sugar - en to ig translation catalogue (8 entries)

en: Who's around:
ig: Onye nọ ya:

en: Share
ig: Òkè

en: Search
ig: Chọ̀ọ́

en: Back
ig: Àzụ́

en: Forward
ig: Íhú

en: Reload
ig: Bubatagharịa

en: Everyone
ig: Onyeọbụla

en: Send
ig: Ziga
