Abiword 2.4.2 - en to he translation catalogue (3099 entries)

note: DLG_Styles_ErrNotTitle2
en:  - Reserved. 
     You cannot use this name. Choose Another
he: אין באפשרותך לבחור שם זה. אנא בחר אחר

note: DLG_WordCount_Auto_Update
en:  Auto Update
he: עידכון אוטומטי

note: DLG_PageSetup_Percent
en: % of normal size
he: % מהגודל הרגיל

note: MENU_LABEL_HELP_ABOUT
en: &About %s
he: &אודות %s

note: DLG_Spell_AddToDict MENU_LABEL_SPELL_ADD
en: &Add
he: הוסף

note: DLG_PageSetup_Adjust
en: &Adjust to:
he: התאם

note: MENU_LABEL_ALIGN
en: &Align
he: &יישור

note: DLG_Options_Label_ViewAll
en: &All
he: הכל

note: DLG_ApplyButton
en: &Apply
he: אשר

note: MENU_LABEL_TOOLS_AUTOSPELL
en: &Auto Spellcheck
he: &תיקון שגיאות אוטומטי

note: MENU_LABEL_TABLE_AUTOFIT
en: &Autofit Table
he: טבלה מותאמת לגודל

note: DLG_DateTime_AvailableFormats
en: &Available formats:
he: עיצובים אפשריים:

note: DLG_Para_LabelBefore
en: &Before:
he: לפני:

note: MENU_LABEL_FMT_BOLD
en: &Bold
he: &מודגש

note: DLG_PageSetup_Bottom
en: &Bottom:
he: תחתית:

note: MENU_LABEL_INSERT_BREAK
en: &Break
he: &מעבר

note: MENU_LABEL_TABLE_SELECT_CELL
en: &Cell
he: תא

note: MENU_LABEL_TABLE_INSERT_CELLS MENU_LABEL_TABLE_DELETE_CELLS
en: &Cells
he: תאים

note: MENU_LABEL_ALIGN_CENTER
en: &Center
he: &ממורכז

note: DLG_Spell_Change
en: &Change
he: שנה

note: DLG_CloseButton MENU_LABEL_FILE_CLOSE
en: &Close
he: &סגור

note: MENU_LABEL_TABLE_DELETE_COLUMNS
en: &Column
he: עמודה

note: DLG_Break_ColumnBreak
en: &Column break
he: מרווח עמודה

note: MENU_LABEL_FMT_COLUMNS
en: &Columns
he: עמודות

note: MENU_LABEL_TOOLS_REVISIONS_COMPARE_DOCUMENTS
en: &Compare documents
he: השווה בין המסמכים

note: MENU_LABEL_FMT_STYLE_DEFINE
en: &Create and Modify Styles
he: צור ושנה סגנונות

note: MENU_LABEL_INSERT_DELETE_HYPERLINK
en: &Delete hyperlink
he: מחק קישור

note: DLG_Options_Btn_CustomDict
en: &Dictionary...
he: מילון ...

note: MENU_LABEL_INSERT_DIRECTIONMARKER
en: &Direction Marker
he: סימון כיוון הכתב

note: MENU_LABEL_FMT_DOCUMENT
en: &Document
he: &מסמך

note: MENU_LABEL_TOOLS_HISTORY
en: &Document History
he: היסטוריית המסמך

note: MENU_LABEL_WINDOW
en: &Documents
he: &חלון

note: DLG_Para_PushNoHyphenate
en: &Don't hyphenate
he: אל תכנס לשינה

note: MENU_LABEL_INSERT_EDIT_HYPERLINK
en: &Edit hyperlink
he: ערוך קישור

note: DLG_Break_EvenPage
en: &Even page
he: עמודים זוגיים

note: MENU_LABEL_INSERT_FIELD
en: &Field
he: &שדה

note: DLG_Field_Fields_No_Colon
en: &Fields
he: שדות

note: DLG_Field_Fields
en: &Fields:
he: שדות:

note: DLG_Options_Label_FileExtension
en: &File extension:
he: סיומת קובץ:

note: MENU_LABEL_EDIT_FIND
en: &Find
he: &חיפוש

note: DLG_FR_FindNextButton
en: &Find Next
he: מצא את הבא

note: MENU_LABEL_FMT_FONT
en: &Font
he: ג&ופן

note: DLG_PageSetup_Footer
en: &Footer:
he: כותרת תחתונה

note: MENU_LABEL_TABLE_FORMAT
en: &Format Table
he: עיצוב טבלה

note: MENU_LABEL_INSERT_GRAPHIC
en: &From File
he: &מקובץ

note: MENU_LABEL_EDIT_GOTO
en: &Go To
he: מעב&ר אל

note: MENU_LABEL_VIEW_HEADFOOT
en: &Header and Footer
he: &כותרת עליונה וכותרת תחתונה

note: DLG_PageSetup_Header
en: &Header:
he: כותרת עליונה

note: DLG_PageSetup_Height
en: &Height:
he: גובה:

note: DLG_Options_Label_ViewHiddenText
en: &Hidden Text
he: טקסט ניסתר

note: DLG_Options_Label_SpellHighlightMisspelledWords
en: &Highlight misspelled words
he: הדגש מילים שנכתבו לא נכון

note: MENU_LABEL_INSERT_HYPERLINK
en: &Hyperlink
he: קישור

note: DLG_Spell_Ignore
en: &Ignore
he: התעלם

note: MENU_LABEL_SPELL_IGNOREALL
en: &Ignore All
he: התעלם מהכל

note: MENU_LABEL_FMT_IMAGE MENU_LABEL_FMT_POSIMAGE
en: &Image
he: דמות

note: MENU_LABEL_FILE_IMPORTSTYLES
en: &Import Styles
he: ייבא סגנונות

note: MENU_LABEL_WEB_WEBPREVIEW
en: &In web browser
he: Pre&view web page

note: DLG_FormatTOC_InheritLabel
en: &Inherit label
he: הורשת הכותרת

note: DLG_InsertButton MENU_LABEL_INSERT MENU_LABEL_TABLE_INSERT DLG_Insert
en: &Insert
he: הו&ספה

note: DLG_Options_Label_AutoSaveInterval
en: &Interval:
he: מרווחים

note: MENU_LABEL_FMT_ITALIC
en: &Italic
he: &נטוי

note: MENU_LABEL_INSERT_GOTO_HYPERLINK
en: &Jump to hyperlink
he: עבור לקישור

note: MENU_LABEL_ALIGN_JUSTIFY
en: &Justify
he: &יישור דו-צידי

note: DLG_Para_PushKeepLinesTogether
en: &Keep lines together
he: שמור על הקווים ביחד

note: DLG_PageSetup_Landscape
en: &Landscape
he: מאוזן

note: MENU_LABEL_TOOLS_LANGUAGE
en: &Language
he: &שפה

note: MENU_LABEL_ALIGN_LEFT
en: &Left
he: ל&שמאל

note: MENU_LABEL_FMT_DIRECTION_DO_LTR
en: &Left-to-right text
he: טקסט משמאל לימין

note: DLG_Para_LabelLeft DLG_PageSetup_Left
en: &Left:
he: שמאל

note: MENU_LABEL_TOOLS_MAILMERGE
en: &Mail Merge
he: מזג דואר

note: MENU_LABEL_TOOLS_REVISIONS_AUTO
en: &Maintain Full History
he: שמור היסטוריה מלאה

note: DLG_FR_MatchCase
en: &Match case
he: תאים דומים

note: MENU_LABEL_TABLE_MERGE_CELLS
en: &Merge Cells
he: מזג תאים

note: MENU_LABEL_WINDOW_MORE
en: &More Documents
he: חלונות &נוספים

note: DLG_Goto_Label_Name
en: &Name:
he: שם:

note: MENU_LABEL_WINDOW_NEW
en: &New Window
he: חלון &חדש

note: DLG_Break_NextPage
en: &Next page
he: עמוד הבא

note: MENU_LABEL_VIEW_NORMAL
en: &Normal Layout
he: &רגילה

note: DLG_Goto_Label_Number
en: &Number:
he: מספר

note: DLG_FormatTOC_NumberingType
en: &Numbering type:
he: סוג המספור:

note: DLG_Break_OddPage
en: &Odd page
he: עמודים אי- זוגיים

note: MENU_LABEL_FILE_OPEN
en: &Open
he: &פתיחה

note: DLG_MailMerge_OpenFile
en: &Open File
he: פתח קובץ

note: MENU_LABEL_FMT_OVERLINE
en: &Overline
he: קו &עליון

note: MENU_LABEL_VIEW_ZOOM_WIDTH
en: &Page Width
he: רוחב עמוד

note: DLG_Break_PageBreak
en: &Page break
he: הפסקה בין עמודים

note: DLG_FormatTOC_PageNumbering
en: &Page numbering:
he: מספור עמודים:

note: MENU_LABEL_FMT_PARAGRAPH
en: &Paragraph
he: &פיסקה

note: MENU_LABEL_EDIT_PASTE
en: &Paste
he: &הדבק

note: MENU_LABEL_INSERT_PICTURE
en: &Picture
he: תמ&ונה

note: MENU_LABEL_TOOLS_PLUGINS
en: &Plugins
he: תוספות (plugins)

note: DLG_PageSetup_Portrait
en: &Portrait
he: פורטרייט

note: MENU_LABEL_FILE_PRINT
en: &Print
he: &הדפסה

note: MENU_LABEL_TOOLS_HISTORY_PURGE
en: &Purge History
he: מזג היסטוריה

note: MENU_LABEL_FILE_EXIT
en: &Quit
he: י&ציאה

note: MENU_LABEL_EDIT_REDO
en: &Redo
he: ח&זור על הקלדה

note: DLG_FR_ReplaceButton
en: &Replace
he: החלף

note: DLG_Options_Btn_IgnoreReset
en: &Reset
he: כוון מחדש

note: MENU_LABEL_ALIGN_RIGHT
en: &Right
he: &לימין

note: MENU_LABEL_FMT_DIRECTION_DO_RTL
en: &Right-to-left text
he: טקסט מימין לשמאל

note: DLG_Para_LabelRight DLG_PageSetup_Right
en: &Right:
he: ימין

note: MENU_LABEL_TABLE_DELETE_ROWS MENU_LABEL_TABLE_SELECT_ROW
en: &Row
he: שורה

note: MENU_LABEL_FILE_SAVE
en: &Save
he: &שמור

note: MENU_LABEL_FILE_SAVEIMAGE
en: &Save Image As
he: שמור תמונה כ-

note: MENU_LABEL_WEB_SAVEASWEB
en: &Save web page
he: שמירה כ-&Web

note: MENU_LABEL_HELP_SEARCH
en: &Search for Help
he: חפש עזרה

note: MENU_LABEL_TABLE_SELECT
en: &Select
he: בחר

note: MENU_LABEL_TOOLS_HISTORY_SHOW
en: &Show History
he: הראה היסטוריה

note: MENU_LABEL_VIEW_STATUSBAR
en: &Show Status Bar
he: &שורת מצב

note: DLG_Para_LabelSpecial
en: &Special:
he: מיוחד:

note: MENU_LABEL_TOOLS_SPELLING
en: &Spelling
he: &בדיקת איות

note: DLG_FormatTOC_StartAt
en: &Start at:
he: מתחיל ב:

note: DLG_Options_Label_ViewStatusBar
en: &Status bar
he: שורת מצב

note: MENU_LABEL_FMT_SUBSCRIPT
en: &Subscript
he: כתב תחת&י

note: MENU_LABEL_TABLE_INSERT_TABLE MENU_LABEL_TABLE_DELETE_TABLE MENU_LABEL_TABLE_SELECT_TABLE
en: &Table
he: טבלה

note: MENU_LABEL_FMT_TABS
en: &Tabs
he: טאבי&ם

note: DLG_Para_ButtonTabs
en: &Tabs...
he: טאבים...

note: MENU_LABEL_VIEW_TOOLBARS
en: &Toolbars
he: סר&גלי כלים

note: MENU_LABEL_TOOLS
en: &Tools
he: &כלים

note: DLG_PageSetup_Top
en: &Top:
he: עליון

note: DLG_Field_Types_No_Colon
en: &Types
he: סוגים

note: DLG_Field_Types
en: &Types:
he: סוגים:

note: MENU_LABEL_FMT_UNDERLINE
en: &Underline
he: קו &תחתון

note: MENU_LABEL_EDIT_UNDO
en: &Undo
he: בט&ל הקלדה

note: DLG_Options_Label_ViewUnits DLG_PageSetup_Units
en: &Units:
he: יחידות:

note: MENU_LABEL_VIEW DLG_MW_ViewButton
en: &View
he: &תצוגה

note: MENU_LABEL_VIEW_ZOOM_WHOLE
en: &Whole Page
he: עמוד שלם

note: DLG_FR_WholeWord
en: &Whole word
he: מילה שלמה

note: DLG_PageSetup_Width
en: &Width:
he: רוחב

note: MENU_LABEL_TOOLS_WORDCOUNT
en: &Word Count
he: &ספירת מילים

note: MENU_LABEL_VIEW_ZOOM_MENU MENU_LABEL_VIEW_ZOOM
en: &Zoom
he: מרחק מת&צוגה

note: DLG_Spell_NoSuggestions
en: (no spelling suggestions)
he: (אין הצעות לאיות)

note: DLG_Para_SpecialNone
en: (none)
he: (אין)

note: TOOLBAR_LABEL_1COLUMN TOOLBAR_STATUSLINE_1COLUMN TOOLBAR_TOOLTIP_1COLUMN
en: 1 Column
he: עמודה 1

note: TOOLBAR_LABEL_MIDDLE_SPACE
en: 1.5 Spacing
he: מרווח 1.5

note: DLG_Para_SpacingHalf
en: 1.5 lines
he: שורות 1.5

note: TOOLBAR_STATUSLINE_MIDDLE_SPACE TOOLBAR_TOOLTIP_MIDDLE_SPACE
en: 1.5 spacing
he: מרווח 1.5

note: TOOLBAR_LABEL_PARA_12BEFORE
en: 12 pt before
he: 12 נקודות לפני

note: TOOLBAR_LABEL_2COLUMN TOOLBAR_STATUSLINE_2COLUMN TOOLBAR_TOOLTIP_2COLUMN
en: 2 Columns
he: 2 עמודות

note: TOOLBAR_LABEL_3COLUMN TOOLBAR_STATUSLINE_3COLUMN TOOLBAR_TOOLTIP_3COLUMN
en: 3 Columns
he: 3 עמודות

note: DLG_Goto_Btn_Prev
en: << Prev
he: << לפני

note: DLG_Options_Label_SpellSuggest
en: A&lways suggest corrections
he: תמיד הצע תיקונים

note: MSG_IE_BogusDocument
en: AbiWord cannot open %s. It appears to be an invalid document
he: קובץ %s הינו מסמך בלתי חוקי

note: MSG_SpellSelectionDone
en: AbiWord finished checking the selection.
he: הסתיימה הבדיקה

note: DLG_FR_FinishedReplace
en: AbiWord has finished its search of the document and has made %d replacements.
he: החיפוש הסתיים ובוצעו %d החלפוות

note: DLG_FR_FinishedFind
en: AbiWord has finished searching the document.
he: החיפוש הסתיים

note: MENU_LABEL_HELP_ABOUT_GNOMEOFFICE
en: About G&NOME Office
he: אודות מעבד התמלילים של גנום

note: MENU_STATUSLINE_HELP_ABOUT_GNOMEOFFICE
en: About the GNOME Office project
he: אודות פרוייקט גנום

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_REVISIONS_ACCEPT_REVISION
en: Accept the suggested change
he: אשר את השינויים

note: TOOLBAR_STATUSLINE_ADD_COLUMN TOOLBAR_TOOLTIP_ADD_COLUMN
en: Add a column to this table after the current column
he: הוסף עמודה לטבלה אחרי העמודה הנוכחית

note: TOOLBAR_STATUSLINE_ADD_ROW TOOLBAR_TOOLTIP_ADD_ROW
en: Add a row to this table after the current row
he: הוסף שורה לטבלה לאחר השורה הנוכחית

note: MENU_STATUSLINE_FMT_BORDERS
en: Add borders and shading to the selection
he: הוסף גבולות וצללית לטקסט הנבחר

note: TOOLBAR_LABEL_ADD_COLUMN
en: Add column after
he: הוסף עמודה אחרי

note: MENU_STATUSLINE_FMT_BULLETS
en: Add or modify bullets and numbering for selected paragraphs
he: הוסף או שנה את המספור או הסימנים לפסקה שנבחרה

note: TOOLBAR_LABEL_ADD_ROW
en: Add row after
he: הוסף שורה אחרי

note: MENU_STATUSLINE_SPELL_ADD
en: Add this word to the custom dictionary
he: הוצא מילה זו למילון האישי

note: DLG_Para_LabelAfter
en: Aft&er:
he: אחרי:

note: DLG_Para_LabelAlignment
en: Ali&gnment:
he: יישור:

note: DLG_Tab_Label_Alignment DLG_PageNumbers_Alignment_No_Colon
en: Alignment
he: יישור

note: DLG_PageNumbers_Alignment
en: Alignment:
he: יישור:

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_LOCKSTYLES
en: Allow formatting using styles only
he: הרשה עיצוב רק עם שימוש בסיגנונות

note: DLG_Options_Label_CheckWhiteForTransparent
en: Allow screen colors other than white
he: הרשה צבעי מסך שונים מלבן

note: FIELD_Application
en: Application
he: תוכנית

note: DLG_Options_Label_AppStartup
en: Application Startup
he: תוכנית שעולה בהעלאת התוכנית

note: DLG_Lists_Apply_Current
en: Apply to Current List
he: אשר לרשימה הנוכחית

note: DLG_FormatTable_Apply_To
en: Apply to:
he: אשר ל:

note: DLG_Lists_Arabic_List
en: Arabic List
he: רשימה בערבית

note: DLG_Para_SpacingAtLeast
en: At least
he: לפחות

note: DLG_Lists_Resume
en: Attach to Previous List
he: הצמד לרשימה קודמת

note: DLG_Options_Label_AutoSaveUnderline
en: Auto &Save
he: שמירה אוטומטית

note: DLG_Options_Label_AutoSaveCurrent
en: Auto &save current file every
he: שמור קובץ נוכחי באופן אוטומטי כל

note: DLG_Options_Label_AutoSave
en: Auto Save
he: שמירה אוטומטית

note: DLG_Options_Label_SpellAutoReplace
en: Auto replace misspelled words
he: החלף אוטומטית מילים שלא אוייתו נכון

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_AUTOFIT
en: Autofit Table
he: התאם טבלה אוטומטית

note: DLG_Options_Label_Grammar
en: Automatic Grammar Checking
he: בדיקה אוטומטית של הדיקדוק

note: DLG_InsertTable_AutoColSize
en: Automatic column size
he: גודל עמודה אוטומטי

note: DLG_Options_Label_CheckAutoLoadPlugins
en: Automatically load all plugins found
he: העלה באופן אוטומטי כל ההרחבות שנמצאו

