Enter any special characters that users might find difficult to type
sc: Istichi cale si siat caràtere ispetziale che is impitadores podent agatare istentosu de iscrìere

en: Special Characters
sc: Caràteres ispetziales

en: For more information, visit <a href="http://translate.sourceforge.net/wiki/l10n/pluralforms">our wiki page</a> on plural forms.
sc: Pro prus informatziones, vìsita <a href="http://translate.sourceforge.net/wiki/l10n/pluralforms">sa nostra pàgina wiki</a> a pitzu de is formas plurales.

en: Number of Plurals
sc: Nùmeru de plurales

en: Plural Equation
sc: Ecuatzione de su plurale

en: %(projects)d project, %(average)d%% translated | %(projects)d projects, %(average)d%% translated
sc[0]: %(projects)d progetu, %(average)d%% bortadu
sc[1]: %(projects)d progetos, %(average)d%% bortadu

en: You do not have rights to administer this language.
sc: Non tenes is permissos pro amministrare custa limba.

en: Below you can add, edit, and delete the permissions for this language.
sc: Inoghe a suta podes agiùnghere, mudare e fulliare sos permissos pro custa limba.

en: Pootle: Install
sc: Pootle: Installatzione

en: Error: "%s" while attempting to access the Pootle database, will try to initialize database.
sc: Faddina: "%s" cando apo tentadu de atzedere a sa base de datos de Pootle, proo a cumentzare sa base de datos.

en: Creating database tables...
sc: Creende sas tabellas de sa base de datos...

en: Creating default languages, projects and admin user
sc: Creende is limbas, is progetos e s'impitadore amministradore predefinidos

en: Calculating translation statistics, this will take a few minutes
sc: Calculende is istatìsticas de bortadura, custu at a rechèdere unos cantu minutos

en: %(language)s is %(percent)d%% complete
sc: %(language)s est acabadu pro su %(percent)d%%

en: Project %(project)s is %(percent)d%% complete
sc: Su progetu %(project)s est acabadu pro su %(percent)d%%

en: Done calculating statistics for default languages and projects
sc: Càlculu de sas istatìsticas pro is limbas e is progetos predefinidos acabadu

en: Initialized database, you will be redirected to the front page in 10 seconds
sc: Base de datos cumentzada, as a èssere torradu a imbiare a sa pàgina de cumentzu in 10 segundos

en: Pootle: Update
sc: Pootle: Annoamentu

en: Database tables are currently at build version %d. Pootle will now update the database.
sc: Is tabellas de sa base de datos como sunt a sa bersione de build %d. Pootle at a annoare immoe sa base de datos.

en: Creating missing database tables...
sc: Creende sas tabellas fartantes de sa base de datos...

en: Fixing permission table...
sc: Acontzende sos permissos de sas tabellas...

en: Updating existing database tables...
sc: Annoende sas tabellas chi esistint in sa base de datos...

en: Pootle will now import all the translations into the database. It could take a long time.
sc: Pootle como at a importare totu is bortaduras a intro de sa base de datos. Custu diat a podere pigare meda tempus.

en: Imported %(count)d suggestion from %(store)s | Imported %(count)d suggestions from %(store)s
sc[0]: Importadu %(count)d cussìgiu dae %(store)s
sc[1]: Importados %(count)d cussìgios dae %(store)s

en: Failed to import suggestions from %s
sc: Apo faddidu a importare is consìgios dae %s

en: Imported %(count)d unit from %(store)s | Imported %(count)d units from %(store)s
sc[0]: Importadu %(count)d unidade dae %(store)s
sc[1]: Importados %(count)d unidades dae %(store)s

en: Failed to import units from %s
sc: Apo faddidu a importare is unidades dae %s

en: All translations are now imported.
sc: Immoe totus is bortaduras sunt istadas importadas.

en: Pootle initialized the database. You will be redirected to the front page in 10 seconds.
sc: Pootle at cumentzadu sa base de datos. As a èssere torradu a imbiare a sa pàgina de cumentzu in 10 segundos.

en: You need to <a href="%(login_link)s">login</a> to access this page.
sc: Tocat a <a href="%(login_link)s">intrare</a> pro bìere custa pàgina.

en: Error accessing %(filename)s, Filesystem sent error: %(errormsg)s
sc: Faddina atzedende a %(filename)s, su sistema de files a torradu sa faddina: %(errormsg)s

en: Last (%d)
sc: Ùrtimu (%d)

en: Message
sc: Messàgiu

en: News for %(language)s
sc: Novas pro %(language)s

en: News for %(project)s
sc: Novas pro %(project)s

en: News for the %(project)s project in %(language)s
sc: Novas pro su progetu %(project)s in %(language)s

en: News for %(path)s
sc: Novas pro %(path)s

en: View News Item
sc: Ammustra sa nova

en: No news yet.
sc: Galu non bi sunt novas.

en: Publish
sc: Pùblica

en: Number of Rows
sc: Nùmeru de rigas

en: Interface Language
sc: Limba de s'interfàtzia

en: Alternative Source Languages
sc: Limbas de orìgine alternativas

en: Suggestions Accepted
sc: Consìgios atzetados

en: Suggestions Pending
sc: Consìgios pendentes

en: Suggestions Reviewed
sc: Consìgios torrados a castiare

en: Submissions Made
sc: Imbios fatos

en: A short code for the project. This should only contain ASCII characters, numbers, and the underscore (_) character.
sc: Unu còdighe curtzu pro su progetu. Custu diat a dèpere cuntènnere feti caràteres ASCII, nùmeros e su caràtere de liniedda bàscia (_).

en: A description of this project. This is useful to give more information or instructions. This field should be valid HTML.
sc: Una descritzione de custu progetu. Custu est ùtile pro donare prus informatziones o istrutziones. Custu campu diat a dèpere cuntènnere HTML bàlidu.

en: Automatic detection (slower)
sc: Apretziamentu automàticu

en: GNU style: files named by language code
sc: Moda GNU: files numenados sighende su còdighe de sa limba

en: Non-GNU: Each language in its own directory
sc: Moda non-GNU: cada limba in tenet sa directory cosa sua

en: Quality Checks
sc: Verìficas de calidade

en: File Type
sc: Tipu de file

en: Project Tree Style
sc: Moda de progetu a àrbore

en: Ignore Files
sc: Non cunsideres sos files

en: %(languages)d language, %(average)d%% translated | %(languages)d languages, %(average)d%% translated
sc[0]: Limba %(languages)d, %(average)d%% bortadu
sc[1]: Limbas %(languages)d, %(average)d%% bortadu

en: You do not have rights to administer this project.
sc: Non tenes sos permissos pro amministrare custu progetu.

en: Update from templates
sc: Annoa dae is modellos

en: Initialize
sc: Cumentza

en: Below you can add, edit, and delete the permissions for this project.
sc: Inoghe a suta podes agiunghere, mudare e fulliare is permissos pro custu progetu.

en: Administrate
sc: Amministra

en: Here you can add, edit, or delete the languages for this project.
sc: Inoghe podes agiunghere, mudare o fulliare is limbas pro custu progetu.

en: Gettext PO
sc: PO de Gettext

en: Haiku catkeys
sc: "Catkeys" de Haiku

en: Java Properties
sc: Properties de Java

note: l10n: Don't translate "strings" unless you are sure these files have another name in your language
en: OS X Strings
sc: Istringas de OS X

en: PHP arrays
sc: Matritzes de PHP

en: Subtitles: srt
sc: Sutatìtulos: srt

en: Subtitles: sub
sc: Sutatìtulos: sub

en: Subtitles: ssa
sc: Sutatìtulos: ssa

en: Subtitles: ass
sc: Sutatìtulos: ass

en: Plural Form %d
sc: Forma plurale %d

en: Translator comment
sc: Cummentos de su bortadore

en: No more matching strings to review.
sc: Non bi sunt prus istringas chi currispondent de torrare a castiare.