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_AUTOSPELL
en: Automatically spell-check the document
he: בדוק אוטומטית את המסמך לשגיאות כתיב

note: DLG_Styles_ModifyAutomatic
en: Automatically update
he: עידכון אוטומטי

note: MSG_AutoMerge
en: Automerge
he: מזג אוטומטי

note: DLG_MailMerge_AvailableFields
en: Available Fields
he: תאים פנויים

note: DLG_DateTime_AvailableFormats_Capital
en: Available Formats
he: עיצובים אפשריים

note: DLG_Styles_Available
en: Available Styles
he: סיגנונות אפשריים

note: DLG_Para_LabelBy
en: B&y:
he: קנה:

note: DLG_FormatFrame_Background_Color DLG_FormatTable_Background_Color
en: Background color:
he: צבע רקע:

note: DLG_Styles_ModifyBasedOn
en: Based On:
he: מבוסס על:

note: TOOLBAR_LABEL_FMT_BOLD TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_BOLD TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_BOLD DLG_UFS_StyleBold
en: Bold
he: מודגש

note: MENU_LABEL_INSERT_BOOKMARK
en: Boo&kmark
he: סימניה

note: DLG_FormatFrame_Border_Color DLG_FormatTable_Border_Color
en: Border color:
he: צבע הגבולות:

note: DLG_FormatFrame_Borders DLG_FormatTable_Borders
en: Borders
he: גבולות

note: MENU_LABEL_FMT_BORDERS
en: Borders and Shading
he: גבולות וצ&ללית

note: BottomMarginStatus
en: Bottom Margin [%s]
he: מרווח מהתחתית [%s]

note: DLG_Lists_Box_List STYLE_BOXLIST
en: Box List
he: קופסת טקסט

note: FIELD_Application_Options
en: Build Options
he: בנה אפשרויות

note: DLG_Lists_Type_bullet
en: Bullet
he: תבליט

note: DLG_Lists_Bullet_List STYLE_BULLETLIST
en: Bullet List
he: רשימת תבליטים

note: TOOLBAR_LABEL_LISTS_BULLETS TOOLBAR_STATUSLINE_LISTS_BULLETS TOOLBAR_TOOLTIP_LISTS_BULLETS
en: Bullets
he: תבליטים

note: MENU_LABEL_FMT_BULLETS
en: Bullets and &Numbering
he: ת&בליטים ומספור

note: DLG_Options_Label_Look
en: Button Style
he: סיגנון הסימון

note: MENU_LABEL_FMT_TOGGLECASE
en: C&hange Case
he: &שינוי רישיות

note: MENU_LABEL_HELP_CREDITS
en: C&redits
he: קרדיטים

note: MSG_NoBreakInsideTable
en: Can not insert a Break inside a table
he: אי אפשר להכניס מרווח בתוך טבלה

note: MSG_NoBreakInsideFrame
en: Can not insert a Break inside a text box
he: אי אפשר להכניס מרווח בתוך קופסת טקסט

note: DLG_Styles_ErrStyleCantDelete
en: Cannot delete this style
he: אין באפשרותך למחוק את העיצוב

note: PRINT_CANNOTSTARTPRINTJOB
en: Cannot start print job
he: אין באפשרותך להדפיס

note: DLG_MetaData_Category_LBL
en: Category:
he: קטגוריה:

note: DLG_Tab_Radio_Center DLG_PageNumbers_Center TOOLBAR_LABEL_ALIGN_CENTER
en: Center
he: ממורכז

note: TOOLBAR_STATUSLINE_ALIGN_CENTER TOOLBAR_TOOLTIP_ALIGN_CENTER
en: Center alignment
he: יישור למרכז

note: MENU_STATUSLINE_ALIGN_CENTER
en: Center-align the paragraph
he: מרכז את הפיסקה

note: DLG_Para_AlignCentered
en: Centered
he: ממורכז

note: DLG_Spell_ChangeTo
en: Change &to:
he: שנה ל:

note: DLG_Spell_ChangeAll
en: Change A&ll
he: שנה הכל

note: DLG_Background_Title
en: Change Background Color
he: שנה צבע רקע

note: DLG_Background_TitleHighlight
en: Change Highlight Color
he: שנה צבע טקסט מודגש

note: DLG_FormatTOC_ChangeStyle
en: Change Style
he: שנה עיצוב

note: DLG_Background_TitleFore
en: Change Text Color
he: שנה צבע טקסט

note: MENU_STATUSLINE_FMT_FONT
en: Change the font of the selected text
he: שנה את גופן הטקסט הנבחר

note: MENU_STATUSLINE_FMT_PARAGRAPH
en: Change the format of the selected paragraph
he: שנה את עיצוב הפיסקה הנבחרת

note: MENU_STATUSLINE_FMT_LANGUAGE MENU_STATUSLINE_TOOLS_LANGUAGE
en: Change the language of the selected text
he: שנה את שפת הטקסט הנבחר

note: MENU_STATUSLINE_FMT_COLUMNS
en: Change the number of columns
he: שנה את מס' העמודות

note: MENU_STATUSLINE_FILE_PAGESETUP
en: Change the printing options
he: שנה את אפשרויות ההדפסה

note: MENU_STATUSLINE_FMT_FRAME
en: Change the properties of the Text Box
he: שנה את ההגדרות של קופסת הטקסט

note: MENU_STATUSLINE_SPELL_SUGGEST_1 MENU_STATUSLINE_SPELL_SUGGEST_2 MENU_STATUSLINE_SPELL_SUGGEST_3 MENU_STATUSLINE_SPELL_SUGGEST_4 MENU_STATUSLINE_SPELL_SUGGEST_5 MENU_STATUSLINE_SPELL_SUGGEST_6 MENU_STATUSLINE_SPELL_SUGGEST_7 MENU_STATUSLINE_SPELL_SUGGEST_8 MENU_STATUSLINE_SPELL_SUGGEST_9
en: Change to this suggested spelling
he: שנה לאיות המוצע

note: MENU_STATUSLINE_FMT_BACKGROUND
en: Change your document's page background
he: שנה את צבע הרקע של המסמך שלך

note: MENU_STATUSLINE_FMT_BACKGROUND_PAGE_COLOR
en: Change your document's page color
he: שנה את צבע המסמך

note: DLG_Styles_ModifyCharacter
en: Character
he: אות

note: FIELD_Numbers_CharCount
en: Character Count
he: ספירת אותיות

note: FIELD_Numbers_NbspCount
en: Character Count (w/o spaces)
he: (ספירת אותיות (בלי רווחים

note: DLG_WordCount_Characters_No
en: Characters (no spaces):
he: (אותיות (ללא רווחים

note: DLG_WordCount_Characters_Sp
en: Characters (with spaces):
he: (אותיות (עם רווחים

note: MENU_LABEL_TOOLS_SPELL
en: Check &Spelling
he: &בדיקת איות

note: DLG_Options_Label_GrammarCheck
en: Check &grammar as you type
he: בדוק איות בזמן הכתיבה

note: MENU_LABEL_HELP_CHECKVER
en: Check for &Updates
he: בדוק האם ישנם עידכונים

note: MENU_STATUSLINE_HELP_CHECKVER
en: Check online for newer versions of AbiWord
he: בדוק האם ישנן גרסאות חדשות

note: DLG_Options_Label_SpellCheckAsType
en: Check s&pelling as you type
he: בדוק איות בזמן הכתיבה

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_SPELL
en: Check the document for incorrect spelling
he: בדוק טעויות בכתיבה

note: DLG_NEW_Choose
en: Choose
he: בחר

note: DLG_Options_Label_ChooseForTransparent
en: Choose Screen Color
he: בחר צבע מסך

note: DLG_Options_Label_ColorChooserLabel
en: Choose screen color for AbiWord
he: בחר צבע מסך עבור AbiWord

note: MENU_LABEL_EDIT_CLEAR
en: Cle&ar
he: מחק

note: DLG_Tab_Button_ClearAll
en: Clear &All
he: מחק הכל

note: DLG_Background_ClearClr
en: Clear Background Color
he: נקה צבע רקע

note: DLG_Background_ClearHighlight
en: Clear Highlight Color
he: נקה צבע טקסט מודגש

note: MSG_QueryExit
en: Close all windows and exit?
he: לסגור את כל החלונות ולצאת?

note: MENU_STATUSLINE_FILE_EXIT
en: Close all windows in the application and exit
he: סגור את כל החלונות ביישום וצא

note: MENU_STATUSLINE_FILE_CLOSE
en: Close the document
he: סגור את המסמך

note: MENU_LABEL_TABLE_SELECT_COLUMN
en: Co&lumn
he: עמודה

note: DLG_FormatFrame_Color DLG_FormatTable_Color DLG_UFS_ColorLabel
en: Color:
he: צבע

note: DLG_FormatTable_Apply_To_Column
en: Column
he: עמודה

note: DLG_Column_ColumnTitle
en: Columns
he: עמודות

note: MENU_LABEL_TABLE_INSERT_COLUMNS_BEFORE
en: Columns &Left
he: עמודות לשמאל

note: MENU_LABEL_TABLE_INSERT_COLUMNS_AFTER
en: Columns &Right
he: עמודות לימין

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_REVISIONS_COMPARE_DOCUMENTS
en: Compare active document to another document
he: השווה בין המסמך הפעיל למסמך אחר

note: FIELD_Application_CompileDate
en: Compile Date
he: תאריך היצירה

note: FIELD_Application_CompileTime
en: Compile Time
he: זמן היצירה

note: DLG_Break_Continuous
en: Con&tinuous
he: המשכיות

note: FIELD_Document_Contributor
en: Contributor
he: תורם

note: DLG_MetaData_CoAuthor_LBL
en: Contributor(s):
he: תורם/תורמים

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_TEXTTOTABLE
en: Convert Selected Text to a Table
he: הפוך את הטסט הנבחר לטבלה

note: MENU_LABEL_TABLE_TABLETOTEXT
en: Convert Table to Text
he: הפוך מטבלה לטקסט רגיל

note: MENU_LABEL_TABLE_TEXTTOTABLE
en: Convert Text to Table
he: הפוך את הטסט הנבחר לטבלה

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_TABLETOTEXT
en: Convert from a Table to Text
he: הפוך מטבלה לטקסט רגיל

note: MENU_LABEL_EDIT_COPYIMAGE
en: Copy Image
he: העתק תמונה

note: MENU_LABEL_EDIT_COPYEMBED
en: Copy Object
he: העתק אובייקט

note: MENU_LABEL_EDIT_COPY_FRAME
en: Copy Text Box
he: העתק קופסת טקסט

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_COPY_HYPERLINK_LOCATION
en: Copy hyperlink location
he: העתק קישור

note: MSG_IE_CouldNotOpen
en: Could not open file %s for writing
he: אין אפשרות לפתוח קובץ %s לכתיבה

note: MSG_OpenFailed
en: Could not open file %s.
he: אין אפשרות לפתוח קובץ %s

note: MSG_IE_CouldNotWrite
en: Could not write to file %s
he: אין אפשרות לכתוב לקובץ %s

note: MSG_SaveFailed
en: Could not write to the file %s.
he: אין אפשרות לכתוב לקובץ %s

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_WORDCOUNT
en: Count the number of words in the document
he: ספור את מס' המילים במסמך

note: DLG_NEW_Tab1_FAX1
en: Create a fax
he: צור פקס

note: DLG_NEW_Tab1_WP1
en: Create a new blank document
he: צור מסמך ריק

note: DLG_NEW_StartEmpty
en: Create an empty document
he: צור מסמך ריק

note: FIELD_Document_Creator
en: Creator
he: יוצר

note: MENU_LABEL_EDIT_CUT
en: Cu&t
he: &גזור

note: FIELD_Datetime_CurrentDate
en: Current Date
he: עמוד נוכחי

note: DLG_Lists_Current_Font
en: Current Font
he: גופן נוכחי

note: DLG_Styles_DefCurrent
en: Current Settings
he: הגדרות נוכחיות

note: FIELD_Datetime_CurrentTime
en: Current Time
he: הזמן כרגע

note: DLG_Options_Label_SpellCustomDict
en: Custom Dictionary:
he: מילון מותאם אישית:

note: DLG_Lists_Customize
en: Customized List
he: רשימה מותאמת אישית

note: TOOLBAR_LABEL_EDIT_CUT TOOLBAR_STATUSLINE_EDIT_CUT TOOLBAR_TOOLTIP_EDIT_CUT
en: Cut
he: גזור

note: MENU_LABEL_EDIT_CUTIMAGE
en: Cut Image
he: גזור תונה

note: MENU_LABEL_EDIT_CUT_FRAME
en: Cut Text Box
he: גזור תיבת טקסט

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_CUT
en: Cut the selection and put it on the Clipboard
he: גזור את הקטע שנבחר ושים אותו על שולחן העבודה

note: MENU_LABEL_INSERT_DATETIME
en: Date and &Time
he: תארי&ך ושעה

note: FIELD_Type_Datetime
en: Date and Time
he: תאריך ושעה

note: FIELD_DateTime_DOY
en: Day # in the year
he: יום # בשנה

note: DLG_Options_Btn_Default
en: De&faults
he: ברירת המחדל

note: DLG_Options_Label_DefaultPageSize
en: Default page size
he: גודל דף מוגדר

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_DELETE_CELLS
en: Delete Cells
he: מחק תאים

note: MENU_LABEL_TABLE_DELETECOLUMN
en: Delete Co&lumn
he: מחק עמודה

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_DELETE_COLUMNS MENU_STATUSLINE_TABLE_DELETECOLUMN
en: Delete Column
he: מחק עמודה

note: MENU_LABEL_EDIT_DELETEIMAGE
en: Delete Image
he: מחק דמות

note: MENU_LABEL_TABLE_DELETEROW
en: Delete Ro&w
he: מחק שורה

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_DELETE_ROWS MENU_STATUSLINE_TABLE_DELETEROW
en: Delete Row
he: מחק שורה

note: MENU_LABEL_TABLE_DELETETABLE
en: Delete Tabl&e
he: מחק טבלה

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_DELETE_TABLE MENU_STATUSLINE_TABLE_DELETETABLE
en: Delete Table
he: מחק טבלה

note: MENU_LABEL_EDIT_DELETEFRAME
en: Delete Text Box
he: מחק תיבת טקסט

note: TOOLBAR_LABEL_DELETE_COLUMN
en: Delete column
he: מחק עמודה

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_DELETE_HYPERLINK
en: Delete hyperlink
he: מחק קישור

note: TOOLBAR_LABEL_DELETE_ROW
en: Delete row
he: מחק שורה

note: TOOLBAR_STATUSLINE_DELETE_COLUMN TOOLBAR_TOOLTIP_DELETE_COLUMN
en: Delete this column from its table
he: מחק את העמודה מהטבלה

note: TOOLBAR_STATUSLINE_DELETE_ROW TOOLBAR_TOOLTIP_DELETE_ROW
en: Delete this row from its table
he: מחק את השורה מהטבלה

en: Dictionaries
he: מילונים

note: DLG_HdrFtr_FooterFirst
en: Different footer on first page
he: כותרת תחתונה שונה בעמוד הראשון

note: DLG_HdrFtr_FooterLast
en: Different footer on last page
he: כותרת חתתונה שונה בעמוד האחרון

note: DLG_HdrFtr_HeaderFirst
en: Different header on first page
he: כותרת שונה בעמוד הראשון

note: DLG_HdrFtr_HeaderLast
en: Different header on last page
he: כותרת שונה בעמוד האחרון

note: DLG_Styles_StylesLocked
en: Disable all formatting commands, except styles
he: בטל את כל פקודות העיצוב חוץ מסיגנונות

note: MENU_STATUSLINE_HELP_CREDITS
en: Display Credits
he: הראה קרדיטים

note: MENU_STATUSLINE_HELP_CONTENTS
en: Display Help Contents
he: הצג תוכן העזרה

note: MENU_STATUSLINE_HELP_INDEX
en: Display Help Index
he: הצג אינדקס העזרה

note: MENU_STATUSLINE_HELP_ABOUT
en: Display program information, version number, and copyright
he: הראה מידע על התוכנה, מספר הגירסא וזכויות יוצרים

note: DLG_FormatTOC_DispStyle
en: Display style:
he: הראה סיגנון:

note: DLG_Options_Prompt_IgnoreResetAll
en: Do you want to reset ignored words in all the documents?
he: האם ברצונך לאפס את המילים שמתעלמים מהן ?

note: DLG_Options_Prompt_IgnoreResetCurrent
en: Do you want to reset ignored words in the current document?
he: האם ברצונך לאפס את המילים שמתעלמים מהן במסמך הנוכחי?

note: FIELD_Type_Document
en: Document
he: מסמך

note: DLG_MetaData_Title
en: Document Properties
he: הגדרות המסמך

note: DLG_Options_Label_Documents
en: Documents
he: מסמכים

note: DLG_FormatFootnotes_FootRestartNone
en: Don't restart
he: אל תאתחל מחדש

note: DLG_Para_SpacingDouble
en: Double
he: כפול

note: TOOLBAR_LABEL_DOUBLE_SPACE
en: Double Spacing
he: מרווח כפול

note: TOOLBAR_STATUSLINE_DOUBLE_SPACE TOOLBAR_TOOLTIP_DOUBLE_SPACE
en: Double spacing
he: מרווח כפול

note: MENU_LABEL_EDIT_LATEXEQUATION
en: Edit Equation
he: ערוך משוואה

note: MENU_LABEL_EDIT_EDITFOOTER TOOLBAR_LABEL_EDIT_FOOTER TOOLBAR_STATUSLINE_EDIT_FOOTER TOOLBAR_TOOLTIP_EDIT_FOOTER
en: Edit Footer
he:  ערוך כותרת תחתונה

note: MENU_LABEL_EDIT_EDITHEADER TOOLBAR_LABEL_EDIT_HEADER TOOLBAR_STATUSLINE_EDIT_HEADER TOOLBAR_TOOLTIP_EDIT_HEADER
en: Edit Header
he:  ערוך כותרת עליונה

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_EDIT_HYPERLINK
en: Edit hyperlink
he: ערוך קישור

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_HEADFOOT
en: Edit text at the top or bottom of every page
he: ערוך טקסט בחלק העליון והתחתון של כל עמוד

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_EDITFOOTER
en: Edit the Footer on the current page
he:  ערוך את הכותרת התחתונה בעמוד הנוכחי

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_EDITHEADER
en: Edit the Header on the current page
he:  ערוך את הכותרת העליונה בעמוד הנוכחי

note: MENU_LABEL_INSERT_EQUATION
en: Equation
he: משוואה

note: FIELD_Error
en: Error calculating value!
he: טעות בחישוב הערך!

note: DLG_Para_SpacingExactly
en: Exactly
he: בדיוק

note: DLG_Latex_Example
en: Example:
he: דוגמה:

note: TOOLBAR_STATUSLINE_SCRIPT_PLAY TOOLBAR_TOOLTIP_SCRIPT_PLAY
en: Execute script
he: הפעל סקריפט

note: TB_Extra
en: Extra
he: נוסף

note: DLG_Field_Parameters_Capital
en: Extra Parameters
he: פרמטרים נוספים

note: DLG_Options_Label_ViewExtraTB
en: Extra Toolbar
he: כלים נוספים

note: DLG_Field_Parameters
en: Extra parameters:
he: פרמטרים נוספים:

note: MENU_LABEL_INSERT_FILE
en: F&ile
he: קובץ

note: MENU_LABEL_FORMAT
en: F&ormat
he: עי&צוב

note: MENU_LABEL_VIEW_FULLSCREEN
en: F&ull Screen
he:  מסך &מלא

note: DLG_FR_FindLabel
en: Fi&nd what:
he: מצא מה:

note: DLG_MailMerge_Insert_No_Colon
en: Field Name
he: שם שדה

note: DLG_MailMerge_Insert
en: Field Name:
he: שם שדה:

note: MSG_IE_FakeType
en: File %s is not of the type it claims to be
he: קובץ %s אינו מהסוג שהוא מתיימר להיות

note: MSG_IE_UnknownType
en: File %s is of unknown type
he: קובץ %s הינו מסוג לא ידוע

note: MSG_IE_FileNotFound
en: File %s not found
he: קובץ %s לא ידוע

note: FIELD_Application_Filename
en: File Name
he: שם קובץ

note: DLG_FormatTOC_FillStyle
en: Fill style:
he: מלא סיגנון:

note: MENU_LABEL_TOOLS_REVISIONS_FIND_NEXT
en: Find &next revision
he: מצא את המופע הבא

note: MENU_LABEL_TOOLS_REVISIONS_FIND_PREV
en: Find &previous revision
he: מצא את המופע הקודם

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_REVISIONS_FIND_NEXT
en: Find next visible revision in the document
he: מצא את המופע הנראה הבא במסמך

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_REVISIONS_FIND_PREV
en: Find previous visible revision in the document
he: מצא את המופע הנראה הקודם במסמך

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_FIND
en: Find the specified text
he: מצא את הקטע המסומן

note: DLG_Para_SpecialFirstLine
en: First line
he: שורה ראשונה

note: DLG_InsertTable_FixedColSize
en: Fixed column size:
he: קבע את גודל העמודה:

note: DLG_Styles_ModifyFont TOOLBAR_LABEL_FMT_FONT TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_FONT TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_FONT DLG_UFS_FontTitle DLG_UFS_FontTab
en: Font
he: גופן

note: TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_CHOOSE
en: Font Choose
he: בחירת גופן

note: TOOLBAR_LABEL_FMT_SIZE TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_SIZE TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_SIZE
en: Font Size
he: גודל גופן

note: TOOLBAR_LABEL_FMT_CHOOSE
en: Font choose
he: בחירת גופן

note: TOOLBAR_LABEL_COLOR_FORE TOOLBAR_STATUSLINE_COLOR_FORE TOOLBAR_TOOLTIP_COLOR_FORE
en: Font color
he: צבע גופן

note: DLG_Lists_ButtonFont
en: Font...
he: גופן...

note: DLG_Lists_Font DLG_UFS_FontLabel
en: Font:
he: גופן:

note: MENU_LABEL_INSERT_FOOTNOTE
en: Foot&note
he: הערת שוליים

note: DLG_PageNumbers_Footer MENU_LABEL_INSERT_FOOTER
en: Footer
he: כותרת תחתית

note: DLG_HdrFtr_FooterFrame
en: Footer Properties
he: הגדרות כותרת תחתית

note: FooterStatus
en: Footer [%s]
he: כותרת תחתונה [%s]

note: DLG_FormatFootnotes_FootStyle
en: Footnote style
he: עיצוב כותרת תחתית

note: TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_DIR_OVERRIDE_LTR TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_DIR_OVERRIDE_LTR
en: Force LTR direction of text
he: הכרח כיוון טקסט משמאל לימין

note: TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_DIR_OVERRIDE_RTL TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_DIR_OVERRIDE_RTL
en: Force RTL direction of text
he: הכרח כיוון טקסט מימין לשמאל

note: MENU_STATUSLINE_FMT_DIRECTION_DO_LTR
en: Force left-to-right direction of text
he: הכרח טקסט משמאל לימין

note: MENU_STATUSLINE_FMT_DIRECTION_DO_RTL
en: Force right-to-left direction of text
he: הכרח טקסט מימין לשמאל

note: TOOLBAR_LABEL_FMT_DIR_OVERRIDE_LTR
en: Force text LTR
he: הכרח טקסט משמאל לימין

note: TOOLBAR_LABEL_FMT_DIR_OVERRIDE_RTL
en: Force text RTL
he: הכרח טקסט מימין לשמאל

note: DLG_Styles_ModifyFormat TB_Format
en: Format
he: עיצוב

note: DLG_FormatFootnotes_Footnotes
en: Format Footnotes
he: עיצוב הערת שולייים

note: DLG_HdrFtr_Title
en: Format Header/Footers
he: עיצוב כותרת/כותרת תחתית

note: TOOLBAR_LABEL_FMTPAINTER
en: Format Painter
he: עיצוב מברשת

note: DLG_FormatTableTitle MENU_STATUSLINE_TABLE_FORMAT
en: Format Table
he: עיצוב טבלה

note: DLG_FormatTOC_Title
en: Format Table of Contents
he: עיצוב טבלת ערכים

note: DLG_FormatFrameTitle
en: Format Text Box
he: עיצוב תיבת טקסט

note: MENU_STATUSLINE_FMT_POSIMAGE
en: Format this image
he: עצב את הדמות

note: MENU_STATUSLINE_FMT_STYLIST
en: Format your document using styles
he: עצב את המסמך בשימוש סיגנונות

note: DLG_Lists_Format DLG_DocComparison_Fmt
en: Format:
he: עיצוב:

note: MENU_LABEL_INSERT_EQUATION_FILE
en: From File
he: מקובץ

note: DLG_Goto_Btn_Goto
en: Go To
he: עבור ל

note: DLG_Goto_Title
en: Go to...
he: עבור ל...