en: No more matching strings to translate.
sc: Non bi sunt prus istringas chi currispondent de bortare.

en: No matching strings to review.
sc: Non bi sunt istringas chi currispondent de torrare a castiare.

en: No matching strings to translate.
sc: Non bi sunt istringas chi currispondent de bortare.

en: checking %s
sc: verifichende %s

en: Translate
sc: Borta

en: Translation
sc: Bortadura

en: Edit translation
sc: Muda bortadura

en: Terminology
sc: Terminologia

en: Possible issues with the translation
sc: Possìbile problemas cun sas bortaduras

en: Failing Checks
sc: Verìficas faddidas

en: Remove quality check
sc: Trocere sa verìfica de calidade

en: Copy into translation
sc: Còpia a intro de sa bortadura

en: Submit
sc: Imbia

en: Suggest
sc: Consìgia

en: Go to the previous unit
sc: Anda a sa unidade pretzedente

en: Go to the next unit
sc: Anda a sa unidade sighente

en: Add Comment
sc: Agiunghe cummentu

en: Accept suggestion
sc: Atzeta cummentu

en: Reject suggestion
sc: Non atzetare su cussìgiu

en: Remove suggestion
sc: Fùllia su cussìgiu

en: Translator Comments
sc: Cummentos de su bortadore

en: Suggestion %(i)d by %(user)s:
sc: Cussìgiu %(i)d dae %(user)s:

en: Suggestion by %(user)s
sc: Consìgios de %(user)s

en: Words Translated: %(translated)d/%(total)d - %(translatedpercent)d%%
sc: Faeddos bortados: %(translated)d/%(total)d - %(translatedpercent)d%%

en: Strings Translated: %(translated)d/%(total)d - %(translatedpercent)d%%
sc: Istringas bortadas: %(translated)d/%(total)d - %(translatedpercent)d%%

en: Singular
sc: Singulare

en: Plural
sc: Plurale

en: Regenerate Glossary
sc: Torra a creare su glossàriu

en: Are you sure you want to regenerate the glossary? Any existing terms and their translations will be deleted.
sc: Ses seguru chi boles torrare a creare su glossàriu? Totus is faeddos chi esistint e is bortaduras issoro ant a èssere fuliados.

en: Extract
sc: Boga

en: You can regenerate the glossary from scratch.
sc: Podes torrare a creare su glossàriu dae zeru.

en: Term
sc: Faeddu

en: Glossary is Empty
sc: Su glossàriu est bùidu

en: Generate Glossary
sc: Crea glossàriu

en: Description...
sc: Descritzione...

en: Details...
sc: Piessignos...

en: Source Text
sc: Testu de orìgine

en: Target Text
sc: Testu de destinatzione

en: Locations
sc: Logos

en: You do not have rights to update from version control here
sc: Non tenes sos permissos pro annoare inoghe dae su sistema de controllu de bersiones

en: Updated project "%s" from version control
sc: Su progetu "%s" est istadu annoadu dae su sistema de controllu de bersiones

en: Updated file %s from version control
sc: Su file %s est istadu annoadu dae su sistema de controllu de bersiones

en: Failed to update %s from version control
sc: Faddidu s'annoamentu %s dae su sistema de controllu de bersiones

en: You do not have rights to access translation mode.
sc: Non tenes sos permissos pro atzedere a sa modalidade de bortadura.

en: You do not have rights to access review mode.
sc: Non tenes sos permissos pro atzedere a sa modalidade de revisione.

en: You do not have rights to access this translation project.
sc: Non tenes sos permissos pro atzedere a custu progetu de bortadura.

en: You do not have the right to create ZIP archives.
sc: Non tenes sos permissos pro creare archìvios ZIP.

en: Invalid/insecure file name: %s
sc: Nùmene de file non bàlidu o non seguru: %s

en: Invalid GNU-style file name: %(local_filename)s. It must match '%(langcode)s.%(filetype)s'.
sc: Nùmene de file a sa moda GNU non bàlidu: %(local_filename)s. Depet currispòndere a '%(langcode)s.%(filetype)s'.

en: Error while extracting archive
sc: Faddina cando apo estratu s'archìviu

en: You do not have rights to overwrite files here.
sc: Non tenes sos permissos pro subrascrìere is files inoghe.

en: You do not have rights to upload new files here.
sc: Non tenes sos permissos pro carrigare files noos inoghe.

en: You do not have rights to upload files here.
sc: Non tenes sos permissos pro carrigare files inoghe.

en: Update all from version control
sc: Annoa totu dae su sistema de controllu de bersiones

en: Upload
sc: Càrriga

en: Merge the file with the current file and turn conflicts into suggestions
sc: Auni su file cun cussu currente e muda is cuntierras in consìgios

en: Add all new translations as suggestions
sc: Agiunghe totus is bortaduras noas comente cussìgios

en: Overwrite the current file if it exists
sc: Subraiscrie su file currente chi esistit

en: Upload to
sc: Càrriga in

en: Optionally select the file you want to merge with. If not specified, the uploaded file's name is used.
sc: A manera optzionale sèbera su file cun su cale ddu cheris aunire. Chi non ddu sèberas, at a èssere impreadu su nùmene de su file carrigadu.

en: Upload File
sc: Càrriga file

en: Here you can manage the files in this translation project.
sc: Inoghe podes cuncordare sos files de custu progetu de bortadura.

en: Update files from templates
sc: Càrriga is files moende dae sos modellos

en: Rescan project files
sc: Torra a analizare is files de su progetu

en: Below you can add, edit, and delete the permissions for this translation project.
sc: Inoghe a suta podes agiùnghere, mudare e fulliare sos permissos de custu progetu de bortadura.

en: Review
sc: Torra a castiare

en: Pootle Demo
sc: Proa dimostrativa de Pootle

note: l10n: Change the language code (en) to your language code, and replace ltr with rtl if you language is written from right to left.
en: <div dir="ltr" lang="en">
    <h2 class="title">This is a demo installation of Pootle.</h2>
    <p class="about">You can also visit the official <a href="http://pootle.locamotion.org">Pootle server</a>. The server administrator has not provided contact information or a description of this server. If you are the administrator for this server, edit this description in your preference file or in the administration interface.</p>
    </div>
sc: <div dir="ltr" lang="sc">
    <h2 class="title">Custa est una installatzione de proa de Pootle.</h2>
    <p class="about">Pobes bìere su <a href="http://pootle.locamotion.org">serbidore ufitziale de Pootle</a>. S'amministradore de su serbidore non at donadu informatziones de cuntatu o una descritzione pro custu serbidore. Chi ses s'amministradore de custu serbidore, muda custa descritzione in su file de is sèberos o in sa interfàtzia de amministratzione.</p>
    </div>

en: Time to answer has expired
sc: Su tempus pro respùndere est ispaciadu

en: Incorrect
sc: Non curretu

en: Permission Denied
sc: Permissu refudadu

en: You don't have permission to access this page.
sc: Non tenes sos permissos pro atzedere a custa pàgina.

en: Page Not Found
sc: Pàgina non agatada

en: We're sorry, but the requested page could not be found.
sc: Si dispraghet, sa pàgina rechèdida non est istada agatada.

en: Server Error
sc: Faddina de su serbidore

en: An error has occurred. Thank you for your patience.
sc: Est sutzèdida una faddina. Gràtzias pro sa passèntzia.