note: DLG_FormatTOC_HeadingText
en: H&eading text:
he: טקסט הכותרת:

note: DLG_Para_SpecialHanging
en: Hanging
he: תלוי

note: DLG_HdrFtr_HeaderFrame
en: Header Properties
he: הגדרות כותרת עליונה

note: HeaderStatus
en: Header [%s]
he: כותרת [%s]

note: MENU_LABEL_FMT_HDRFTR
en: Header/Footers
he: כותרת עליונה/תחתית

note: DLG_Stylist_HeadingStyles
en: Heading Styles
he: עיצוב כותרת עליונה

note: DLG_FormatTOC_HeadingStyle
en: Heading style:
he: עיצוב כותרת עליונה:

note: DLG_Lists_Hebrew_List
en: Hebrew List
he: רשימה בעיברית

note: MENU_LABEL_HELP_CONTENTS
en: Help &Contents
he: &תוכן

note: MENU_LABEL_HELP_INDEX
en: Help &Introduction
he: &אינדקס

note: DLG_Options_Label_Hide
en: Hide
he: החבא

note: DLG_Options_Label_SpellHideErrors
en: Hide &spelling errors in the document
he: החבא טעויות כתב במסמך

note: DLG_Lists_FoldingLevelexp
en: Hide text below List Levels
he: החבא טקסט מתחת לשורה זו

note: TOOLBAR_LABEL_COLOR_BACK TOOLBAR_STATUSLINE_COLOR_BACK TOOLBAR_TOOLTIP_COLOR_BACK
en: Highlight
he: הדגשה

note: DLG_Spell_IgnoreAll
en: I&gnore All
he: התעלם מהכל

note: DLG_Options_Label_Icons
en: Icons
he: איקונים

note: DLG_Options_Label_SpellIgnoreWords
en: Ignore Words
he: התעלם מהמילים

note: MENU_STATUSLINE_SPELL_IGNOREALL
en: Ignore all occurrences of this word in the document
he: התעלם מכל המופעים של מילה זו במסמך

note: DLG_Options_Label_SpellIgnoredWord
en: Ignored words:
he: התעלם מהמילים:

note: DLG_FormatFrame_SetImageBackground DLG_FormatTable_SetImageBackground
en: Image For Background
he: תמונה לרקע

note: DLG_Styles_LBL_InUse
en: In Use
he: בשימוש

note: WORD_PassInvalid
en: Incorrect Password
he: סיסמה שגויה

note: DLG_Break_Insert MENU_STATUSLINE_TABLE_INSERT DLG_IP_Button_Label
en: Insert
he: הוסף

note: MENU_LABEL_TABLE_INSERTCOLUMN
en: Insert &Columns
he: הוסף עמודה

note: MENU_LABEL_TABLE_INSERTROW
en: Insert &Rows
he: הוסף שורה

note: MENU_LABEL_TABLE_INSERTTABLE
en: Insert &Table
he: הוסף טבלה

en: Insert Bookmark
he: הכנס סימנייה

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_INSERT_CELLS
en: Insert Cells
he: הוסף תא

note: DLG_DateTime_DateTimeTitle
en: Insert Date and Time
he: הוסף תאריך ושעה

note: MENU_LABEL_TOOLTIP_INSERT_EQUATION
en: Insert Equation
he: הוסף משוואה

note: DLG_Field_FieldTitle_Capital
en: Insert Field
he: הוסף שדה

note: DLG_InsertHyperlink_Title TOOLBAR_LABEL_FMT_HYPERLINK
en: Insert Hyperlink
he: הוסף קישור

note: TOOLBAR_LABEL_IMG
en: Insert Image
he: הוסף תמונה

note: DLG_InsertTable_TableTitle MENU_STATUSLINE_TABLE_INSERT_TABLE MENU_STATUSLINE_TABLE_INSERTTABLE
en: Insert Table
he: הוסף טבלה

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_FOOTER
en: Insert a Footer
he: הוסף כותרת תחתית

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_HEADER
en: Insert a Header
he: הוסך כותרת עליונה

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_TEXTBOX
en: Insert a Text Box
he: הוסף תיבת טקסט

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_FIELD
en: Insert a calculated field
he: הוסף שדה מחושב

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_INSERT_COLUMNS_BEFORE
en: Insert a column to the left
he: הוסף עמודה משמאל

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_INSERT_COLUMNS_AFTER MENU_STATUSLINE_TABLE_INSERTCOLUMN
en: Insert a column to the right
he: הוסף עמודה לימין

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_FOOTNOTE
en: Insert a footnote
he: הוסף כותרת תחתית

note: TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_HYPERLINK TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_HYPERLINK
en: Insert a hyperlink into the document
he: הוסף קישור למסמך

note: TOOLBAR_STATUSLINE_INSERT_TABLE TOOLBAR_TOOLTIP_INSERT_TABLE
en: Insert a new table into your document
he: הוסף טבלה חדשה למסמך

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_PICTURE
en: Insert a picture
he: הוסף תמונה

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_INSERT_ROWS_BEFORE
en: Insert a row above
he: הוסף שורה מעל

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_INSERT_ROWS_AFTER MENU_STATUSLINE_TABLE_INSERTROW
en: Insert a row below
he: הוסף שורה מתחת

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_SYMBOL
en: Insert a symbol or other special character
he: הוסף סימן או תו מיוחד אחר

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_PAGENO
en: Insert an automatically-updated page number
he: הכנס מיספור שורות התערכן אוטומטית

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_GRAPHIC
en: Insert an existing picture from another file
he: הוסף תמונה מקובץ אחר

note: TOOLBAR_STATUSLINE_IMG TOOLBAR_TOOLTIP_IMG
en: Insert an image into the document
he: הוסף תמונה למסמך

note: DLG_Field_FieldTitle
en: Insert field
he: הוסף שדה

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_HYPERLINK
en: Insert hyperlink
he: הוסף קישור

note: TOOLBAR_STATUSLINE_INSERT_SYMBOL TOOLBAR_TOOLTIP_INSERT_SYMBOL
en: Insert symbol
he: הוסף סמל

note: TOOLBAR_LABEL_INSERT_TABLE
en: Insert table
he: הוסף טבלה

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_INSERT_SUMROWS
en: Insert the Sum of a Table Column
he: הוסף את סכום עמודת הטבלה

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_INSERT_SUMCOLS
en: Insert the Sum of a Table Row
he: הוסף את סכום השורה בטבלה

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_DATETIME
en: Insert the date and/or time
he: הוסף תאריך ו/או שעה

note: TOOLBAR_LABEL_FMT_ITALIC TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_ITALIC TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_ITALIC DLG_UFS_StyleItalic
en: Italic
he: נטוי

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_GOTO_HYPERLINK
en: Jump to hyperlink
he: עבור לקישור

note: DLG_Para_AlignJustified
en: Justified
he: מיושר

note: TOOLBAR_LABEL_ALIGN_JUSTIFY
en: Justify
he: יישור

note: MENU_STATUSLINE_ALIGN_JUSTIFY
en: Justify the paragraph
he:  בצע יישור דו-צידי לפיסקה

note: FIELD_Document_Keywords
en: Keywords
he: מילות מפתח

note: DLG_MetaData_Keywords_LBL
en: Keywords:
he: מילות מפתח:

note: DLG_Options_Label_LangSettings
en: Language settings
he: הגדרות שפה

note: DLG_MetaData_Languages_LBL
en: Language(s):
he: שפה/שפות

en: Layout
he: סדר

note: TOOLBAR_STATUSLINE_ALIGN_LEFT TOOLBAR_TOOLTIP_ALIGN_LEFT
en: Left alignment
he: יישור לשמאל

note: MENU_STATUSLINE_ALIGN_LEFT
en: Left-align the paragraph
he: יישר לשמאל את הפיסקה

note: DLG_FormatTOC_Level1
en: Level 1
he: רמה 1

note: DLG_FormatTOC_Level2
en: Level 2
he: רמה 2

note: DLG_FormatTOC_Level3
en: Level 3
he: רמה 3

note: DLG_FormatTOC_Level4
en: Level 4
he: רמה 4

note: DLG_Lists_DelimiterString
en: Level Delimiter:
he: רמה 5

note: DLG_Lists_Level
en: Level:
he: רמה 6

note: DLG_Styles_List
en: List
he: רשימה

note: FIELD_Application_MailMerge MENU_STATUSLINE_TOOLS_MAILMERGE
en: Mail Merge
he: מיזוג דואר

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_PLUGINS
en: Manage plugins
he: ניהול תוספות

note: DLG_PageSetup_Margin
en: Margin
he: רווחים

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_REVISIONS_MARK
en: Mark changes as you type
he: סמן שינויים בזמן הכתיבה

note: DLG_Column_Size
en: Max Column size
he: גודל עמודה מקסימלי

note: DLG_MergeCells_Above
en: Merge Above
he: מזג עם התא מעל

note: DLG_MergeCells_Below
en: Merge Below
he: מזג עם התא מתחת

note: DLG_MergeCellsTitle DLG_MergeCells_Frame MENU_STATUSLINE_TABLE_MERGE_CELLS
en: Merge Cells
he: מזג תאים

note: DLG_MergeCells_Left
en: Merge Left
he: מזג עם התא משמאל

note: DLG_MergeCells_Right
en: Merge Right
he: מזג עם התא מימין

note: FIELD_DateTime_MilTime
en: Military Time
he: 24 Hour Time

en: New
he: חדש

en: New Document
he: מסמך חדש

note: DLG_Styles_New
en: New...
he: חדש...

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_NORMAL
en: Normal View
he: תצוגה רגילה

note: MENU_LABEL_FILE_IMPORT
en: Op&en Copy
he: &ייבוא

en: Open
he: פתיחה

note: MENU_STATUSLINE_FILE_IMPORT
en: Open a document by making a copy
he: ייבא את המסמך

note: MENU_STATUSLINE_FILE_RECENT
en: Open a recently used document
he: פתח מסמך זה

note: DLG_NEW_Open MENU_STATUSLINE_FILE_OPEN TOOLBAR_STATUSLINE_FILE_OPEN TOOLBAR_TOOLTIP_FILE_OPEN
en: Open an existing document
he: פתח מסמך קיים

note: MENU_STATUSLINE_WINDOW_NEW
en: Open another window for the document
he: פתח חלון נוסף למסמך הנוכחי

note: MENU_STATUSLINE_FILE_RECENT_1 MENU_STATUSLINE_FILE_RECENT_2 MENU_STATUSLINE_FILE_RECENT_3 MENU_STATUSLINE_FILE_RECENT_4 MENU_STATUSLINE_FILE_RECENT_5 MENU_STATUSLINE_FILE_RECENT_6 MENU_STATUSLINE_FILE_RECENT_7 MENU_STATUSLINE_FILE_RECENT_8 MENU_STATUSLINE_FILE_RECENT_9
en: Open this document
he: פתח מסמך זה

en: Other
he: אחר

note: MENU_LABEL_FMT_BACKGROUND
en: Page Background
he: ר&קע

note: MENU_LABEL_INSERT_PAGENO
en: Page N&umbers
he: מספרי עמודי&ם

note: MENU_LABEL_FILE_PAGESETUP
en: Page Set&up
he: הגדרת &עמוד

note: WORD_PassRequired
en: Password required, this is an encrypted document
he: דרושה סיסמא, זהו מסמך מוצפן

note: TOOLBAR_LABEL_EDIT_PASTE TOOLBAR_STATUSLINE_EDIT_PASTE TOOLBAR_TOOLTIP_EDIT_PASTE
en: Paste
he: הדבק

note: DLG_Goto_Target_Picture
en: Picture
he: תמונה

note: DLG_FormatFootnotes_EndPlacement
en: Placement
he: מיקום

note: MENU_LABEL_TOOLS_OPTIONS
en: Pr&eferences
he: &אפשרויות

note: MENU_STATUSLINE_WEB_WEBPREVIEW MENU_STATUSLINE_WEB_SAVEASWEB
en: Preview the document as a web page
he: הראה את המסמך כעמוד ברשת

note: MENU_STATUSLINE_FILE_PRINT_PREVIEW TOOLBAR_STATUSLINE_FILE_PRINT_PREVIEW TOOLBAR_TOOLTIP_FILE_PRINT_PREVIEW
en: Preview the document before printing
he: הצג את המסמך לפני הדפסתו

note: MENU_LABEL_FILE_PRINT_DIRECTLY
en: Print &directly
he: הדפס סיפרייה

note: MENU_LABEL_FILE_PRINT_PREVIEW
en: Print P&review
he: הצג P&לפני הדפסה

note: MENU_STATUSLINE_FILE_PRINT
en: Print all or part of the document
he: הדפס את כל המסמך או חלק ממנו

note: TOOLBAR_STATUSLINE_FILE_PRINT TOOLBAR_TOOLTIP_FILE_PRINT
en: Print the document
he: הדפס את המסמך

note: MENU_STATUSLINE_FILE_PRINT_DIRECTLY
en: Print using the internal PS driver
he: הדפס באמצעות ה-PS driver

note: MSG_PrintingDoc
en: Printing Document..
he: מדפיס את המסמך...

note: FIELD_Document_Publisher
en: Publisher
he: מפיץ

note: DLG_MetaData_Publisher_LBL
en: Publisher:
he: מפיץ:

note: MENU_LABEL_EDIT_REPLACE
en: R&eplace
he: החל&פה

note: MENU_LABEL_FMT_DIRECTION_DD_RTL
en: RTL &Paragraph
he: פיסקה מימין לשמאל

note: MENU_LABEL_FMT_DIRECTION_SD_RTL
en: RTL &Section
he: בחירה מימין לשמאל

note: DLG_FR_ReplaceWithLabel
en: Re&place with:
he: החלף עם:

note: MENU_LABEL_FILE_RECENT
en: Recent &Files
he: &1 %s

note: TOOLBAR_LABEL_EDIT_REDO
en: Redo
he: בצע מחדש

note: TOOLBAR_STATUSLINE_EDIT_REDO TOOLBAR_TOOLTIP_EDIT_REDO
en: Redo editing
he: בצע מחדש עריכה

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_REDO
en: Redo previously undone editing
he: בצע מחדש פעולה שבוטלה

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_ZOOM_MENU MENU_STATUSLINE_VIEW_ZOOM
en: Reduce or enlarge the document display
he: הגדל או הקטן את תצוגת המסמך

note: MENU_LABEL_EDIT_REMOVEFOOTER TOOLBAR_LABEL_EDIT_REMOVEFOOTER TOOLBAR_STATUSLINE_EDIT_REMOVEFOOTER TOOLBAR_TOOLTIP_EDIT_REMOVEFOOTER
en: Remove Footer
he: הסר כותרת תחתונה

note: MENU_LABEL_EDIT_REMOVEHEADER TOOLBAR_LABEL_EDIT_REMOVEHEADER TOOLBAR_STATUSLINE_EDIT_REMOVEHEADER TOOLBAR_TOOLTIP_EDIT_REMOVEHEADER
en: Remove Header
he: הסר את הכותרת

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_REMOVEFOOTER
en: Remove the Footer on this page from the Document
he: הסר את הכותרת התחתונה של העמוד מהמסמך

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_REMOVEHEADER
en: Remove the Header on this page from the Document
he: הסר את הכותרת של העמוד מהמסמך

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_DELETEIMAGE
en: Remove the Image from the Document
he: הסר את הדמות מהמסמך

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_DELETEFRAME
en: Remove the Text Box from the Document
he: הסר את תיבת הטקסט מהמסמך

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_REVISIONS_REJECT_REVISION
en: Remove the suggested change
he: הסר את השינוי שהוצע

note: DLG_FR_ReplaceTitle
en: Replace
he: החלף

note: DLG_FR_ReplaceAllButton
en: Replace &All
he: החלף הכל

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_REPLACE
en: Replace the specified text with different text
he: החלף את הטקסט המסומן בטקסט אחר

note: MENU_LABEL_HELP_REPORT_BUG
en: Report a &Bug
he: דווח על תקלה

note: MENU_STATUSLINE_HELP_REPORT_BUG
en: Report a bug and help AbiWord become a better product
he: דווח על טעות ועזור לתוכנה להשתפר

note: MENU_STATUSLINE_FMT_IMAGE
en: Resize this image
he: הגדר מחדש את גודל הדמות

note: DLG_HdrFtr_RestartNumbers
en: Restart numbering at:
he: התחל מחדש איות במספר:

note: DLG_FormatFootnotes_FootRestartPage
en: Restart on each page
he: התחל מחדש בכל עמוד

note: DLG_FormatFootnotes_FootRestartSec DLG_FormatFootnotes_EndRestartSec
en: Restart on each section
he: התחל מחדש בכל קטע

note: DLG_HdrFtr_RestartCheck
en: Restart page numbers on new sections
he: התחל מחדש מיספור עמודים בקטע שנבחר

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_REVISIONS_AUTO
en: Retain all document changes
he: שמור את כל השינויים במסמך

note: RightMarginStatus
en: Right Margin [%s]
he: מרווח מימין [%s]

note: TabToggleRightTab
en: Right Tab
he: טאב ימני

note: TOOLBAR_STATUSLINE_ALIGN_RIGHT TOOLBAR_TOOLTIP_ALIGN_RIGHT
en: Right alignment
he: יישור לימין

note: MENU_STATUSLINE_ALIGN_RIGHT
en: Right-align the paragraph
he: יישר לימין את הפיסקה

note: FIELD_Document_Rights
en: Rights
he: זכויות

note: DLG_MetaData_Rights_LBL
en: Rights:
he: זכויות:

note: DLG_FormatTable_Apply_To_Row
en: Row
he: שורה

note: MENU_LABEL_TABLE_INSERT_ROWS_BEFORE
en: Rows &Above
he: שורה מעל

note: MENU_LABEL_TABLE_INSERT_ROWS_AFTER
en: Rows &Below
he: שורה מתחת

note: MENU_LABEL_TOOLS_SCRIPTS
en: S&cripts
he: סקריפטים

note: MENU_LABEL_TABLE_SPLIT_CELLS
en: S&plit Cells
he: פצל תאים

note: DLG_Options_Btn_Save
en: Sa&ve
he: שמירה

note: MENU_LABEL_FILE_EXPORT
en: Sav&e Copy
he: &ייצוא

note: MENU_LABEL_FILE_SAVEAS
en: Save &As
he: שמירה &בשם

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_COPYIMAGE
en: Save a copy of the image on the clipboard
he: שמור העתק של הדמות על שולחן העבודה

note: MENU_STATUSLINE_FILE_SAVE TOOLBAR_STATUSLINE_FILE_SAVE TOOLBAR_TOOLTIP_FILE_SAVE
en: Save the document
he: שמור את המסמך

note: MENU_STATUSLINE_FILE_SAVEAS TOOLBAR_STATUSLINE_FILE_SAVEAS TOOLBAR_TOOLTIP_FILE_SAVEAS
en: Save the document under a different name
he: שמור את המסמך תחת שם אחר

note: MENU_STATUSLINE_FILE_EXPORT
en: Save the document without changing the current name
he: שמור את המסמך בלי לשנות את השם הנוכחי

note: MENU_STATUSLINE_FILE_SAVEIMAGE
en: Save the selected image to a file
he: שמור את הדמות שנבחרה לקובץ

note: MENU_LABEL_FILE_SAVEEMBED
en: Save to file
he: שמור לקובץ

note: DLG_PageSetup_Scale
en: Scale...
he: סקאלה...

note: MENU_STATUSLINE_HELP_SEARCH
en: Search for help about...
he: חפש עזרה אודות...