en: Administration
sc: Amministratzione

en: Information and statistics about this Pootle server
sc: Informatziones e istatìsticas a pitzu de su serbidore Pootle

en: Info
sc: Informatziones

en: Configure the general settings for your site
sc: Cunfigura sos sèberos generales de su giassu tuo

en: Manage the users
sc: Cuncorda is impitadores

en: Manage the languages
sc: Cuncorda is limbas

en: Manage the projects
sc: Cuncorda sos progetos

en: Manage the default permissions
sc: Cuncorda sos permissos predefinidos

en: skip to navigation
sc: brinca·nche a sa navigatzione

en: My Account
sc: Identidade mia

en: Log Out
sc: Essi

en: Register
sc: Registra·ti

en: Log In
sc: Intra

en: Contact Us
sc: Cuntata·nos

en: About this Pootle Server
sc: Informatziones a pitzu de custu serbidore Pootle

en: Are You Human?
sc: Ses un'umanu?

en: To protect the server against attacks we have to verify that submissions are made by human users.
sc: Pro amparare custu serbidore dae sos atacos, depimus averiguare ca sos imbios sunt istados fatos dae impitadores umanos.

en: Please answer this question:
sc: Pro praghere, respunde a custa pregunta:

en: Confirm
sc: Cunfirma

en: Language main page
sc: Pàgina printzipale de sa limba

en: Overview
sc: Resumu

en: Language news
sc: Novas de sa limba

en: Administrate your language permissions
sc: Amministra is permissos de limba tuos

en: Project main page
sc: Pàgina printzipale de su progetu

en: Project news
sc: Novas de su progetu

en: Administrate your project
sc: Amministra su progetu tuo

en: Manage project permissions
sc: Amministra is permissos de su progetu

en: Manage Terminology
sc: Cuncorda sa terminologia

en: Translation project main page
sc: Pàgina printzipale de su progetu de bortadura

en: Translation project news
sc: Novas de su progetu de bortadura

en: Translate this project
sc: Borta custu progetu

en: Quality checks and review suggestions
sc: Verìficas de calidade e revisione de is consìgios

en: Administrate your project permissions
sc: Amministra is permissos de su progetu tuo

en: Administrate your project files
sc: Amministra is files de su progetu tuo

en: Overview of your account
sc: Resumu de sa identidade tua

en: Configure your translation preferences
sc: Cunfigura is sèberos de bortadura tuos

en: Settings
sc: Sèberos

en: Change your personal information
sc: Muda is informatziones personales tuas

en: Profile
sc: Perfilu

en: Change your password
sc: Muda sa password tua

en: Django administration
sc: Amministratzione de Django

en: Send
sc: Imbia

en: Message Sent
sc: Messàgiu imbiadu

en:  message by %(name)s
sc:  messàgiu de %(name)s

en: Here you can change your personal details. This information will be used in the header of the translation files.
sc: Inoghe podes mudare is piessignos personales tuos. Custas informatziones ant a èssere impreadas a su cumentzu de is files de bortadura.

en: First Name
sc: Nùmene

en: Last Name
sc: Sambenadu

en: Email address
sc: Incarreramentu email

en: Translation Settings
sc: Sèberos de bortadura

en: Here you can configure the settings related to the translation interface as well as your language preferences.
sc: Inoghe podes cunfigurare is sèberos relatzionados a s'interfàtzia de bortadura aici comente is preferèntzias de limba.

en: Quick Links
sc: Acàpios lestros

en: No languages or projects selected. Choose yours now.
sc: Non as seberadu nisciuna limba o progetu. Sèbera immoe is tuos.

en: This user has not selected languages or projects yet.
sc: Custu impitadore non at galu seberadu nisciuna limba o progetu.

en: User Statistics
sc: Istatìsticas de impitadore

en: Profiles list
sc: Lista de profilos

en: First name
sc: Nùmene

en: Last name
sc: Sambenadu

en: Account Activated
sc: Identidade ativada

en: The account has been activated for username "%(account)s". You can now proceed to log in.
sc: S'identidade est istada ativada pro s'impitadore "%(account)s". Immoe podes sighire intrende.

en: A Pootle account has been created for you using this email address.
sc: Una identidade de Pootle est istada creada pro tue impreende custu incarreramentu email.