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_HISTORY
en: See history of the current document
he: הראה את היסטוריית המסמך

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_SELECT DLG_Select
en: Select
he: בחר

note: MENU_LABEL_EDIT_SELECTALL
en: Select A&ll
he: בחר ה&כל

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_SELECT_CELL
en: Select Cell
he: בחר תא

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_SELECT_COLUMN
en: Select Column
he: בחר עמודה

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_SELECT_ROW
en: Select Row
he: בחר שורה

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_SELECT_TABLE
en: Select Table
he: בחר טבלה

note: MENU_LABEL_EDIT_SELECT_FRAME
en: Select Text Box
he: בחר תיבת טקסט

note: DLG_FormatFrame_SelectImage DLG_FormatTable_SelectImage
en: Select image from File
he: בחר דמות מקובץ

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_SELECT_FRAME
en: Select the Text Box
he: בחר את תיבת הטקסט

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_SELECTALL
en: Select the entire document
he: בחר את כל המסמך

note: DLG_FormatTable_Apply_To_Selection DLG_UP_Selection
en: Selection
he: בחירה

note: MENU_LABEL_TABLE_TABLETOTEXTTABS
en: Separate with tabs
he: הפרד בשימוש טאבים

note: DLG_Tab_Button_Set
en: Set
he: הגדר

note: MENU_LABEL_FMT_LANGUAGE
en: Set &Language
he: שפ&ה

note: DLG_Lists_SetDefault
en: Set Default Values
he: הגדר ערכים של בירת המחדל

note: DLG_FormatFrame_SetImage DLG_FormatTable_SetImage
en: Set Image
he: הגדר דמות

note: MENU_STATUSLINE_FMT_BACKGROUND_PAGE_IMAGE
en: Set an image as a background for your page
he: הגדר דמות כרקע של העמוד

note: DLG_Tab_Label_New
en: Set new Tab
he: הגדר טאב חדש

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_OPTIONS
en: Set preferences
he: שנה אפשרויות

note: MENU_STATUSLINE_FMT_TABS
en: Set tab stops
he: קבע עצירות טאב

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_SPELLPREFS
en: Set your spelling preferences
he: הגדר את העדפות האיות

note: DLG_Styles_ModifyShortCut
en: Shortcut Key
he: מקשי קיצור

note: DLG_Options_Label_Show DLG_Show
en: Show
he: הראה

note: MENU_LABEL_VIEW_RULER
en: Show &Ruler
he: &סרגל

note: MENU_LABEL_VIEW_SHOWPARA
en: Show For&matting Marks
he: Show Para&graphs

note: MENU_STATUSLINE_WINDOW_MORE
en: Show full list of documents
he: הצג רשימת חלונות מלאה

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_RULER
en: Show or hide the rulers
he: הצג או החבא את הסרגלים

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_STATUSBAR
en: Show or hide the status bar
he: הצג או החבא את שורת המצב

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_TB_1 MENU_STATUSLINE_VIEW_TB_2 MENU_STATUSLINE_VIEW_TB_3 MENU_STATUSLINE_VIEW_TB_4
en: Show or hide the toolbar
he: הראה/הסתר את סרגלי הכלים

note: DLG_Options_Label_ViewShowHide
en: Show...
he: הראה...

note: TOOLBAR_STATUSLINE_VIEW_SHOWPARA TOOLBAR_TOOLTIP_VIEW_SHOWPARA
en: Show/hide formatting marks
he: הראה/הסתר סימוני עיצוב

note: DLG_Para_SpacingSingle
en: Single
he: יחיד

note: TOOLBAR_LABEL_SINGLE_SPACE
en: Single Spacing
he: רווח אחד

note: TOOLBAR_STATUSLINE_SINGLE_SPACE TOOLBAR_TOOLTIP_SINGLE_SPACE
en: Single spacing
he: רווח אחד

note: MENU_LABEL_TABLE_SORT
en: So&rt Table
he: סדר טבלה

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_SORT
en: Sort Table
he: סדר טבלה

note: DLG_MetaData_Source_LBL
en: Source:
he: מקור:

note: DLG_Column_Space_After
en: Space after Column
he: רווח אחרי עמודה

note: TOOLBAR_STATUSLINE_PARA_12BEFORE TOOLBAR_TOOLTIP_PARA_12BEFORE
en: Space before: 12 pt
he: רווח לפני: 12 נקודות

note: DLG_Para_LabelSpacing
en: Spacing
he: ריווח

note: DLG_Options_SpellCheckingTitle
en: Spell Checking
he: בודק איות

note: TOOLBAR_LABEL_SPELLCHECK
en: Spellcheck
he: בדיקת איות

note: TOOLBAR_STATUSLINE_SPELLCHECK TOOLBAR_TOOLTIP_SPELLCHECK
en: Spellcheck the document
he: בדוק איות במסמך

note: MENU_LABEL_TOOLS_SPELLPREFS
en: Spelling &Options
he: אפשרויות  איות

note: MENU_LABEL_TABLE_SPLIT_TABLE
en: Spli&t Table
he: פצל טבלה

note: DLG_SplitCellsTitle DLG_SplitCells_Frame MENU_STATUSLINE_TABLE_SPLIT_CELLS
en: Split Cells
he: פצל תאים

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_SPLIT_TABLE
en: Split Table
he: פצל טבלה

note: TOOLBAR_LABEL_SPLIT_CELLS
en: Split cells
he: פצל תאים

note: TOOLBAR_STATUSLINE_SPLIT_CELLS TOOLBAR_TOOLTIP_SPLIT_CELLS
en: Split this cell
he: פצל את התא

note: DLG_Lists_Square_List STYLE_SQUARELIST
en: Square List
he: רשימה מרובעת

note: MENU_LABEL_FMT_STYLE
en: St&yle
he: &סגנון

note: TB_Standard
en: Standard
he: רגיל

note: DLG_Lists_Start
en: Start At:
he: התחל ב:

note: DLG_Lists_Start_New_List DLG_Lists_Start_New
en: Start New List
he: התחל רשימה חדשה

note: DLG_WordCount_Statistics
en: Statistics:
he: סטטיסטיקה:

note: DLG_Lists_Stop_Current_List
en: Stop Current List
he: עצור רשימה נוכחית

note: MENU_LABEL_FMT_STRIKE
en: Stri&ke
he: קו &חוצה

note: MENU_LABEL_FMT_STYLIST
en: Sty&list
he: מסוגנן

note: TOOLBAR_LABEL_FMT_STYLE TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_STYLE TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_STYLE
en: Style
he: סיגנון

note: DLG_Styles_ErrNotTitle1
en: Style Name -
he: שם הסיגנון -

note: DLG_Styles_ModifyName
en: Style Name:
he: שם הסיגנון:

note: DLG_Styles_ModifyType
en: Style Type
he: סוג הסיגנון

note: DLG_Styles_ModifyFollowing
en: Style for following paragraph
he: סגנון לפיסקא הבאה

note: DLG_Styles_ErrBlankName
en: Style name cannot be left blank
he: שמות הסיגנונות לא יכולים להשאר ריקים

note: DLG_Lists_Style DLG_UFS_StyleLabel
en: Style:
he: סגנון:

note: DLG_Styles_StylesTitle DLG_Stylist_Styles
en: Styles
he: סיגנונות

note: TOOLBAR_LABEL_FMT_SUBSCRIPT TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_SUBSCRIPT TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_SUBSCRIPT DLG_UFS_SubScript
en: Subscript
he: כתב תחתון

note: DLG_Spell_Suggestions
en: Sugg&estions:
he: הצעות:

note: DLG_Options_Label_SpellMainOnly
en: Suggest from &main dictionary only
he: הצע הצעות מהמילון המרכזי בלבד

note: MENU_LABEL_TABLE_INSERT_SUMROWS
en: Sum a Column
he: סכום את העמודה

note: MENU_LABEL_TABLE_INSERT_SUMCOLS
en: Sum a Row
he: סכום את השורה

note: FIELD_Numbers_TableSumRows
en: Sum a Table Column
he: סכום את העמודה בטבלה

note: FIELD_Numbers_TableSumCols
en: Sum a Table Row
he: סכום את השורה בטבלה

note: DLG_MetaData_TAB_Summary
en: Summary
he: סיכום

note: MENU_LABEL_FMT_SUPERSCRIPT
en: Supe&rscript
he: &כתב עילי

note: TOOLBAR_LABEL_FMT_SUPERSCRIPT TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_SUPERSCRIPT TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_SUPERSCRIPT DLG_UFS_SuperScript
en: Superscript
he: כתב עילי

note: MENU_LABEL_INSERT_SYMBOL
en: Sy&mbol
he: &סימן

note: TOOLBAR_LABEL_INSERT_SYMBOL
en: Symbol
he: סימן

note: MENU_LABEL_TABLE
en: T&able
he: טבלה

note: DLG_FormatTable_Apply_To_Table MENU_STATUSLINE_TABLE TB_Table
en: Table
he: טבלה

note: DLG_InsertTable_TableSize_Capital
en: Table Size
he: גודל הטבלה

note: DLG_Options_Label_ViewTableTB
en: Table Toolbar
he: כלי הטבלה

en: Table of Contents
he: תוכן עניינים

note: DLG_InsertTable_TableSize
en: Table size
he: גודל הטבלה

note: DLG_Styles_ModifyTabs DLG_Tab_TabTitle
en: Tabs
he: טאבים

note: DLG_FormatTOC_DetailsTabPage
en: Tabs and Page Numbering
he: טאבים ומספור העמודים

note: MENU_LABEL_FMT
en: Te&xt Formatting
he: שפ&ה

note: DLG_FormatTOC_TextAfter
en: Text &after:
he: טקסט אחרי:

note: DLG_FormatTOC_TextBefore
en: Text &before:
he: טקסט לפני:

note: DLG_Lists_Align
en: Text Align:
he: יישור טקסט:

note: MENU_LABEL_INSERT_TEXTBOX MENU_LABEL_FMT_FRAME
en: Text Box
he: תיבת טקסט

note: DLG_PageSetup_ErrBigMargins
en: The margins selected are too large to fit on the page.
he: המרווח שנקבע גדול מכדי להתאים לעמוד.

note: FIELD_DateTime_Wkday
en: The weekday
he: ימות השבוע

note: DLG_FormatTable_Thickness
en: Thickness:
he: עובי:

note: DLG_Para_PreviewSampleFallback
en: This paragraph represents words as they might appear in your document.  To see text from your document used in this preview, position your cursor in a document paragraph with some text in it and open this dialog.
he: פיסקה זו מציגה טקסט, כפי שהוא עשוי להופיע במסמך שלך.  כדי לראות טקסט מהמסמך שלך בתצוגה מקדימה זו, הצב את הסמן שלך בפיסקה במסמך, שיש בה טקסט, ופתח דיאלוג זה.

note: DLG_Column_Three
en: Three
he: שלושה

note: DLG_Lists_Tick_List STYLE_TICKLIST
en: Tick List
he: רשימה עבה

note: FIELD_DateTime_TimeZone
en: Time Zone
he: איזור זמן

note: DLG_Column_Two
en: Two
he: שניים

note: DLG_ToggleCase_UpperCase
en: UPPERCASE
he: (אותיות גדולות (תופס באנגלית

note: TOOLBAR_LABEL_FMT_UNDERLINE TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_UNDERLINE TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_UNDERLINE DLG_UFS_UnderlineCheck
en: Underline
he: קו תחתון

note: TOOLBAR_LABEL_EDIT_UNDO
en: Undo
he: בטל פעולה

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_UNDO TOOLBAR_STATUSLINE_EDIT_UNDO TOOLBAR_TOOLTIP_EDIT_UNDO
en: Undo editing
he: בטל פעולה

note: DLG_Options_Label_UI
en: User Interface
he: ממשק המשתמש

note: DLG_Options_Label_UILang
en: User Interface Language
he: שפת ממשק המשתמש

note: DLG_Stylist_UserStyles
en: User defined Styles
he: סגנונות שנקבעו ע&quot;י המשתמש

note: DLG_Styles_LBL_UserDefined
en: User-defined styles
he: סגנונות שנקבעו ע&quot;י המשתמש

note: DLG_Options_TabLabel_View
en: View
he: מבט

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_HISTORY_SHOW
en: View document history
he: הראה את היסטוריית המסמך

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_FULLSCREEN
en: View the document in full screen mode
he: הראה את המסמך על כל המסך

note: MENU_STATUSLINE_WINDOW_1 MENU_STATUSLINE_WINDOW_2 MENU_STATUSLINE_WINDOW_3 MENU_STATUSLINE_WINDOW_4 MENU_STATUSLINE_WINDOW_5 MENU_STATUSLINE_WINDOW_6 MENU_STATUSLINE_WINDOW_7 MENU_STATUSLINE_WINDOW_8 MENU_STATUSLINE_WINDOW_9
en: View this document
he: Raise this window

note: DLG_Options_Label_ViewViewFrame
en: View...
he: הראה...

note: DLG_Options_Label_Visible
en: Visible
he: נראה לעין

note: DLG_Options_Label_WithExtension
en: With extension:
he: עם הרחבה:

note: DLG_WordCount_WordCountTitle FIELD_Numbers_WordCount
en: Word Count
he: ספירת מילים

note: DLG_Options_Label_SpellUppercase
en: Words in &UPPERCASE
he: מילים בכתב עילי

note: TOOLBAR_LABEL_ZOOM TOOLBAR_STATUSLINE_ZOOM TOOLBAR_TOOLTIP_ZOOM DLG_Zoom_ZoomTitle
en: Zoom
he: זום

note: MENU_LABEL_VIEW_ZOOM_100
en: Zoom to &100%
he: זום ל- 100%

note: MENU_LABEL_VIEW_ZOOM_200
en: Zoom to &200%
he: זום ל- 200%

note: MENU_LABEL_VIEW_ZOOM_50
en: Zoom to &50%
he: זום  ל- 75%

note: MENU_LABEL_VIEW_ZOOM_75
en: Zoom to &75%
he: זום ל- 50%

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_ZOOM_100
en: Zoom to 100%
he: זום ל- 100%

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_ZOOM_200
en: Zoom to 200%
he: זןם ל- 200%

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_ZOOM_50
en: Zoom to 50%
he: זום ל- 50%

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_ZOOM_75
en: Zoom to 75%
he: זום ל- 75%

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_ZOOM_WIDTH
en: Zoom to page width
he: הגדל לרוחב דף

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_ZOOM_WHOLE
en: Zoom to whole page
he: הראה דף שלם

note: FIELD_DateTime_DDMMYY
en: dd/mm/yy
he: שנה/חודש/יום

note: FIELD_DateTime_MMDDYY
en: mm/dd/yy
he: שנה/יום/חודש

en: Bulgarian
he: בולגרית

en: Close
he: סגור

note: #-#-#-#-#  0 (Abiword 2.4.2)  #-#-#-#-# DLG_UP_Color
en: Color
he: צבע

en: Croatian
he: קרואטית

en: Czech
he: צ'כית

en: Danish
he: דנית

note: LANG_EN_ZA
en: English (South Africa)
he: (אנגלית(דרום אפריקה

note: LANG_EN_GB
en: English (UK)
he: (אנגלית (אנגליה

note: LANG_EN_US
en: English (US)
he: (אנגלית (ארצות הברית

note: DLG_Password_Title
en: Enter Password
he: הכנס סיסמא

note: LANG_EO
en: Esperanto
he: אספרנטו

note: LANG_ET
en: Estonian
he: אסטונית

note: DLG_FOSA_ExportTitle
en: Export File
he: ייצא קובץ

note: DLG_OverwriteFile
en: File already exists.  Overwrite file '%s'?
he: הקובץ כבר קיים, לכתוב עליו?

note: LANG_FR_BE
en: French (Belgium)
he: (צרפתית (בלגיה

note: LANG_FR_CA
en: French (Canada)
he: (צרפתית (קנדה

note: LANG_FR_FR
en: French (France)
he: (צרפתית (צרפת

note: LANG_FR_CH
en: French (Switzerland)
he: (צרפתית (שוייץ

note: DLG_UP_From
en: From:
he: מ:

note: LANG_KA_GE
en: Georgian
he: גרוזינית

note: LANG_DE_AT
en: German (Austria)
he: (גרמנית (אוסטריה

note: LANG_DE_DE
en: German (Germany)
he: (גרמנית (גרמניה

note: LANG_DE_CH
en: German (Switzerland)
he: (גרמנית (שוייץ

note: DLG_UP_Grayscale
en: Grayscale
he: גווני אפור

note: ENC_GREE_MAC
en: Greek, Macintosh
he: יוונית , מקינטוש

note: STYLE_HEADING1
en: Heading 1
he: כותרת 1

note: STYLE_HEADING2
en: Heading 2
he: כותרת 2

note: STYLE_HEADING3
en: Heading 3
he: כותרת 3

note: STYLE_HEADING4
en: Heading 4
he: כותרת 4

note: LANG_HE_IL
en: Hebrew
he: עברית

note: ENC_HEBR_MAC
en: Hebrew, Macintosh
he: עברית , מקינטוש

note: DLG_Image_Height
en: Height:
he: גובה:

note: DLG_IP_Height_Label
en: Height:
he: גובה:

note: DLG_UFS_HiddenCheck
en: Hidden
he: מוחבא

note: DLG_UFS_BGColorTab
en: HighLight Color
he: Highlight Colour

note: ENC_ICEL_MAC
en: Icelandic, Macintosh
he: איסלנדית , מקינטוש

note: DLG_History_Id
en: Identifier:
he: מזהה:

note: DLG_FOSA_ImportTitle
en: Import File
he: ייבא קובץ

note: DLG_FOSA_InsertTitle
en: Insert File
he: הוסף קובץ

note: TB_InsertNewTable
en: Insert New Table
he: הוסף טבלה

note: DLG_IP_Title
en: Insert Picture
he: הוסף תמונה

note: DLG_Insert_SymbolTitle
en: Insert Symbol
he: הוסף סמל

note: DLG_PLUGIN_MANAGER_INSTALL
en: Install new plugin
he: התקן הרחבות

note: LANG_GA_IE
en: Irish
he: אירית

note: LANG_IT_IT
en: Italian (Italy)
he: ( איטלקית (איטליה

note: LANG_KO_KR LANG_KO
en: Korean
he: קוראנית

note: DLG_History_LastSaved
en: Last saved:
he: נשמרו לאחרונה:

note: LANG_LV_LV
en: Latvian
he: לטבית

note: DLG_ULANG_DefaultLangChkbox
en: Make default for document
he: צור הגדרות ברירת מחדל למסמך

note: DLG_Merge
en: Merge
he: מזג

note: DLG_IP_No_Picture_Label
en: No Picture
he: לא תמונה

note: DLG_PLUGIN_MANAGER_NOT_AVAILABLE
en: Not available
he: לא זמין

note: DLG_FOSA_OpenTitle
en: Open File
he: פתח קובץ

note: DLG_FOSA_FileOpenTypeLabel
en: Open file as type:
he: פתח קובץ כסוג:

note: DLG_LISTDOCS_Title
en: Opened Documents
he: מסמך פתוח

note: TB_Zoom_Percent
en: Other...
he: אחר...

note: DLG_Zoom_Percent
en: P&ercent:
he: אחוזים:

note: TB_Zoom_PageWidth
en: Page Width
he: רוב עמוד

note: DLG_UP_PageRanges
en: Page ranges:
he: טווח עמודים:

note: LANG_PT_BR
en: Portuguese (Brazil)
he: (פורטוגזית (ברזיל

note: LANG_PT_PT
en: Portuguese (Portugal)
he: (פורטוגזית (פורטוגל

note: DLG_FOSA_PrintToFileTitle
en: Print To File
he: הדפס לקובץ

note: DLG_UP_PrintIn
en: Print in:
he: הדפסה ב:

note: DLG_UP_PrintTo
en: Print to:
he: הדפס ל:

note: DLG_UP_Printer
en: Printer
he: מדפסת

note: DLG_UP_PrinterCommand
en: Printer command:
he: פקודת מדפסת:

note: DLG_UFS_StyleRegular
en: Regular
he: רגיל

note: DLG_DocComparison_Relationship
en: Relationship:
he: קשרי גומלין:

note: DLG_Restore
en: Restore
he: החזר

note: DLG_HTMLOPT_ExpRestore
en: Restore Settings
he: החזר הגדרות

note: ENC_ROMA_MAC
en: Romanian, Macintosh
he: רומנית , מקינטוש

note: LANG_RU_RU
en: Russian (Russia)
he: (רוסית (רוסיה

note: DLG_UFS_SampleFrameLabel
en: Sample
he: דוגמה

note: DLG_FOSA_SaveAsTitle
en: Save File As
he: שמור קובץ כ

note: DLG_HTMLOPT_ExpSave
en: Save Settings
he: שמור הגדרות

note: DLG_FOSA_FileSaveTypeLabel
en: Save file as type:
he: שמור קובץ כסוג:

note: DLG_UFS_ScriptLabel
en: Script:
he: סקריפט:

note: STYLE_SECTHEADING
en: Section Heading
he: בחר כותרת עליונה

note: DLG_UENC_EncLabel
en: Select Encoding:
he: בחר קידוד

note: DLG_ULANG_LangLabel
en: Select Language:
he: בחר שפה:

note: DLG_Image_ImageDesc
en: Set Image Name
he: הגדר שם תמונה

note: DLG_Image_ImageSize
en: Set Image Size
he: הגדר גודל תמונה

note: DLG_ULANG_LangTitle
en: Set Language
he: הגדר שפה

note: LANG_ES_MX
en: Spanish (Mexico)
he: (ספרדית (מקסיקו

note: LANG_ES_ES
en: Spanish (Spain)
he: ספרדית (ספרד)

note: DLG_DocComparison_Styles
en: Styles:
he: סיגנונות:

note: DLG_Image_WrappedBoth
en: Text wrapped on both sides of the Image
he: טקסט עוטף את התמונה משני הצדדים

note: DLG_Image_WrappedLeft
en: Text wrapped to the Left of the Image
he: טקסט עוטף את התמונה מצד שמאל

note: DLG_Image_WrappedRight
en: Text wrapped to the Right of the Image
he: טקסט עוטף את התמונה מצד ימין

note: LANG_TH_TH
en: Thai
he: תאילנדית

note: ENC_THAI_MAC
en: Thai, Macintosh
he: צאילנדית , מקינטוש

note: DLG_NoSaveFile_DirNotWriteable
en: The directory '%s' is write-protected.
he: התיקייה [%s] לא ניתנת לכתיבה

note: MSG_NoUndo
en: This operation cannot be undone. Are you sure you want to proceed?
he: הפעולה הינה בלתי הפיכה, אתה בטוח שאתה רוצה להמשיך?

note: MSG_HistoryPartRestore3
en: To continue anyway, press OK.
he: להמשך בכל מקרה לחץ אישור

note: LANG_TR_TR
en: Turkish
he: טורקית

note: ENC_TURK_MAC
en: Turkish, Macintosh
he: טורקית, מקינטוש

note: LANG_UK_UA
en: Ukrainian
he: אוקראינית

note: ENC_UKRA_MAC
en: Ukrainian, Macintosh
he: אוקראינית , מקינטוש

note: UntitledDocument
en: Untitled%d
he: חסר כותרת

note: DLG_Update
en: Update
he: עדכן

note: LANG_UZ_UZ
en: Uzbek
he: אזבקית

note: DLG_History_List_Title
en: Version history
he: היסטורית הגירסא

note: DLG_PLUGIN_MANAGER_VERSION DLG_History_Version
en: Version:
he: גירסא:

note: LANG_VI_VN
en: Vietnamese
he: ואטנמית

note: ENC_VIET_VISCII
en: Vietnamese, VISCII
he: ויאטנמית , מקינטוש

note: DLG_MW_MoreWindows
en: View Document
he: הראה מסמך

note: DLG_MW_Activate
en: View:
he: הראה:

note: ENC_WEST_MAC
en: Western European, Macintosh
he: מערב אירופה , מקינטוש

note: TB_Zoom_WholePage
en: Whole Page
he: דף שלם

note: DLG_Image_Width
en: Width:
he: רוחב:

note: DLG_IP_Width_Label
en: Width:
he: רוחב:

note: LANG_YI
en: Yiddish
he: יידיש

note: DLG_UnixMB_No
en: _No
he: _לא

note: DLG_UnixMB_Yes
en: _Yes
he: _כן

note: DLG_Unit_cm
en: cm
he: סמ

note: DLG_DocComparison_Different
en: different
he: שונה

note: DLG_DocComparison_Identical
en: identical
he: זהים

note: DLG_Unit_inch
en: inch
he: (אינטש (מידה אמריקאית

note: DLG_Unit_mm
en: mm
he: מילימטר

note: DLG_Unit_points
en: points
he: נקודות

en: You have not specified any search directories for your music library. You may do so now, or choose to do it later.  If you want to do it later, you can manage your library search directories by going to Tools->Library Manager.  Do you want to choose your library directories now?
he: לא צוינו תיקיות לחיפוש עבור ספריית המוזיקה. ניתן לבצע זאת כעת או מאוחר יותר. אם ברצונך לעשות זאת מאוחר יותר, ניתן להוסיף תיקיות עבור ספריית המוזיקה על ידי גישה ל'כלים'->'מנהל ספריית המוזיקה'. האם ברצונך לעשות זאת כעת?