en: To activate your account, follow this link:
sc: Pro ativare s'identidade tua, sighi custu acàpiu:

en: Your activation code is:
sc: Su còdighe de ativatzione est:

en: This message is sent to verify that the email address is in fact correct. If you did not want to register an account, you may simply ignore the message.
sc: Custu messàgiu est imbiadu pro averiguare chi s'incarreramentu email est curretu. Chi non si disìgiat registrare s'identidade, podes isceti lassare a pèrdere custu messàgiu.

en: Pootle registration
sc: Registratzione de Pootle

en: Password Changed
sc: Password mudada

en: Your password was changed successfully.
sc: So resessidu a mudare sa password tua.

en: Change Password
sc: Muda password

en: Please enter your old password, for security's sake, and then enter your new password twice so we can verify you typed it in correctly.
sc: Pro praghere, pro seguresa istichi sa tua password betza e pustis istichi sa password noa duas bias aici de pòdere averiguare chi siat istada iscrita de manera curreta.

en: Old password
sc: Password betza

en: New password
sc: Password noa

en: Confirm password
sc: Cunfirma password

en: Change My Password
sc: Muda sa password mia

en: Password Reset
sc: Torra a cumentzare sa password

en: Password Reset Complete.
sc: So resessidu a torrare a cumentzare sa password.

en: Your password has been set. You may go ahead and <a href="%(login_url)s">log in</a> now.
sc: Sa password tua est istada posta. Podes sighire e <a href="%(login_url)s">intrare</a> immoe.

en: Reset Password
sc: Torra a cumentzare sa password

en: Enter New Password.
sc: Istichi sa password noa.

en: Please enter your new password twice so we can verify you typed it in correctly.
sc: Pro praghere istichi sa tua password noa duas bias aici de pòdere averiguare chi siat istada iscrita de manera curreta.

en: New Password
sc: Password noa

en: Confirm Password
sc: Cunfirma password

en: Reset My Password
sc: Torra a cumentzare sa password mia

en: Password Reset Failed.
sc: Apo faddidu cando apo torradu a cumentzare sa password.

en: The password reset link was invalid, possibly because it has already been used. Please request a new password reset.
sc: S'acàpiu pro torrare a cumentzare sa password non est bàlidu, fortzis pro ite est giai istadu impreadu. Pro praghere, rechede de torrare a cumentzare sa password una àtera bia.

en: We've e-mailed you instructions for setting your password to the e-mail address you submitted. You should receive it shortly.
sc: Ti amus imbiadu sas istrutziones pro torrare a pònnere sa password tua a s'incarreramentu email tuo. Dias a dèpere retzire in pagu tempus.

en: You're receiving this e-mail because you requested a password reset for your user account at %(site_name)s.
sc: Ses retzitende custa email pro ite as rechèdidu de torrare a pònnere sa password pro sa tua identidade de impitadore in %(site_name)s.

en: Please go to the following page and choose a new password:
sc: Pro praghere, anda in sa pàgina sighente e sèbera una password noa:

en: Your username is %(user)s.
sc: Su nùmene de impitadore tuo est %(user)s.

en: Thank you for using Pootle!
sc: Gràtzias pro impreare Pootle!

en: Forgotten your password? Enter your e-mail address below, and we'll e-mail instructions for setting a new one.
sc: As ismentigadu sa password? Istichi su incarreramentu email tuo inoghe a suta, e t'amus a imbiare una email de istrutziones pro nde pònnere una noa.

en: Email Address
sc: Incarreramentu email

en: Registration Complete
sc: Registratzione acabada

en: Please check your email to activate your account.
sc: Pro praghere, càstia sa email tua pro ativare s'identidade.

en: Register a New Pootle Account
sc: Registra una identidade noa de Pootle

en: Fill in the following form to get started translating.
sc: Cumpleta su sighente formulàriu pro cumentzare a bortare.

en: Password (again)
sc: Password (torra)

en: Already have an account?
sc: Tenes giai una identidade?

en: Log In.
sc: Intra.