en: Not Playing
he: לא מנגן

en: Playback is currently set to stop on the track "%(title)s" by "%(artist)s". Would you like to remove this?
he: הנגן מכוון לעצור ברצועה "%(title)s" על ידי "%(artist)s" האם ברצונך לשנות זאת?

en: Add a directory
he: הוסף תיקייה

en: Add tracks to current playlist after importing
he: הוסף רצועות לרשימת ההשמעה הנוכחית לאחר היבוא

en: Queue
he: השהה

en: Blacklist
he: רשימה שחורה

en: Playlist
he: רשימת השמעה

en: Blacklisting the selected tracks will prevent them from being added to the library on rescan.  Are you sure you want to continue?
he: הוספת הרצועות הנבחרות לרשימה השחורה תגרום לכך שלא יופיעו בספריה כאשר תבוצע סריקה מחודשת. האם ברצונך להמשיך ?

en: Error connecting to database: %s
he: שגיאה בהתחברות למסד הנתונים: %s

en: Error creating collection database: %s
he: שגיאה ביצירת מסד נתונים לאוסף: %s

en: Loading library from database...
he: טוען תיקייה ממסד הנתונים...

en: Submitting to Last.fm...
he: שולח אל Last.fm..

en: Stopped
he: נעצר

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Exaile: playing %(title)s from %(album)s by %(artist)s
he: Exaile: מנגן %(title)s מתוך %(album)s מאת %(artist)s

en: from %(album)s
    by %(artist)s
he: מתוך %(album)s
    מאת %(artist)s

en: Playing %(title)s
    from %(album)s
    by %(artist)s
he: מנגן %(title)s
    מתוך %(album)s
    מאת %(artist)s

en: No covers found.
he: לא נמצאו תמונות אלבום.

en: Current amazon image is too old, fetching  a new one
he: התמונה הנוכחית מ Amazon ישנה, מעדכן את התמונה כעת

en: Fetching cover art from Amazon...
he: מייבא תמונת אלבום מ Amazon...

en: View Full Image
he: הצג תמונה בגודל מלא

en: Fetch from Amazon
he: Amazon-ייבא תמונה מ

en: Search Amazon
he: חפש ב-Amazon

en: Set Custom Image
he: קבע תמונת אלבום חלופית

en: Remove Cover
he: הסר תמונת אלבום

en: Fetching from Amazon...
he: מייבא תמונה מ-Amazon...

en: Choose an image
he: בחר תמונה

en: Changing volume: %d %%
he: משנה עוצמת שמע: %d %%

en: Podcast has not yet been downloaded
he:  עוד לא הסתיימה Podcast הורדת

en: Could not find any suggested songs
he: לא נמצאו שירים מתאימים

en: Importing playlist...
he: מייבא רשימת שמע...

en: Choose a file
he: בחר קובץ

en: Open in new tab
he: פתח בלשונית חדשה

en: Populating playlist...
he: מאכלס את רשימת ההשמה...

en: Enter the address
he: הזן כתובת

en: You need the python-cddb package  in order to play audio discs.
he: על מנת לנגן מוזיקה מתקליטורים עליך להתקין את החבילה הבאה python-cddb package

en: Audio Disc
he: תקליטור שמע

en: Scanning collection...
he: סורק את האוסף...

en: Plugin Configuration
he: הגדרת תוספים

en: <b>%s Configuration</b>
he: <b>%s הגדרות</b>

en: Plugin
he: תוסף

en: Enabled
he: מאופשר

en: No Plugin Selected
he: לא נבחר תוסף

en: %(plugin)s could not be installed: %(exception)s
he: %(plugin)s לא ניתן להתקין את  : %(exception)s

en: <b>No Plugin Selected</b>
he: <b>לא נבחר תוסף</b>

en: Fetching available plugin list...
he: מייבא רשימת תוספים אפשריים...

en: No plugins or updates could be found for your version.
he: לא נמצאו תוספים או עדכונים לגרסת הנגן.

en: Ver
he: גרסא

en: Inst
he: הותקנה

en: Are you sure you want to uninstall the selected plugin?
he: האם ברצונך להסיר את התוסף שנבחר?

en: Failed to submit track to Last.fm.
he: שליחת הרצועה אל Last.fm .נכשלה

en: Error logging into Last.fm.
he: שגיאה בהתחברות אל Last.fm

en: Name
he: שם

en: Match any of the criteria
he: תואם לקריטריונים

en: seconds
he: שניות

en: and
he: ו

en: hours
he: שעות

en: Artist
he: אומן

en: is
he: הוא

en: is not
he: אינו

en: contains
he: מכיל

en: does not contain
he: אינו מכיל

en: Album
he: אלבום

en: Genre
he: ז'אנר

en: User Rating
he: דירוג משתמש

en: at least
he: לפחות

en: at most
he: לכל היותר

en: System Rating
he: דירוג מערכת

en: Number of Plays
he: מספר השמעות

en: Year
he: שנה

en: before
he: לפני

en: after
he: לאחר

en: Length
he: אורך

en: Date Added
he: תאריך הוספה

en: in the last
he: לאחרונה

en: not in the last
he: לא לאחרונה

en: Last Played
he: הושמע לאחרונה

en: Location
he: מיקום

en: Finished scanning collection.
he: סריקת האוסף הסתיימה.

en: Scanning...
he: סורק...

en: Append to Current
he: הוסף לרשימת ההשמעה הנוכחית

en: New Playlist
he: רשימת השמעה חדשה

en: Add to Playlist
he: הוסף לרשימה השמעה

en: Queue Items
he: השהה פריטים

en: Blacklist Selected
he: הוסף לרשימה השחורה את הפריטים הנבחרים

en: Delete Selected
he: מחק פריטים שנבחרו

en: Edit Information
he: ערוך מידע

en: Are you sure you want to permanently remove the selected tracks from disk?
he: האם ברצונך למחוק את הרצועות שנבחרו מהדיסק ?

en: Are you sure you want to blacklist the selected tracks?
he: האם ברצונך להוסיף לרשימה השחורה את הרצועות שנבחרו?

en: Track is not present in collection
he: הרצועה אינה נמצאת באוסף

en: Transfer Queue
he: העברה רשימת המתנה

en: Transfer
he: העברה

en: A transfer is in progress, please wait for it to stop before attempting to perform this operation.
he: העברה מתבצעת, המתן לסיומה לפני נסיון לבצע פעולה זו.

en: Starting transfer...
he: מתחיל העברה...

en: Finishing transfer...
he: מסיים העברה...

en: This device does not support removing tracks
he: התקן זה אינו תומך בהעברת רצועות

en: Not connected to any media device
he: לא מחובר לאף התקן מדיה

en: The current device  does not support transferring music.
he: ההתקן הנוכחי אינו תומך בהעברת מדיה.

en: There is a transfer currently in progress.  Please wait for it to finish
he: העברת קבצים מתבצעת כעת. יש להמתין שתסתיים

en: 0 tracks
he: 0 רצועות

en: Connecting...
he: מתחבר...

en: Error connecting to device
he: שגיאה בהתחברות להתקן

en: %d tracks
he: %d רצועות

en: Downloading Podcasts
he: מוריד פודקאסטים

en: Downloading...
he: מוריד...

en: Stopping...
he: עוצר...

en: Loading streams...
he: טוען קישורים...

en: You need to have a Last.fm username and password set in your preferences.
he: יש להזין את שם המשתמש עבור Last.FM וסיסמא בהגדרות הנגן

en: Not downloaded
he: לא הורדו

en: Refresh
he: טען מחדש

en: Add Stream to Station
he: הוסף חיבור לתחנה

en: Delete this Station
he: מחק תחנה זו

en: Add Feed
he: הוסף קישור

en: Refresh Feed
he: טען קישור מחדש

en: Delete Feed
he: מחק קישור

en: Enter the location of the podcast
he: הזן את הנתיב לפודקאסט

en: Add a podcast
he: הוסף פודקאסט

en: A podcast with that url already exists
he: פודקאסט בנתיב זה כבר קיים

en: Fetching...
he: טוען

en: Could not read feed.
he: לא יכול לקרוא את הקישור

en: Are you sure you want to delete this podcast?
he: האם ברצונך למחוק את הפודקאסט?

en: Are you sure you want to permanently delete the selected station?
he: האם למחוק את התחנה לצמיתות ?

en: Add Station
he: הוסף תחנה

en: Station Name:
he: שם תחנה:

en: The 'Name' and 'URL' fields are required
he: השדות 'שם' ו-'URL' הם שדות חובה

en: Station name already exists.
he: שם תחנה כבר קיים

en: Enter the name of the station
he: הזן את שם התחנה

en: Station already exists.
he: תחנה כבר קיימת

en: Smart Playlists
he: רשימות השמעה חכמות

en: Custom Playlists
he: רשימות השמעה אישיות

en: Add Playlist
he: הוספת רשימת השמעה

en: Add Smart Playlist
he: הוספת רשימת השמעה חכמה

note: #-#-#-#-#  3 (GnomeSword 2.3.6)  #-#-#-#-# 4 3
en: Edit
he: ערוך

en: Delete Playlist
he: מחק רשימת השמעה

en: Edit Playlist
he: ערוך רשימת השמעה

en: That playlist name is already taken.
he: שם רשימת ההשמעה כבר קיים

en: You did not enter a name for your playlist
he: לא הוזן שם עבור רשימת ההשמעה

en: The following errors did occur
he: השגיאות הבאות התרחשו

en: Are you sure you want to permanently delete the selected playlist?
he: האם ברצונך למחוק לצמיתות את רשימת ההשמעה ?

en: Enter the name you want for your new playlist
he: יש להזין את השם עבור רשימת ההשמעה החדשה.

en: Playlist already exists.
he: רשימת ההשמעה כבר קיימת

en: Path
he: נתיב

en: Size
he: גודל

en: Append to Playlist
he: הוסף לסוף רשימת ההשמעה

en: Scanning and adding files...
he: סורק ומוסיף קבצים...

en: Errors
he: שגיאות

en: The following errors have occurred
he: השגיאות הבאות התרחשו

en: Error logging in to Last.FM: %s
he: שגיאה בכניסה ל Last.FM: %s

en: Advanced
he: מתקדם

en: Library
he: אוסף

en: Notification
he: הודעה

en: Radio
he: רדיו

en: Cannot watch directories for changes. Install python2.4-gamin to use this feature.
he: Exaile אינו יכול לעקוב אחר שינויים בספריות. יש להתקין את החבילה python2.4-gamin כדי לאפשר תכונה זו.

en: Title:
he: כותרת:

en: Artist:
he: אומן:

en: Album:
he: אלבום:

en: Track Number:
he: מספר רצועה:

en: Year:
he: שנה:

en: Genre:
he: ז'אנר:

en: Bitrate:
he: קצב סיביות:

en: User Rating:
he: דירוג משתמש

en: System Rating:
he: דירוג מערכת:

en: Playcount:
he: מספר השמעות:

en: Location:
he: מיקום:

en: Description:
he: תיאור:

en: Bitrate:
he: קצב סיביות:

en: Information
he: מידע

en: Stream Statistics
he: נתונים על החיבור

en: Statistics
he: נתונים

en: Lyrics
he: מלים

en: Tablature
he: תווים

en: Some errors occurred
he: התרחשו מספר שגיאות

en: Query Error: %s
he: בחן שגיאה: %s

en: Could not open audio disc
he: לא ניתן לטעון תקליטור שמע

en: Track %d
he: רצועה %d

en: Disc
he: אלבום

en: Rating
he: דירוג

en: Bitrate
he: קצב סיביות

en: Scanning and adding tracks to current playlist...
he: סורק ומוסיף רצועות לרשימת השמע הנוכחית

en: Toggle Queue
he: הפעל השהייה

en: Toggle: Stop after this Track
he: הפעל: עצור השמעה לאחר רצועה זו

en: New Station
he: תחנה חדשה

en: Add to Saved Stations
he: הוסף לתחנות השמורות

en: Edit %s
he: ערוך %s

en: Edit Track | Edit Tracks
he[0]: ערוך רצועה
he[1]: ערוך רצועות

en: Last.FM Options
he: אפשרויות Last.FM

en: Show in Collection
he: הצג באוסף

en: Remove from Playlist
he: הסר מרשימת ההשמעה

en: Delete Track | Delete Tracks
he[0]: הוסף רצועה לרשימה שחורה
he[1]: הוסף רצועות לרשימה שחורה

en: Plugins
he: תוספים

en: Enter the %s for the selected track | Enter the %s for the selected tracks
he[0]: הזן את %s עבור הרצועה הנבחרת
he[1]: הזן את %s עבור הרצועות הנבחרות

en: Remove from Blacklist
he: הסר מהרשימה השחורה

en: : %d track queued | : %d tracks queued
he[0]: %d רצועה הושהתה
he[1]: : %d רצועות הושהו

en: Play
he: נגן

en: Next
he: הבא

en: Previous
he: הקודם

en: Quit
he: עצור

en: Pause
he: הפסק

en: %s covers left to collect.
he: %s עטיפות אלבום נותרו

en: Stop
he: עצור

en: Start
he: התחל

en: All Covers have been Fetched.
he: כל עטיפות האלבומים הורדו

en: Close this tab
he: סגור לשונית זו

en: Enter the new name for this playlist
he: יש להזין את השם החדש עבור רשימת ההשמעה

en: Rename playlist
he: הסר את רשימת ההשמעה

en: Rename
he: שנה שם

en: Save Playlist
he: שמור את רשימת ההשמעה

en: Loading requested information...
he: טוען את המידע שהתבקש

en: Loading page...
he: טוען עמוד...

en: Enter the search text
he: יש להכניס טקסט לחיפוש

en: Searching for %s...
he: מחפש את %s...

en: Sorry, no covers were found.
he: לא נמצאו עטיפות אלבום.

en: Path is already in your collection.
he: הנתיב כבר באוסף שלך.

en: Path is already in your collection, or is a subdirectory of another path in your collection
he: הנתיב כבר באוסף שלך, או שזהו נתיב לתת תיקיה שכבר נמצאת באוסף

en: (minutes, use 0 to disable)
he: (דקות, השתמש ב 0 לבטל)

en: 0 Covers to fetch
he: 0 עטיפות אלבום להוריד

en: <b>General</b>
he: <b>כללי</b>

en: Action Log
he: פעולות Log

en: Action _Log
he: פעולות _Log

en: Add Saved Station
he: הוסף תחנה שמורה

en: Album Art
he: עטיפת אלבום

en: Amazon Locale:
he: לוקאל Amazon

en: Artist
    Album
    Genre
he: אמן
    אלבום
    ז'נאר

en: Attempt to fetch cover art from Amazon automatically
he: נסה להוריד עטיפות אלבום מ Amazon באופן אוטומטי

en: Autosize
he: הגדר גודל באופן אוטומטי

en: Background Color:
he: צבע רקע:

en: CD Device:
he: התקן תקליטור שמע:

en: Clear Playlist
he: נקה רשימת השמעה

en: Collection
he: אוסף

en: Cover Finder
he: מאתר עטיפות האלבומים

en: Custom
he: הגדרות אישיות

en: Devices
he: התקנים

en: Disc Number:
he: דיסק מספר:

en: Display OSD when hovering over tray icon
he: הצג את ה OSD כאשר סמן העכבר חולף על פני סמל מגש המערכת

en: Display Text:
he: הצג טקסט:

en: Download feeds when opening podcasts
he: הורד קישורים בזמן פתיחת פודקאסטים

en: Dynamic
he: מצב נגינה דינאמי

en: Equalizer Settings
he: הגדרות אקולייזר

en: Exaile Registration Key: purgatorio
he: purgatorio מפתח רישום של Exaile: purgatorio

en: Export Playlist
he: ייצוא רשימת השמעה

en: Fetches similar tracks from last.fm
he: יבא רצועות שמע דומות מ Last.fm

en: Files
he: קבצים

en: Hint: see http://www.exaile.org/trac/wiki/OSD for examples
he: טיפ: בדוק את הכתובת הבאה עבור דוגמאות see http://www.exaile.org/trac/wiki/OSD for examples

en: Import Preset
he: יבא סידור אקולייזר

en: Input Required
he: נדרש קלט

en: Jump to current song on track change
he: דלג לשיר הנוכחי עם החלפת רצועת השמע

en: Last.fm Password:
he: סיסמא עבור Last.fm:

en: Last.fm Username:
he: שם משתמש עבור Last.fm:

en: Library Manager
he: ניהול ספריית השמע

en: New Search
he: חיפוש חדש

en: Next Track
he: הרצועה הבאה

en: Open _Disc
he: פתח _Disc

en: Open _URL
he: פתח _URL

en: Open last playlist on startup
he: פתח רשימת השמעה אחרונה בעת הפעלה

en: Play/Pause
he: נגן/הפסק

en: Playback Sink:
he: מיקום רשימת השמעה:

en: Playlist Tab Placement:
he: מיקום לשונית רשימת השמעה

en: Playlists
he: רשימות השמעה

en: Please choose the EQF file from which you would like to import the equalizer preset.
he: יש לבחור את קובץ ה-EQF שממנו ברצונך לייבא סידור אקולייזר.

en: Please enter the name which you would like to save the preset as.
he: יש להזין את השם שברצונך לשמור עבור סידור אקולייזר זה

en: Podcasts
he: פודקאסטים

en: Popup
he: חלון קופץ

en: Previous Track
he: רצועה קודמת

en: Question:
he: שאלה:

en: Randomize Playlist
he: ערבב את רשימת ההשמעה

en: Randomize playback order
he: נגן באופן אקראי

en: Rating:
he: דירוג:

en: Remove Saved Station
he: הסר תחנה שמורה

en: Repeat
he: חזור

en: Repeat the entire playlist endlessly
he: חזור על רשימת ההשמעה אינסוף פעמים

en: Resizable
he: גודל ניתן לשינוי

en: Save Preset
he: שמור תבנית נוכחית

en: Save queue status
he: שמור מצב המתנה

en: Scan for new music every:
he: חפש מוזיקה חדשה כל:

en: Search:
he: חיפוש:

en: Search:
he: חפש:

en: Select A File
he: בחר קובץ

en: Show On Screen Display on track change
he: הצג מידע על המסך (OSD) בזמן החלפת רצועה

en: Show Tray Icon
he: הצג סמל מגש

en: Show _Visualizations
he: _Visualizations הצג

en: Show splash screen on startup
he: הצג מצג פתיחה בזמן טעינת הנגן

en: Shuffle
he: ערבב

en: Stop Playback
he: עצור ניגון

en: Text Font:
he: פונט:

en: Toggle Stop Track
he: סמן רצועת עצירה

en: Top
    Left
    Right
    Bottom
he: מעלה
    שמאל
    ימין
    תחתית

en: Track Editor
he: עורך רצועות

en: Track Number
he: מספר רצועה

en: Track:
he: רצועה:

en: Up One Directory
he: תיקייה מעלה

en: Vol:
he: עוצמה:

en: Wikipedia Locale:
he: לוקאל Wikipedia

en: Window Height:
he: גובה חלון:

en: Window Width:
he: רוחב חלון:

en: _Album Art Collector
he: _אוסף עטיפות אלבום

en: _Blacklist Manager
he: _מנהל רשימה שחורה

en: _Close
he: _סגור

en: _Columns
he: _עמודות

en: _Go To Playing Track
he: _גש אל הרצועה המתנגנת

en: _Import Directory
he: _יבא תיקייה

en: _New Playlist
he: _רשימת השמעה חדשה

en: _Open Media
he: _פתח מדיה

en: _Queue Manager
he: _מנהל תור

en: _Rescan Collection
he: _סרוק אוסף מחדש

en: _Tools
he: _כלים

en: _Track Information
he: _מידע רצועה

en: message
he: הודעה

en: Authors:
he: יוצרים:

en: Available Plugins
he: תוספים זמינים

en: Install/Upgrade
he: התקן/שדרג

en: Installed Plugins
he: תוספים מותקנים

en: Plugin Manager
he: מנהל תוספים

en: Uninstall
he: הסר

en: Version:
he: גרסא

en: %H:%M:%S elapsed
he: %H:%M:%S עברו

en: %H:%M:%S left
he: %H:%M:%S נשארו

en: %d files added to queue
he: %d קבצים נוספו לתור

en: %s - Certificate expired!
he: %s - פג תוקף האישור!

en: %s - Not yet valid!
he: %s - עדיין לא בתוקף!

en: %s could not be found. Without this component of FileZilla, SFTP will not work.
    
    Possible solutions:
    - Make sure %s is in a directory listed in your PATH environment variable.
    - Set the full path to %s in the FZ_FZSFTP environment variable.
he: %s לא נמצא. ללא הרכיב הזה של  FileZilla, SFTP לא יעבוד.
    
    פתרונות אפשריים:
    - וודא ש %s נמצא ב PATH environment variable.
    - קבע את ה path ל %s ב FZ_FZSFTP environment variable.

en: %s with %d bits
he: %s עם %d bits

en: &About...
he: &אודות...

en: &Account:
he: &חשבון:

en: &Active
he: &פעיל

en: &Add files to queue
he: &הוסף קבצים לתור

en: &Always trust certificate in future sessions.
he: &בטח באישורים במקרים עתידיים

en: &Always trust this host, add this key to the cache
he: &בטח תמיד בשרת זה, הוסף את הבקשה הזו לזיכרון הזמני

en: &Always use this action
he: &פעל כך תמיד

en: &Ask for action
he: &שאל מה לבצע

en: &Auto
he: &אוטומטי

en: &Autodetect
he: &בדיקה אוטומטית

en: &Binary
he: בינארי

en: &Browse...
he: &סייר...

en: &Burst tolerance:
he: מד קופצניות

en: &Cancel
he: &בטל

en: &Check for beta versions of FileZilla
he: &בדוק עבור גרסאות ניסיון של FileZilla

en: &Clear private data...
he: &נקה מידע אישי

en: &Connect
he: &התחבר

en: &Copy to clipboard
he: &העתק ללוח

en: &Crash
he: התרסקות

en: &Create directory
he: &צור תיקייה

en: &Debug
he: ניפוי שגיאות

en: &Debug information in message log:
he: שמור את ניפוי השגיאות בקובץ הארכיון:

en: &Default file exists action...
he: &הגדרות ברירת המחדל להעברת קבצים...

en: &Disconnect
he: &נתק

en: &Don't show this dialog again.
he: &אל תראה את הדיון הזה שוב

en: &Download
he: &הורד

en: &Edit filters...
he: &ערוך חוצצים (פילטרים)...

en: &Enable automatic update check
he: &אפשר בדיקה אוטומטית לעדכונים

en: &Encoding:
he: &קידוד

en: &Enter custom command...
he: &הכנס פקודה לשרת...

en: &Execute
he: &בצע...

en: &Fall back to active mode
he: חזור למצב פעיל

en: &Filters:
he: חוצצים (filters)

en: &Highest
he: הכי גבוה

en: &Highest available port:
he: הפורט הגבוה ביותר האפשרי:

en: &Host:
he: שרת:

en: &Limit local ports used by FileZilla
he: הגבל את מספר הפורטים שיתפסו ע"י FileZilla

en: &Limit number of simultaneous connections
he: הגבל את מספר החיבורים בו זמנית

en: &Logontype:
he: שיטת ההתחברות:

en: &Low
he: נמוך

en: &Maximum number of connections:
he: מספר חיבורים מקסימלי

en: &Network configuration wizard...
he: &אשף הגדרות הרשת...

en: &New Site
he: אתר חדש

en: &New version available!
he: גרסה חדשה זמינה!

en: &Normal
he: &רגיל

en: &Numeric value:
he: ערך מספרי

en: &OK
he: &אשר

en: &Overwrite
he: &דרוס

en: &Passive
he: &פסיבי

en: &Password:
he: &סיסמה:

en: &Port:
he: פורט:

en: &Quickconnect
he: &התחברות מהירה

en: &Read
he: קריאה

en: &Reconnect
he: &חידוש ההתחברות

en: &Remember password for this session
he: זכור סיסמה לאיזור זה

en: &Remove
he: &הסר

en: &Remove selected
he: &הסר מסומנים

en: &Rename
he: &שנה שם

en: &Restart Wizard
he: אפס את האשף

en: &Resume
he: המשך

en: &Run configuration wizard now...
he: הרץ את אשף ההגדרות עכשיו...

en: &Run update check now...
he: הרץ בדיקה לעכונים עכשיו...

en: &Save as...
he: &שמור בשם...

en: &Select language:
he: &בחר שפה:

en: &Server
he: &שרת

en: &Settings...
he: &הגדרות...

en: &Show debug menu
he: הצג תפריט ניפוי שגיאות

en: &Site Manager...
he: &ניהול אתרים...

en: &Skip
he: &דלג

en: &Swap local and remote panes
he: החלף בין מיקום המחשב המקומי לשרת

en: &Test
he: בדיקה

en: &Transfer
he: &העברה

en: &Transfer mode:
he: &מצב העברה

en: &Upload
he: &העלאה

en: &Use the server's external IP address instead
he: השתמש בIP של השרת במקום.

en: &User:
he: &משתמש:

en: &Username:
he: &שם משתמש:

en: &Version %s
he: &גרסה %s

en: &Write
he: כתיבה

en: '%s' does not exist or cannot be accessed.
he: '%s' לא נמצא או שהגישה אליו חסומה.

en: (0 for no limit)
he: (0 ללא הגבלה)

en: (0-999 seconds)
he: (0-999 שניות)

en: (5-9999, 0 to disable)
he: (5-9999, 0 בשביל לבטל)

en: (At least 7 days)
he: (לפחות 7 ימים)

en: (in KB/s)
he: (ב KB/s)

en: , %H:%M:%S left
he: , %H:%M:%S נשארו

en: , --:--:-- left
he: , --:--:-- נשאר

en: --:--:-- left
he: --:--:-- נשאר

en: 0 - None
he: 0 - כלום

en: 1 - Warning
he: 1 - אזהרה

en: 2 - Info
he: 2 - מידע

en: 3 - Verbose
he: 3 - פירוט מלא

en: 4 - Debug
he: 4 - ניפוי שגיאות

en: A directory cannot be dragged into one if its subdirectories.
he: סיפריה לא יכולה להגרר לתוך אחד מהתת-ספריות שלה

en: A few servers don't allow passive mode or are misconfigured. In such cases you would have to use active mode. In active mode, FileZilla opens a port and asks the server to connect to it.
he: חלק מהשרתים לא מאפשרים מצב פסיבי או שהם לא מוגדרים. במקרה כזה, אתה תצטרך להשתמש במצב פעיל. במצב פעיל FileZilla פותח פורט ומבקש משרת להתחבר אליו.

en: A local filename could not be decoded.
    Please make sure the LC_CTYPE (or LC_ALL) environment variable is set correctly.
    Unless you fix this problem, files might be missing in the file listings.
    No further warning will be displayed this session.
he: לא מצליח לפענח קובץ מקומי.
    נא לוודא שהפרמטרים LC_CTYPE (או LC_ALL) מוגדרים כראוי.
    עד שתתקן את הבעיה הזו, קבצים עלולים להיות חסרים ברשימת הקבצים.
    לא תהיה התרעה נוספת עבור הsession הזה.

en: A newer version of FileZilla is available:
he: גרסה חדשה של FileZilla זמינה כעט:

en: A&dd
he: &הוסף

en: A&pply only to downloads
he: בצע רק להורדות

en: A&pply only to uploads
he: בצע רק להעלאות

en: A&pply to all files and directories
he: בצע על כל הקבצים והתת-תיקיות

en: A&sk for action
he: שאל מה לבצע

en: About FileZilla
he: אודות FileZilla

en: Account
he: חשבון

en: Active mode
he: מצב פעיל

en: Active mode FTP test failed. FileZilla does not know the correct external IP address.
he: בדיקת FTP במצב פעיל נכשלה. FileZilla לא יודע את כתובת הIP.

en: Active mode FTP test failed. FileZilla does not know the correct external IP address. In addition to that, your router has modified the sent address.
he: בדיקת FTP במצב פעיל נכשלה. FileZilla לא יודע את כתובת הIP. בנוסף, הנתב (router) שלך שינה את הכתובת שנשלחה.

en: Active mode IP
he: מצב פעיל IP

en: Add &more
he: הוסף &עוד

en: Add selected files and folders to the transfer queue
he: הוסף קבצים ותיקיות נבחרים לרשימת ההעברה

en: Adjust server timezone offset:
he: התאם את הזמן המקומי במחשבך, לזמן השרת. (GMT + 02:00 בישראל). אפשרות זו חשובה עבור אפשרות 'דרוס אם חדש יותר' שבהגדרות העברת הקבצים.

en: Advanced options:
he: אפשרויות מתקדמות:

en: All ports in the given range have to be between 1024 and 65535.
he: כל הפורטים חייבים להיות בטווח של 1024 עד 65535

en: Allow fallback to other transfer mode on failure
he: אפשר מעבר לשיטת העברת נתונים אחרת במקרה של כשלון.

en: Alternatively, visit http://filezilla-project.org to download the most recent version.
he: לחלופין, כנס ל http://filezilla-project.org  ע"מ להוריד את הגרסה האחרונה.

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Any of the following
he: כל הרשימה

en: App&ly to directories only
he: הפעל על תיקיות בלבד

en: Apply to &current queue only
he: בצע זאת לתור הזה בלבד

en: Apply to &files only
he: בצע לקבצים בלבד

en: Ask for password
he: בקש סיסמה

en: Ask operating system for a port.
he: בקש ממערכת ההפעלה פורט.

en: Ask your operating system for the external IP address
he: בקש ממערכת ההפעלה את הIP.

en: At this point, all required information has been gathered.
he: בנקודה זו, כל המידע הנצרך נאסף.

en: Automatic file type classification
he: מיון אוטומטי של סוגי קבצים

en: Automatic update check
he: בדיקת עדכונים אוטומטית

en: Blackboard
he: לוח

en: Break current connection?
he: להפסיק את החיבור הנוכחי?

en: Build date:
he: תאריך ייצור:

en: Build information
he: מידע על הדגם

en: By default uses any available local port to establish transfers in active mode. If you want to limit FileZilla to use only a small range of ports, please enter the port range below.
he: כברירת מחדל, משתמש בכל הפורטים האפשריים כדי ליצור קשר פעיל. אם אתה רוצה להגביל את FileZilla לטווח מסוים של פורטים, הכנס את הטווח כאן.

en: C&heck for nightly builds of FileZilla
he: חפש עבור עדכונים קטנים (nightly builds) של FileZilla

en: C&lear all
he: נקה הכל

en: Can't read from file
he: לא מצליח לקרוא מהקובץ

en: Can't write data to file.
he: לא ניתן לכתוב לקובץ.

en: Cancel current operation
he: בטל פעולה נוכחית

en: Cancels the current operation
he: מבטל את הפעולה הנוכחית

en: Cannot rename file
he: לא מצליח לשנות שם

en: Categories
he: קטגוריות

en: Certificate issuer
he: מנפיק האישור

en: Challenge:
he: הזמנה:

en: Change file attributes
he: שנה תכונות הקובץ

en: Change the file permissions.
he: שנה הרשאות הקובץ

en: Charset
he: קידוד

en: Check for &updates...
he: &חפש עדכונים...

en: Check for newer versions of FileZilla
he: בדוק האם יש חדשה של FileZilla

en: Check for updates
he: בדוק עדכונים

en: Checking for updates
he: בדוק עדכונים

en: Choose the default local directory
he: בחר את תיקיית ברירת המחדל בשרת המקומי

en: Classic
he: קלאסי

en: Clear &Site Manager entries
he: נקה את רשומות מנהל האתר

en: Clear &quickconnect history
he: נקה את היסטוריית החיבור המהיר

en: Clear &reconnect information
he: נקה את המידע עבור חידוש ההתחברות.

en: Clear &transfer queue
he: נקה את תור ההעברות

en: Clear history
he: נקה הסטוריה

en: Clear private data
he: נקה מידע אישי

en: Clear quickconnect bar
he: נקה את איזור החיבור המהיר

en: Click on Finish to save your configuration.
he: לחץ על סיים כדי לשמור את ההגדרות

en: Click on next to download the new version.
he: לחץ על הבא כדי להוריד גרסה חדשה.

en: Close FileZilla
he: את סגור FileZilla

en: Co&mments:
he: הערות:

en: Command not supported by this protocol
he: הפקודה לא נתמכת ע"י המרוטוקול הזה.

en: Command:
he: פקודה:

en: Common name:
he: שם כללי:

en: Compiled with:
he: קומפל ע"י:

en: Compiler flags:
he: אפשרויות בקימפול:

en: Concurrent transfers
he: העברות בו זמנית

en: Configuration test
he: בודק הגדרות

en: Configure passive mode
he: מוגדר במצב פסיבי

en: Configure port range
he: מגדיר טווח פורטים

en: Confirmation needed
he: נצרך אישור

en: Congratulations, your configuration seems to be working.
he: מצוין! ההגדרות ככל הנראה עובדות.

en: Connected
he: מחובר

en: Connecting
he: מתחבר

en: Connecting to %s
he: מתחבר ל %s

en: Connecting to %s:%d...
he: מתחבר ל %s:%d...

en: Connecting to server
he: מתחבר לשרת

en: Connection
he: התחברות

en: Connection attempt interrupted by user
he: החיבור הופסק ע"י הלקוח

en: Connection closed
he: חיבור נותק

en: Connection established, initializing TLS...
he: חיבור התחדש, מאתחל TLS...

en: Connection established, sending HTTP request
he: חיבור התחדש, שולח בקשה דרך HTTP

en: Connection established, waiting for welcome message...
he: חיבור התחדש, מחכה להודעת welcome (ברוכים הבאים)...

en: Connection lost
he: בקשר נותק

en: Connection timed out
he: פג תוקף הקשר

en: Connection with server got closed prematurely.
he: החיבור עם השרת נותק לפני הזמן.

en: Connection with the test server failed.
he: התחברות עם השרת בדיקה נכשלה.

en: Cop&y
he: העתק

en: Copy (%d) of %s
he: העתק (%d) מתוך %s

en: Copy of %s
he: העתק של %s

en: Could not connect to server
he: לא מצליח להתחבר לשרת

en: Could not determine the target of the Drag&Drop operation.
    Either the shell extension is not installed properly or you didn't drop the files into an Explorer window.
he: לא מצליח לאתר את יעד הגרירה.
    התוסף לא מותקן כראוי או שהגרירה לא התבצעה לתוך חלון של Explorer.

en: Could not establish connection to server
he: לא מצליח להתחבר לשרת.

en: Could not parse server address:
he: כתובת השרת לא לא נקלטה:

en: Could not seek to offset %s within file
he: לא מצליח להגיע למיקום %s בקובץ.

en: Could not seek to the end of the file
he: לא מצליח למצוא את סוף הקובץ.

en: Could not spawn IO thread
he: לא מצליח לפתוח IO thread (תת תוכנית שרצה במקביל)

en: Country:
he: מדינה:

en: Create a new subdirectory in the current directory
he: צור תת-תיקיה בתיקיה הנוכחית

en: Create directory
he: צור תיקייה

en: Creating directory
he: יוצר תיקייה

en: Creating directory '%s'...
he: יוצר תיקייה '%s'...

en: Critical error
he: שדיאה קריטית

en: D&efault
he: ברירת מחדל

en: D&elete
he: מחק

en: D&isable all
he: בטל הכל

en: D&iscard
he: נטוש

en: Date/time unknown
he: תאריך/שעה לא ידועים

en: Debug
he: ניפוי שגיאות

en: Debugging settings
he: הגדרת ניפוי שגיאות

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Default &local directory:
he: תיקיית ברירת המחדל בשרת מקומי:

en: Default file exists action
he: ברירת המחדל לקובץ קיים

en: Default r&emote directory:
he: תיקיית ברירת המחדל בשרת המארח:

en: Default transfer mode:
he: ברירת המחדל לסוג ההעברה:

en: Default transfer type:
he: ברירת המחדל לשיטת ההעברה

en: Default: http://ip.filezilla-project.org/ip.php
he: ברירת מחדל: http://ip.filezilla-project.org/ip.php

en: Delay between failed connection attempts has to be between 1 and 999 seconds.
he: המתנה בין חיבורים כושלים צריכה להיות בין 1 ל 999 שניות.

en: Delaying connection due to previously failed connection attempt...
he: ממתין להתחברות לאחר כשלון בניסיון הקודם...

en: Details
he: פרטים

en: Details for new key:
he: פרטי המפתח החדש:

en: Dire&ctories
he: ספריות

en: Direction
he: כוון

en: Disa&ble all
he: בטל הכל

en: Disconnect from server
he: הנתק מהשרת

en: Disconnected from server
he: התנתק מהשרת

en: Do you really want to check for beta versions?
    Unless you want to test new features, keep using stable versions.
he: האם אתה בטוח שברצונך לחפש גרסאות ניסיון?
    אם אינך מעוניין להתנסות באפשרויות חדשות, השאר בגרסה יציבה.

en: Don't use external IP address on &local connections.
he: אל תשתמש בכתובת IP חיצונית עבור חיבורים מקומיים.

en: Download &limit:
he: הגבלת הורדה:

en: Downloading %s
he: מוריד %s

en: Downloads
he: הורדות

en: E&nable all
he: אשר הכל

en: E&xecute
he: בצע

en: E&xit
he: יציאה

en: E-Mail:
he: אימייל:

en: Empty name
he: שם ריק

en: En&able all
he: אפשר את כולם

en: Enter &custom command...
he: הכנס פקודות לשרת...

en: Enter custom command
he: הכנס פקודות לשרת

en: Enter filter name
he: הכנס שם החוצץ (פילטר)

en: Enter password
he: הכנס סיסמה

en: Error loading xml file
he: שגיאה בטעינת קובץ XML

en: Error writing xml file
he: שגיאה בכתיבת קובץ XML

en: Error:
he: שגיאה:

en: Exe&cute
he: בצע

en: Executable
he: בצע

en: F&ilter name:
he: שם החוצץ (Filter):

en: FTP uses secondary connections for data transfers. These additional connections can be established in two ways.
he: FTP משתמש בחיבורים משניים להעברת נתונים. חיבורים משניים אלו יכולים להיות בשתי דרכים.

en: Failed to change directory
he: כשלון בשינוי התיקייה

en: Failed to change language
he: כשלון בשינוי השפה

en: Failed to check for newer version of FileZilla.
he: כשלון בבדיקה עבור גרסה חדשה של FileZilla.

en: Failed to create backup copy of xml file
he: כשלון ביצירת קובץ גיבוי עבור קובץ XML.

en: Failed to download the latest version of FileZilla.
he: כשלון בהורדת הגרסה האחרונה של FileZilla.

en: Failed to initialize TLS.
he: כשלון באיתחול TLS.

en: Failed to open "%s" for appending / writing
he: כשלון בפתיחת "%s" עבור הוספה / כתיבה.

en: Failed to open "%s" for reading
he: כשלון בפתיחת "%s" קריאה.

en: Failed to open "%s" for writing
he: כשלון בפתיחת "%s" כתיבה.

en: Failed to receive data
he: כשלון בקבלת נתונים

en: Failed to retrieve directory listing
he: כשלון בקבלת רשימת התיקיות

en: Failed to retrieve local ip address.
he: כשלון בקבלת IP מקומי.

en: Failed to retrieve local ip address. Aborting
he: כשלון בקבלת IP מקומי. מבטל

en: Failed to send command.
he: כשלון בשליחת פקודה.

en: Failed to write to file %s
he: כשלון בכתיבת קובץ %s

en: Failed to write xml file
he: כשלון בכתיבת קובץ XML

en: Fall back to active mode
he: חזור למצב פעיל

en: Fil&es
he: קבצים

en: File Types
he: סוגי קבצים

en: File exists
he: קובץ קיים

en: File exists action
he: פועלות כשקובץ קיים

en: File not found
he: קובץ לא נמצא

en: File transfer successful
he: העברה הושלמה בהצלחה

en: FileZilla Error
he: שגיאה בFileZilla

en: FileZilla can now test your configuration to ensure everything is configured properly.
he: FileZilla עכשיו יבדוק את ההגדרות שלך, ע"מ לוודא שהכל הוגדר כראוי.

en: Filelists
he: רשימת הקבצים

en: Filename invalid
he: שם הקובץ שגוי

en: Filename unchanged
he: שם הקובץ לא ניתן לשינוי

en: Filenames may not contain any of the following characters: / * ? < > |
he: שם הקובץ לא יכול להכיל את הסימנים הבאים: / * ? < > |

en: Filenames may not contain any of the following characters: / \ : * ? " < > |
he: שם הקובץ לא יכול להכיל את הסימנים הבאים: / \ : * ? " < > |

en: Filesize
he: גודל הקובץ

en: Filetype
he: סוג הקובץ

en: Fingerprint (MD5):
he: טביעת אצבע (MD5):

en: Fingerprint (SHA-1):
he: טביעת אצבע (SHA-1):

en: Fingerprint:
he: טביעת אצבע (שיטת קידוד):

en: Firewall and router configuration wizard
he: אשף הגדרות חומת-אש ונתב (router)

en: Folder
he: תיקייה

en: For more detailed information about what these options do, please run the network configuration wizard.
he: לפרטים נוספים על הגדרה זו, אנא הפעל את אשף ההגדרות.

en: For reliability you should specify a range of at least 10 ports.
he: עבור תוצאות אמינות, עליך לאפשר טווח של לפחות 10 פורטים.

en: Force &UTF-8
he: כפה שימוש ב UTF-8

en: Get external IP address from the following URL:
he: קבל כתובת IP מהאתר הבא:

en: Group permissions
he: הרשאות הקבוצה

en: H&igh
he: גובה

en: Highest
he: הכי גבוה

en: Highest available port has to be a number between 1024 and 65535.
he: הפורט צריך להיות בטווח של 1024 עד 65535.

en: Homepage:
he: דף הבית:

en: Hours,
he: שעות,

en: If no data can be sent or received during this time, the connection will be closed and FileZilla will try to reconnect.
he: אם אף נתון לא נשלח או התקבל בפרק הזמן הזה, FileZilla יתנתק וינסה להתחבר מחדש.

en: If reporting bugs, please provide logs with "Verbose" logging level.
he: אם אתה מדווח על שגיאות, אנא השתמש ברמת 'פירוט מלא'.

en: If the automatic test at the end of this wizard succeeds, but you cannot transfer files to a particular server, the server might be misconfigured and you should try active mode. You can set the transfer mode on a per-server basis in the Site Manager.
he: אם הבדיקה האוטומטית בסוף האשף הצליחה, אבל אינך יכול להעביר קבצים לשרת מסוים, ייתכן ולא הגדרת טוב את השרת ההו, ועליך לעבור למצב פעיל. אתה יכול לקבוע את הגדרות העברה בתפריט ניהול אתרים ובחירת השרת הספציפי.

en: If the fallback option is enabled, you will be able to connect to misconfigured servers which reject the selected transfer mode.
he: אם המעבר לשיטה אחרת מסומן ב V, זה אומר שאתה תוכל להתחבר גם לשרתים שלא הוגדרו כראוי ודחו את שיטת ההעברה שבחרת.

en: If this problem persists, please contact your router or firewall manufacturer for a solution.
he: אם הבעיה הזו חוזרת, אנא פנה ליצרן החוצץ (router) או הפיירוול שלך ע"מ לפתור את הבעיה.

en: If this problem stays, please contact your router manufacturer.
he: אם הבעיה הזו חוזרת, אנא פנה ליצרן החוצץ (router) שלך.

en: If using 'overwrite if newer', your system time has to be synchronized with the server. If the time differs (e.g. different timezone), specify a timezone offset in the site manager.
he: אם אתה מתמש באפשרות של 'דרוס אם חדש יותר', עליך להיות מסונכרן עם השרת לגבי השעה המדויקת. כדי להגדיר את השעה עליך להכנס ל'ניהול אתרים' ולהגדיר בשרת את התאמת הזמן.

en: If you change the language, you should restart FileZilla.
he: אם משנים את השפה, יש להפעיל מחדש את FileZilla.

en: If you click on test, FileZilla will connect to probe.filezilla-project.org and will perform some simple tests.
he: אם תלחץ על 'בדיקה' FileZilla יתחבר לשרת probe.filezilla-project.org ויבצע מספר בדיקות פשוטות.

en: If you enter the wrong filetypes, those files may get corrupted when transferred.
he: אם הכנסת סוג קובץ שגוי, הקבצים האלו עלולים להגיע משובשים כשיועברו.

en: If you get any errors, your configuration is not correct.
he: אם יש שגיאות, ההגדרות שלך לא טובות.

en: If you have problems to retrieve directory listings or to transfer files, try to change the default transfer mode.
he: אם יש לך בעיה בקבלת רשימת התיקיות או ברשימת הקבצים שמועברים, נסה להחליף את ברירת המחדל של שיטת העברה.

en: If you sucessfully complete the wizard and the final test succeeds, any firewalls and routers you have should be configured properly.
he: אם סיימת את האשף והבדיקה הסופית עברה בהצלחה, הנתבים והפיירוולים שלך הוגדרו כראוי.

en: If you use a firewall, make sure FileZilla is allowed to accept connection on all given ports.
he: אם אתה משתמש בפיירוול, וודא שFileZilla יכול להתחבר שרך כל טווח הפורטים שבחרת.

en: If you use a router, make sure all these ports are forwarded to the machine you're running FileZilla on.
he: אם אתה משתמש בחוצץ (router), וודא שפורטים אלו עוברים למערכת שאתה משתמש בה בFileZilla.

en: If your router keeps changing the IP address, please contact your router manufacturer.
he: אם החוצץ (router) ממשיך לשנות את כתובת הIP שלך, צור קשר אם יצרן החוצץ (router).

en: In active mode, FileZilla has to listen on a port for data transfers. You have to specify which ports FileZilla will use.
he: במצב פעיל, FileZilla צריך להקשיב לפורט ע"מ להעביר נתונים. עליך לבחור אליו פורטים FileZilla יוכל להתשמשץ

en: In case you have a router, you will have to forward all available ports, as FileZilla has no influence on the ports your system chooses.
he: במידה ויש לך חוצץ (router), אתה תצטרך להעביר את כל הפורטים, בגלל שלFileZilla אין כל השפעה על הפורטים שהמערכת שלך תבחר.

en: In case you prefer automatic updates, you can enable automatic update checks in the settings dialog.
he: במידה ואתה מעוניים בעדכונים אוטומטיים, אתה יכול לסמן לבדיקה אוטומטית, בהגדרות. (ערוך->הגדרות->בדוק לעדכונים)

en: In order to use active mode, FileZilla needs to know your external IP address.
he: כדי להיות במצב פעיל, FileZilla צריך לדעת את ה IP שלך.

en: In passive mode, which is recommended for most users, FileZilla asks the server for a port and connects to the given port. Not much configuration has to be done for this.
he: במצב פסיבי, שזה המצב המועדף, FileZilla מבקש מהשרת פורט ומתחבר דרך הפורט הזה. אין שום הגדרה בשביל זה.

en: Initializing TLS...
he: מאתחל TRS...

en: Interactive
he: אינטראקטיבי

en: Interface
he: ממשק

en: Interrupted by user
he: בוטל ע"י המשתמש

en: Invalid HTTP Response
he: תשובת HTTP שגויה

en: Invalid chunk size
he: גודל חבילה שגוי

en: Invalid data received
he: הנתונים שהתקבלו שגויים

en: Invalid date
he: תאריך לא חוקי

en: Invalid filename
he: שם קובץ לא חוקי

en: Invalid username given.
he: שם משתמש שגוי

en: Keep directories on top
he: השאר את התיקיות למעלה

en: L&owest
he: הכי נמוך

en: Last modified
he: שונה לאחרונה

en: Limit for concurrent &downloads:
he: הגבל עבור הורדה נוכחית:

en: Limit for concurrent &uploads:
he: הגבל עבור העלאה נוכחית:

en: Limit local ports
he: הגבל פורטים מקומיים

en: Local
he: מקומי

en: Local site:
he: שרת מקומי (המחשב שלך)

en: Lowest
he: הכי נמוך

en: Malformed chunk data: %s
he: נתח נתונים שגוי: %s

en: Malformed header: %s
he: כותרת נתונים שגיוה: %s

en: Match all of the following
he: בחר את כל הבאים

en: Maximum simultaneous &transfers:
he: מקסימום העברות בו זמנית:

en: Minutes
he: דקות

en: My Sites
he: האתרים שלי

en: Need to enter filter name
he: יש להקיש שם לחוצץ (filter)

en: New &Folder
he: תיקייה חדשה

en: New filter
he: חוצץ (פילטר) חדש

en: New folder
he: תיקייה חדשה

en: New site
he: אתר חדש

en: No host given, please enter a host.
he: לא נמצא שרת מארח, אנא התחבר קודם לשרת.

en: No images available
he: אין תמונות זמינות

en: No sites available
he: אין אתרים זמינים

en: None of the following
he: אף אחד מהרשימה

en: Not connected to any server
he: אין חיבור לאף שרת

en: Note that this feature is only supported using the FTP protocol.
he: שים לב שאפשרות זו נתמכת רק ע"י שימוש בפרוטוקול FTP.

en: Number of days between update checks:
he: מספר הימים בין הבדיקות עבור לעדכונים:

en: Number of retries has to be between 0 and 99.
he: מספר הנסיונות צריך להיות בין 0 ל 99.

en: O&verwrite
he: דרוס

en: On the following pages, the selected transfer mode will be configured, as well as the fallback mode if enabled.
he: בעמודים הבאים, יוגדרו מצב העברה הנבחר, כמו כן המצב השני עבור אפשרות המעבר לשיטה השניה, במקרה של כשלון.

en: Once
he: פעם אחת

en: Open the Site Manager
he: פתח את מנהל האתר

en: Opens the Site Manager
he: פותח את מנהל האתרים

en: Organization:
he: ארגון:

en: Other:
he: אחר:

en: Overview
he: סקירה כללית

en: Owner / Group
he: בעלים / קבוצה

en: Owner permissions
he: השראות הבעלים

en: Pa&ssive (recommended)
he: פסיבי (מומלץ)

en: Package
he: חבילה

en: Pass&word:
he: סיסמה:

en: Passive (recommended)
he: פסיבי (מומלץ)

en: Passive mode
he: מצב פסיבי

en: Passive mode has been set as default transfer mode.
he: מצב פסיבי נקבע כברירת מחדל.

en: Please check http://filezilla-project.org for the most recent version of FileZilla.
he: אנא כנס לאתר http://filezilla-project.org עבור העדכונים החדשים ביותר של FileZilla.

en: Please check on http://filezilla-project.org/probe.php that the server is running and carefully check your settings again.
he: אנא בדוק בכתובת http://filezilla-project.org/probe.php שהשרת רץ, ובדוק את ההגדרות שלך.

en: Please configure any firewalls and routers so that FileZilla can establish outgoing connection to arbitrary ports.
he: אנא הגדר את הפיירוולים וחוצצים (routers) כך שFileZilla יוכל להתחבר לכל הפורטים.

en: Please disable settings like 'DMZ mode' or 'Game mode' on your router.
he: אנא בטל בנתב (router) שלך את האפשרות של 'DMZ mode' או 'Game mode'.

en: Please enter a download speedlimit greater or equal to 0 KB/s.
he: נא להכניס הגבלת הורדה גדולה מ 0 KB/s.

en: Please enter a name for the new filter.
he: נא להקיש שם עבור החוצץ (filter) החדש.

en: Please enter a new name for the copied filter.
he: נא להקיש שם חדש עבור החוצץ (filter) המועתק.

en: Please enter a new name for the filter.
he: נא להקיש שם חדש לחוצץ (filter).

en: Please enter a number between 0 and 10 for the number of concurrent downloads.
he: נא להכניס מספר בין 0 ל 10 עבור מספר הורדות בו זמנית.

en: Please enter a number between 0 and 10 for the number of concurrent uploads.
he: נא להכניס מספר בין 0 ל 10 עבור מספר העלאות בו זמנית.

en: Please enter a number between 1 and 10 for the number of concurrent transfers.
he: נא להכניס מספר בין 0 ל 10 עבור מספר העברות בו זמנית.

en: Please enter a password for this server:
he: הקש סיסמה לשרת זה:

en: Please enter a timeout between 5 and 9999 seconds or 0 to disable timeouts.
he: נא להכניס פסק זמן בין 5 ל 9999 שניות או 0 בשביל לבטל את פסק הזמן.

en: Please enter a unique name for this filter set
he: נא להכניס שם ייחודי עבור החוצץ (filter) הזה.

en: Please enter a valid portrange.
he: אנא הכנס טווח פורטים חוקי.

en: Please enter an URL where to get your external address from
he: אנא הכנס כתובת אתר משם אפשר לקבל את הכתובת החיצונית שלך.

en: Please enter an update interval of at least 7 days
he: אנא קבע שהזמן בין עדכונים יהיה לפחות 7 ימים.

en: Please enter an upload speedlimit greater or equal to 0 KB/s.
he: נא להכניס הגבלת העלאה גדולה מ 0 KB/s.

en: Please enter raw FTP command.
    Using raw ftp commands will clear the directory cache.
he: נא להכניס פקודה לשרת FTP.
    שימוש בפקודות ישירות לשרת FTP ינקה המטמון של התיקייה.

en: Please enter the name of the directory which should be created:
he: אנא הכנס את השם של התיקיה שתיווצר:

en: Please follow the instructions carefully, as wrong configuration will prevent successful FTP connections.
he: בבקשה עקוב אחר ההוראות בזהירות, היות והגדרות FTP שגויות ימנעו התחברויות תקינות.

en: Please make sure your router is using the latest available firmware. Furthermore, your router has to be configured properly. You will have to use manual port forwarding. Don't run your router in the so called 'DMZ mode' or 'game mode'.
he: אנא וודא שהחוצץ (router) שלך מעודכן לגרסת החומרה האחרונה. בנוסף, החוצץ שלך צריך להיות מוגדר כראוי. אתה תצטרך להשתמש בהעברת פורטים ידנית. אל תשתמש באפשרות 'DMZ mode' או 'game mode' בחוצץ שלך.

en: Please note that FileZilla has no influence on the port the server chooses. So the server might choose a port which your firewall thinks is only used by trojans or other malware. This might raise a false alarm you can safely discard.
he: לתשומת לבך, לFileZilla אין כל השפעה באילו פורטים יבחר השרת להשתמש, כך שייתכן והוא יבחר פורט שהפיירוול שלך יזהה כווירוס. זה עלול לגרום ל'אזעקת שוא' שאתה יכול להתעלם ממנה בבטחה.

en: Please note that some servers might ban you if you try to reconnect too often or in too short intervals.
he: שים לב, שחלק מהשרתים עשויים להחרים אותך, אם תבצע מספר ניסיונות כניסה ללא השהיה מספיקה.

en: Please run this wizard again should you change your network environment or in case you suddenly encounter problems with servers that did work previously.
he: אנא הפעל את האשף מחדש במידה ותרצה לשנות את הגדרות הרשת, או שיש בעיה עם שרתים שעבדו מקודם.

en: Please select the default transfer mode you would like to use.
he: בחר בבקשה את שיטת העברת הנתונים שאתה רוצה.

en: Please visit http://filezilla-project.org for more information about FileZilla.
he: נא כנס לאתר http://filezilla-project.org עבור מידע נוסף על FileZilla.

en: Please visit http://filezilla-project.org to download the most recent version.
he: נא כנס לאתר http://filezilla-project.org כדי להוריד את הגרסה האחרונה.

en: Predefined Sites
he: אתרים מוגדרים מראש

en: Primary connection and data connection certificates don't match.
he: האישורים של החיבור הראשוני וחיבור הנתונים לא תואמים.

en: Prioritize directories (default)
he: העדפה לתיקיות (ברירת מחדל)

en: Process &Queue
he: תהליך & תור

en: Public key algorithm:
he: אלגוריתם למפתח ציבורי:

en: Public permissions
he: הרשאות ציבוריות

en: Queue: %s%d bytes
he: תור: %s%d MB

en: Queue: empty
he: תור: ריק

en: Re&ad
he: קרא

en: Re&name
he: שנה שם

en: Rea&d
he: קרא

en: Really cancel current operation?
he: האם באמת לבטל את הפעולה הנוכחית?

en: Really delete all selected files and/or directories?
he: האם האמת למחוק את התיקיה וכל תת-התיקיות והקבצים שבה?

en: Rec&urse into subdirectories
he: כניסה רקורסיבית לתת-תיקיות

en: Received data tainted
he: הנתונים שהתקבלו שגויים

en: Reconnection settings
he: הגדרות התחברות מחדש

en: Reconnects to the last used server
he: התחבר לשרת האחרון שהיה בשימוש

en: Redirection to invalid address
he: הפניה למיקום שגוי

en: Refresh the file and folder lists
he: רענן את רשימת הקבצים והתקיות

en: Remote
he: מרוחק

en: Remote certificate not trusted.
he: אישור השרת לא אמין

en: Remote file
he: קובץ נשלט

en: Remote filters:
he: הסר חוצצים (filters):

en: Remote site:
he: השרת שאליו התחברת:

en: Remove &selected
he: הסר נבחרים

en: Rena&me
he: שנה שם

en: Rename file
he: שנה שם קובץ

en: Renaming '%s' to '%s'
he: נותר '%s' ל '%s'

en: Res&ume
he: המשך

en: Retrieving directory listing...
he: משחזר רשימת תיקיות...

en: S&kip
he: דלג

en: Save settings?
he: האם לשמור הגדרות?

en: Select &page:
he: בחר עמוד:

en: Select default action to perform if target file of a transfer already exists.
he: בחר בפעולה שתהיה כברירת מחדל כאשר שם הקובץ שיועבר כבר קיים.

en: Select default file exists action if the target file already exists. This selection is valid only for the current session.
he: הגדרות למקרה שיש ניסיון להעתיק קובץ עם שם קיים. ההגדרות הללו ישמרו לsession הנוכחי בלבד.

en: Select default file exists action only for the currently selected files in the queue.
he: בחר בפעולה שתתבצע על התור הנוכחי כאשר שם הקובץ שיועבר כבר קיים.

en: Select the private data you would like to delete.
he: בחר את המידע האישי שברצונך למחוק.

en: Serial number:
he: מספר סידורי:

en: Server / Local file
he: שרת / שרת מקומי

en: Server does not support resume of files > %d GB.
he: השרת לא תומך בהמשך של קבצים הגדולים מ %d GB.

en: Server does not support resume of files > %d GB. End transfer since filesizes match.
he: השרת לא תומך בהמשך של קבצים הגדולים מ %d GB. סוף העברה מאז שהגודל חרג

en: Server does not support resume of files > 2GB.
he: השרת לא תומך בהמשך של קבצים הגדולים מ 2 GB.

en: Server does not support resume of files > 4GB.
he: השרת לא תומך בהמשך של קבצים הגדולים מ 4 GB.

en: Server may not support resume of files > %d GB. End transfer since filesizes match.
he: השרת לא תומך בהמשך של קבצים הגדולים מ %d GB. סוף העברה מאז שהגודל חרג

en: Server sent invalid reply.
he: השרת שלח תשובה שגויה.

en: Server&type:
he: סוג השרת:

en: Set &Priority
he: קבע עדיפות

en: Settings
he: הגדרות

en: Show &raw directory listing
he: הצג רשימת תיקיות תוך כדי התגלמות

en: Site Manager
he: מנהל האתר

en: Site Manager already open
he: מנהל האתר כבר פתוח

en: Size unknown
he: גודל לא ידוע

en: Sk&ip
he: דלג

en: Skipping download of %s
he: מדלג על הורדה של %s

en: Skipping upload of %s
he: מדלג על העלאה של %s

en: Sort directories inline
he: סדר את התיקיות בפנים

en: Source and path of the drop operation are identical
he: המקור והכתובת של פעולת הגרירה זהים

en: Source and target of the drop operation are identical
he: המקור והיעד של פעולת הגרירה זהים

en: Speed limits
he: הגבלת מהירות

en: Starting download of %s
he: מתחיל הורדה של %s

en: Starting upload of %s
he: מתחיל העלאה של %s

en: State:
he: מצב:

en: Status
he: מצב

en: Status:
he: מצב:

en: Stop and remove &all
he: עצור והסר הכל

en: Street:
he: רחוב:

en: Target file already exists
he: שם הקובץ כבר קיים

en: Target filename already exists, really continue?
he: שם הקובץ כבר קיים, האם להמשיך?

en: Test results
he: תוצאות הבדיקה

en: The higher the debug level, the more information will be displayed in the message log. Displaying debug information has a negative impact on performance.
he: ככל שהמספר גבוה יותר, כך פירוט נתוני השגיאה שישמרו גבוה יותר. הצגת נתוני המנפה שגיאות מורידה את הביצועים.

en: The lowest available port has to be less or equal than the highest available port.
he: הפורט הנמוך ביותר חייב להיות נמוך מהפורט הגבוה היותר.

en: The most recent version has been downloaded. Click on Finish to close FileZilla and to start the installation.
he: הגרסה המתקדמת ביותר הורדה. לחץ על סיים כדי לסגור את FileZilla ולהתחיל בהתקנה.

en: The most recent version has been downloaded. Please install like you did install this version.
he: הגרסה החדשה ביותר הורדה. אנא התקן אותה כמו שהתקנת את הגרסה הנוכחית.

en: The server sent an unrecognized reply.
he: השרת הגיב בצורה לא ברורה.

en: The server uses following charset encoding for filenames:
he: השרת משתמש בקידוד הקבצים הבא:

en: The server's certificate is unknown. Please carefully examine the certificate to make sure the server can be trusted.
he: האישור של השרת לא ידוע, בדוק היטב את האישור כדי לוודא שהשרת אמין.

en: The server's host key does not match the key that has been cached. This means that either the administrator has changed the host key, or you are actually trying to connect to another computer pretending to be the server.
    If the host key change was not expected, please contact the server administrator.
he: מפתח השרת המארח לא תואם למפתח ששמור אצלך. כלומר, או שהשרת החליף מפתח או שאתה מנסה להתחבר לשרת אחר, שמנסה להדמות לשרת האמיתי.
    אם שינוי המפתח שבשרת לא היה צפוי, אנא צור קשר עם מנהל השרת.

en: The server's host key is not cached in the registry. You have no guarantee that the server is the computer you think it is.
he: המפתח שבשרת לא נשמר ב registry, אין הבטחה שהתחברת לשרת שאתה חושב שהתחברת.

en: The test did not succeed. Do you really want to save the settings?
he: הבדיקה לא הצליחה. האם באמת לשמור את ההגדרות?

en: This only works if you are not behind a router, else your system would just return your internal address.
he: זה יעבוד אך ורק אם אתה לא מאחורי נתב (router), אחרת המערכת שלך פשוט תתן את הכתובת המקומית.

en: This wizard will help you to properly configure any routers and firewalls you have and tests your configuration.
he: אשף זה יעזור לך להגדיר את הנתבים (routers) והפיירוולים (firewalls) שיש לך, ולבדוק את ההגדרות.

en: Time&out in seconds:
he: הגבלת הזמן בשניות:

en: Timeout
he: הגבלת זמן

en: Toggles processing of the transfer queue
he: הצג/הסתר את תור העברת הקבצעם

en: Toggles the display of the local directory tree
he: הצג/הסתר את עץ התיקיות המקומי

en: Toggles the display of the message log
he: הצג/הסתר את ארכיון ההודעות

en: Toggles the display of the remote directory tree
he: הצג/הסתר את עץ התיקיות בשרת הנשלט

en: Toggles the display of the transfer queue
he: הצג/הסתר את תור העברות

en: Too long header line
he: שורת פתיחה (header line) ארוכה מדי

en: Too many redirects
he: יותר מדי הפניות

en: Transfer Mode
he: מצב העברה

en: Transfer aborted by user
he: העברה בוטלה ע"י המשתמש

en: Transfer settings
he: הגדרות העברה

en: Transferred data got tainted.
he: ההערבת הנתונים שובשה.

en: Transferring
he: מעביר

en: Transfers
he: העברות

en: U&pload limit:
he: הגבלת העלאה:

en: Unit:
he: יחידה:

en: Unknown certificate
he: אישור לא ידוע

en: Update Check
he: בדוק לעדכונים

en: Update wizard
he: אשף העדכונים

en: Uploads
he: העלאות

en: Use &custom charset
he: השתמש בהגדרת קידוד הבאה

en: Use &default
he: השתמש בברירת המחדל

en: Use d&efault
he: השתמש בברירת המחדל

en: Use the following IP address:
he: השתמש בכתובת IP הבאה:

en: Use the following port range:
he: השתמש בטווח הפורטים הבא:

en: Use the server's external IP address instead
he: השתמש בכתובת הIP של השרת במקום

en: Use this if you're behind a router and have a static external IP address.
he: השתמש בזה, אם אתה עובר דרך נתב (router), ויש לך כתובת IP קבועה.

en: Use this option if you have a dynamic IP address. FileZilla will contact the above server once each session as soon as you use active mode for the first time. Only the version of FileZilla you're using is submitted to the server.
he: השתמש באפשרות זו, אם יש לך כתובת IP דינמית. FileZilla יתחבר לשרת הנ"ל כל session בפעם הראשונה שאתה עובר למצב פעיל. רק הגרסה של FileZilla נשלחת לשרת.

en: User:
he: משתמש:

en: Uses UTF-8 if the server supports it, else use local charset.
he: משתמש ב UTF-8 אם השרת תומך, אחרת משתמש בהגדרות קידוד מקומיות.

en: Using the wrong charset can result in filenames not displaying properly.
he: שימוש בקידוד לא נכון, עלול לגרום לשם הקובץ להראות שלא כראוי.

en: Using this wizard you can check for available updates to FileZilla.
he: בעזרת שימוש באשף זה, ניתן לחפש עדכונים ל FileZilla.

en: Valid from:
he: בתוקף מ:

en: Valid to:
he: בתוקף עד:

en: Verifying certificate...
he: מאמת אישור...

en: Very high
he: מאוד גבוה

en: W&rite
he: כתוב

en: Waiting
he: מחכה

en: Waiting to retry...
he: מחכה לניסיון חוזר...

en: Warning, ignoring data connection from wrong IP.
he: אזהרה, נתונים שהתקבלו מIP שגוי נדחו.

en: Warning, use nightly builds at your own risk.
    No support is given for nightly builds.
    Nightly builds may not work as expected and might even damage your system.
    
    Do you really want to check for nightly builds?
he: אזהרה, השתמש בעידכונים קטנים על אחריותך בלבד.
    אין תמיכה לעדכונים אלו.
    עדכונים קטנים אלו עלולים לגרום לתוצאות לא ידועות ואפילו להרוס את מערכת ההפעלה שלך.
    
    האם אתה בטוח שברצונך לסמן חיפוש עבור עדכונים קטנים?

en: Warning: Potential security breach!
he: אזהרה: ייתכן ויש בעיית אבטחה! (זליגה)

en: Widescreen
he: מסך רחב

en: Wr&ite
he: כתוב

en: Wrong external IP address
he: IP שגוי

en: Wrong lineendings
he: תו אחרון המציין סוף שורה שגוי

en: You are already using the most recent version of FileZilla. Please check again in future.
he: אתה כבר משתמש בגרסה החדשה ביותר, אנא בדוק שנית בעתיד.

en: You can use an x at any position to keep the permission the original files have.
he: אתה יכול להשתמש ב x בכל מקום שתרצה להשאיר את ההרשאות המקוריות.

en: You did not enter a new name for the file. Overwrite the file instead?
he: לא כתבת שם חדש לקובץ. האם לשמור על הקובץ הקיים במקום?

en: You have to enter a hostname.
he: עליך להכניס שם השרת המארח.

en: You have to enter a valid IP address.
he: עליך להכניס IP חוקי.

en: You should have no problems connecting to other servers, file transfers should work properly.
he: אין לך בעיות ביצירת קשר לשרת אחר, העברת קבצים אמורה לעבוד כראוי.

en: begins with
he: התחל עם

en: equals
he: שווה

en: file
he: קובץ

en: fzsftp could not be started
he: fzsftp לא מצליח לעלות

en: greater than
he: גדול מ

en: is equal to
he: שווה ל

en: less than
he: קטן מ

en: GnomeSword2 Bible Guide
he: ׂמדריך GnomeSword2 לכתבי הקודש

en: Study the Bible
he: מחקר בכתבי הקודש

en: Configuration not found
he: מידע מרוחק לא נמצא

en: Untitled document
he: הדפס מסמך

en: HTML Output
he: פלט HTML

en: HTML Source
he: מקור

en: Plain Source
he: מקור

en: _Print...
he: הדפס...

en: Print Pre_view
he: תצוגה לפני הדפסה

en: _Quit
he: עריכה

en: _Open
he: פתח

en: _Save
he: שמור

en: Save _As...
he: שמור קובץ בשם...

en: HTML _Output
he: פלט HTML

en: _HTML Source
he: מקור

en: _Plain Source
he: מקור

en: Are you sure you want to delete the note for
he: האם ברצונך למחוק את ההערה על

en: It will be lost permanently!
he: המידע יאבד לעד!

en: Open file...
he: פתח קובץ...

en: Save file as...
he: שמור קובץ בשם...

en: Save the changes to document
he: שמור את השינויים במסמך

en: before closing?
he: לפני הסגירה?

en: If you don't save, changes will be permanently lost.
he: ללא שמירה, השינויים יאבדו לעד.

en: StudyPad
he: שולחן מחקר

en: Note Editor
he: עורך הערות

en: Prayer List/Journal Editor
he: עורך יומן\רשימת תפילות

en: Unlock
he: פתח

en: Preparing to print
he: מתכונן להתקנה

en: Printing is not supported on this printer
he: המדפסת אינה תומכת בהדפסה

en: Printer %s does not support PostScript printing.
he: המדפסת %s אינה תומכת בהדפסה.

en: Printing
he: הדפס

en: Waiting to print
he: מתכונן להתקנה

en: An error occurred while printing
he: חלה שגיאה בעת ההדפסה

en: It was not possible to print your document: %s
he: הדפסת המסמך נכשלה: %s

en: Open StudyPad File
he: פתח קובץ שולחן מחקר

en: Save StudyPad File
he: שמור קובץ שולחן מחקר

en: item1
he: פריט1

en: Open Module
he: פתח מודול

en: Export Passage
he: ייצא קטע

en: item2
he: פריט2

en: Primary Reading
he: קריאה עיקרית

en: Secondary Reading
he: קריאה משנית

en: All Readings
he: כל הקריאות

note: 0
en: Set Module Font
he: קבע גופן מודול

note: 1 2
en: Words of Christ in Red
he: מילות הצלוב באדום

note: 3
en: Strong's Numbers
he: מספרי סטרונג

note: 4
en: Morphological Tags
he: תגיות מורפולוגיות

note: 5
en: Footnotes
he: הערות שוליים

note: 6
en: Greek Accents
he: הטעמות יווניות

note: 7
en: Lemmas
he: כותרות פירושים

note: 8
en: Scripture Cross-references
he: הפניות צולבות לכתבי הקודש

note: 9
en: Hebrew Vowel Points
he: ניקוד עברי

note: 10
en: Hebrew Cantillation
he: טעמי המקרא

note: 11
en: Headings
he: כותרות

note: 12
en: Variants
he: משתנים

note: 13
en: Image Content
he: תוכן

en: Use Current Dictionary
he: השתמש במילון הנוכחי

note: 0
en: About
he: אודות

note: 5 4
en: _Module Options
he: אפשרויות מודול

note: 6 5
en: Lookup Selection
he: בחירת חיפוש

note: 7 6
en: Unlock This Module
he: פתח מודול זה

note: 8 7 9
en: Read Selection Aloud
he: קריאה בקול

en: The SWORD Project is an effort to create an ever-expanding software package for research and study of God and His Word. The SWORD Project framework allows easy use and study of Bible texts, commentaries, lexicons, dictionaries, and other books. Many frontends are built using this framework. An installed set of books may be shared among all frontends using the framework.
he: מטרתו של פרויקט SWORD היא להפיק ולפתח חבילת תוכנה המוקדשת ללימוד דבר האל. תשתית כתבי הקודש של WORD מאפשרת גישה קלה לכתבי קודש, פירושים, לקסיקונים, מילונים וספרים אחרים. ממשקי משתמש רבים מתבססים על תשתית זו. ניתן לשתף ערכות של מודולים מותקנים בין כל סוגי הממשקים הללו.

en: About the SWORD Project
he: אודות פרויקט SWORD

en: Sword Version
he: גרסת SWORD

en: Books can be downloaded from the SWORD Project
he: מודולים להורדה מפרויקט SWORD

en: The SWORD Project
he: פרויקט SWORD

en: About Sword Module
he: אודות מודול SWORD

en: Cipher Key?
he: מפתח הצפנה?

en: for:
he: עבור:

en: Enter Cipher Key:
he: נא להזין מפתח הצפנה:

en: Open in editor
he: פתח בתיבת דיאלוג

en: Detach/Attach
he: נתק \ הצמד

en: Module Options
he: אפשרויות מודול

note: build change parallel modules submenu
en: Change parallel 1
he: שנה מקביל 1

en: Change parallel 2
he: שנה מקביל 2

en: Change parallel 3
he: שנה מקביל 3

en: Change parallel 4
he: שנה מקביל 4

en: Change parallel 5
he: שנה מקביל 5

en: Parallel View
he: תצוגה מקבילה

en: Enter Word or Phrase
he: הזן מילה או ביטוי

en: Match case
he: התאם אותיות רישיות

en: Search backwards
he: חפש אחורה

en: Regular expression
he: ביטוי רגולרי

en: Find Next
he: מצא את הבא

en: Go to
he: לך אל

en: Sync with main
he: סנכרן עם הראשי

en: Stay in sync
he: שמור על סינכרון

note: 7
en: Display Book Heading
he: הצג כותרת ספר

note: 8
en: Display Chapter Heading
he: הצג כותרת פרק

en: Close without Saving
he: סגור ללא שמירה

en: Close _without Saving
he: סגור ללא שמירה

en: Change font for
he: שנה גופן עבור

en: Module
he: מודול

en: Current font:
he: גופן נוכחי:

en: Use the default font for this module
he: השתמש בגופן ברירת המחדל עבור מודול זה

en: Renaming is not available in Cygwin.
    
    GnomeSword is limited by Windows' filesystem,
    because it disallows the renaming of filename
    components of currently-open files,
    such as the contents of this commentary.
    Therefore, personal commentary renaming is
    not available in the Windows environment.
he: לא ניתן לשנות שמות תחת Cygwin.
    
    מערכת הקבצים של חלונות מגבילה את GnomeSword
    בכך שאינה מאפשרת לשנות את שמם של קבצים
    פתוחים, כגון קבצי תוכן ופירוש.
    such as the contents of this commentary.
    לפיכך, לא ניתן לשנות שמות של פירושים אישיים
    בסביבת חלונות.

en: Rename Commentary
he: פירוש

en: Choose Commentary Name
he: תצוגת פירוש

en: New Name
he: שם תיקייה

en: Name:
he: תווית:

en: Module names must contain [A-Za-z0-9_] only.
he: שמות מודולים יכולים להכיל אך ורק את התווים [A-Za-z0-9_].

en: GnomeSword already knows a module by that name.
he: מערכת GnomeSword כבר מכירה מודול בשם זה.

en: Failed to create new configuration:
    %s
he: לא ניתן להפיק תצורה חדשה:
    %s

en: Configuration build error:
he: שגיאה בבניית תצורה:

en: Rename Pers.Comm.
he: שנה שם פירוש אישי

en: Dump Pers.Comm.
he: השלך פירוש אישי

en: Move backwards through history
he: נוע לאחור ברשימת ההסטוריה

en: Move foward through history
he: נוע קדימה ברשימת ההסטוריה

en: Select a Book of the Bible
he: בחר ספר מתוך כתבי הקודש

en: Change Chapter
he: עבור פרק

en: Change Verse
he: עבור פסוק

en: Enter a Verse reference in Book 1:1 format and press Return
he: הזן מראה מקום לפסוק בפורמט "ספר 1:1" והקש על Enter

en: Install these modules:
he: התקן את המודולים הבאים:

en: Remove these modules:
he: הסר את המודולים הבאים:

en: Archive these modules:
he: שמור רשימת מודולים

en: Build fast-search index for these
    modules (may take minutes/module):
he: בנה אינדקס לחיפוש מהיר עבור
    מודולים אלה (זמן בדקות\מודול):

en: Delete fast-search index for these modules:
he: השתמש בגופן ברירת המחדל עבור מודול זה

en: Preparing to install
he: מתכונן להתקנה

en: Preparing to remove
he: מתכונן להסרה

en: Preparing to archive
he: מתכונן להסרה

en: Preparing to index
he: מתכונן להתקנה

en: Preparing to delete index
he: מתכונן להסרה

en: Installing
he: מתקין:

en: Removing
he: מסיר:

en: Archiving
he: מעביר לארכיב

en: Indexing
he: בונה אינדקס

en: Deleting index
he: מחק פריט

en: `mkdir %s' failed:
    %s.
he: פעולת `mkdir %s' נכשלה:
    %s.

en: GnomeSword could not execute archiver
he: מערכת GnomeSword לא הצליחה להריץ את יוצר הארכיב

en:  archival result:
he: תוצאת הארכיב:

en: 
    Archive in
he: 
    ארכיב בתוך

en: Install
he: התקנה

en: Index
he: אינדקס

en: Deletion
he: מחק פריט

en: %s failed
he: %sכישלון ב

en: Finished
he: סיום

en: Categorized by
    Module Type
he: ממוין לפי
    סוג המודול

en: Biblical Texts
he: כתבי קודש

en: Commentaries
he: פירושים

en: Daily Devotionals
he: דרשות יומיות

en: General Books
he: ספרים כלליים

en: Maps
he: מפות

en: Images
he: התאמות

en: Categorized by
    Availability
he: ממוין לפי
    זמינות

en: Updates
he: עדכונים

en: Uninstalled
he: התקנה

en: Prayer List/Journal
he: יומן\רשימת תפילות

en: Refreshing remote
he: מעדכן מידע מרוחק

en: Remote not found
he: מידע מרוחק לא נמצא

en: Module Name
he: שם מודול

en: Installed
he: התקנה

en: Available
he: זמין

en: Caption
he: כותרת

en: Source
he: מקור

en: Directory
he: ספריה

en: Sources
he: מקורות

en: Modules
he: מודולים

en: Install/Update
he: התקנה

en: Maintenance
he: תחזוקה

en: Please Refresh
he: נא לרענן

en: Your module list is not up to date!
he: רשימת המודולים אינה מעודכנת!

en: Select Local Source
he: נא לבחור מקור מקומי

en: Remove the selected source
he: הסר את המקור שנבחר

en: Enter a remote source
he: הזן מקור מרוחק

en: Caption:
he: כותרת:

en: Directory:
he: ספריה:

note: this can happen at most once
en: A source by that name already exists.
he: יש כבר מקור בשם זה.

en: Sidebar
he: שורת צד

en: Failed to print the document
he: הדפסת המסמך נכשלה

en: Starting
he: התחלה

en: Building GnomeSword interface
he: ממשק בניית GnomeSword

en: GnomeSword - Bible Study Software
he: GnomeSword - תוכנה לחקר כתבי הקודש

en: Open a new tab
he: פתח לשונית חדשה

en: Standard View
he: תצוגה רגילה

en: Commentary View
he: תצוגת פירוש

en: Book View
he: תצוגת ספר

en: Go outward, to the section containing this one
he: נוע החוצה אל הקטע הכולל את זה הנוכחי

en: Go to previous item
he: לך אל הפריט הקודם

en: Go to next item
he: לך אל הפריט הבא

en: Go inward, to the first subsection
he: נוע פנימה אל תת הקטע הראשון

en: Save List
he: שמור רשימה

en: Save the search results as bookmarks
he: שמור את תוצאות החיפוש כסימניות

en: Open in a new tab
he: פתח בלשונית חדשה

en: Open selected module in a new tab
he: פתח את המודול הנבחר בלשונית חדשה

en: Open in dialog
he: פתח בתיבת דיאלוג

en: Open selected module in a dialog
he: פתח את המודות הנבחר בתיבת דיאלוג

en: View information about the selected dialog
he: הצג מידע אודות המודול הנבחר

en: Create a new simple prayer list
he: צור רשימת מודולים חדשה

en: Monthly
he: חודשי

en: Create a new prayer list
he: צור רשימת מודולים חדשה

en: Daily Journal
he: יומן יומי

en: Outlined Topic
he: נושא מתואר

en: _Modules
he: מודולים

en: _Bookmarks
he: סימניות

en: _Search
he: חפש

en: Verse _List
he: רשימת פסוקים

en: Bookmarks
he: סימניות

en: Verse List
he: רשימת פסוקים

en: Searching the
he: מחפש בתוך

en:  Module
he: מודול

en: found in
he: נמצא בתוך

en: Clear List?
he: לנקות את הרשימה?

en: Are you sure you want to clear the module list?
he: לנר

en: Delete list?
he: למחוק את הרשימה?

en: Are you sure you want to delete:
he: האם למחוק:

en: For multi-word search, use
    +FirstWord +SecondWord
he: על מנת לחפש מלים מרובות,
    נא להזין מילה1+מילה2

en: Search Module
he: חפש במודול

en: Bible
he: כתבי קודש

en: Commentary
he: פירוש

en: Search Type
he: סוג חיפוש

en: Multi word
he: רב מלים

en: Exact phrase
he: ביטוי מדויק

en: Search Options
he: אפשרויות חיפוש

en: Search Scope
he: היקף חיפוש

en: No scope
he: ללא היקף

en: Use bounds
he: הצב גבולות

en: Last search
he: חיפוש אחרון

en: Bounds
he: גבולות

en: Lower
he: תחתון

en: Upper
he: עליון

en: %s not found
he: %s לא נמצא

en: Enter Folder Name
he: הזן שם תיקייה

en: Folder Name
he: שם תיקייה

en: Folder:
he: תיקייה:

en: -- Select --
he: -- בחירה --

en: Fonts
he: גופנים

en: Misc
he: שונות

en: Tabs and Panes
he: לשוניות וחלוניות

en: Main
he: ראשי

en: Parallel
he: מקביל

en: Text to render
he: טקסט לציור

en: Pixbuf Object
he: אובייקט Pixbuf

en: The pixbuf to render.
he: Pixbuf לציור

en: Copyright 2000-2008 The GnomeSword Development Team
he: זכויות היוצרים (2000-2006) שמורות לצוות הפיתוח של GnomeSword

en: We would like to thank Troy Griffitts and all the other folks who have given us The SWORD Project.
he: תודה לטרוי גריפיתס ולכל מי שהעניק לנו את פרוייקט SWORD.

en: has been modified. Do you wish to save it?
he: השתנה. האם ברצונך לשמור את השינויים?

en: not loaded
he: לא נטען

en: Initiating GnomeSword
he: מפעיל את GnomeSword

en: Displaying GnomeSword
he: מציג את GnomeSword

note: main_prayer_list_new("2008");
en: done
he: בוצע

en: GnomeSword is shutdown
he: סוגר את GnomeSword

en: Folder name:
he: שם תיקייה:

en: Bookmark name:
he: שם סימנייה:

en: Verse:
he: פסוק:

en: Module:
he: מודול:

en: Restore Bookmark Folder
he: לשחזר תיקיית הסימניות

en: Remove the selected folder
he: להסיר התיקייה שנבחרה

en: (and all its contents)?
he: על כל אשר בה?

en: Remove the selected bookmark
he: הסר את הסימנייה שנבחרה

en: Add
he: הוסף

en: Label:
he: תווית:

en: Remove Folder
he: הסר תיקייה

en: Remove folder and save it
he: הסר תיקייה ושמור אותה

en: Restore Folder
he: שחזר תיקייה

en: Restore saved folder
he: שחזר התיקייה שנשמרה

en: Open this bookmark in a dialog
he: פתח הסימנייה בתיבת דיאלוג

en: Open in a dialog
he: פתח בתיבת דיאלוג

en: New Folder
he: תיקייה חדשה

en: Add new folder to selected folder
he: הוסף התיקייה החדשה לתיקייה שנבחרה

en: Insert new bookmark here
he: הכנס לכאן את הסימנייה החדשה

en: _Edit Item
he: ערוך פריט

en: Edit bookmark item
he: ערוך פריט סימנייה

en: Delete Item
he: מחק פריט

en: Delete item
he: מחק פריט

en: Expand All
he: הרחב הכל

en: Expand all Bookmarks groups
he: הרחב את כל קבוצות הסימניות

en: Collapse All
he: צמצם הכל

en: Collapse all Bookmarks groups
he: צמצם את כל קבוצות הסימניות

en: Allow Reordering
he: אפשר סידור מחדש

en: Allow items to be moved from one folder to another
he: אפשר הזזת פריטים בין ספריות

en: Import Bibletime Bookmarks
he: יבא סימניות Bibletime

en: Load Bookmarks from Bibletime
he: טען סימניות מ-Bibletime

en: Remove - Restore
he: הסר - שחזר

en: Prayer List/Journal Item
he: פריט יומן\רשימת תפילות

en: New name
he: מסמך חדש

en: Book
he: ספר

en: Remove the selected item
he: להסיר התיקייה שנבחרה

en: Add Child
he: הוסף צאצא

en: Add an item
he: הוסף כפריט

en: Add Sibling
he: הוסף אח

en: Remove this item
he: הסר - שחזר

en: Edit this item
he: הדפס הערה

en: Powered by the SWORD Project
he: מושתת על פרויקט SWORD

en: Initiating Gecko
he: מפעיל את GnomeSword

en: Loading settings
he: הגדרות טעינה

en: Building Interface
he: ממשק בנייה

en: Starting Sword
he: מתחיל את Sword

en: Open Study_Pad
he: שולחן מחקר

en: Open the StudyPad editor
he: פתח את עורך שולחן המחקר

en: _Open Session
he: פתח הפעלה

en: Open a saved session
he: פתח הפעלה שמורה

en: _Save Session
he: שמור הפעלה

en: Save the current session to a file
he: שמור את ההפעלה הנוכחית בקובץ

en: _Copy
he: העתק

en: Copy highlighted text from main window
he: העתק את הטקסט המסומן מהחלון הראשי

en: Search using the shortcut bar
he: חפש בעזרת שורת קיצורי הדרך

en: _Advanced Search
he: חיפוש מתקדם

en: Advanced search using the search dialog
he: חיפוש מתקדם בעזרת תיבת החיפוש

en: _Module Manager
he: מנהל מודולים

en: Use module manager to install and remove Sword modules
he: השתמש במנהל המודולים להתקנת והסרת מודולים של Sword

en: C_lear
he: נקה

en: Clear history list
he: נקה את רשימת ההסטוריה

note: 0
en: _Daily Devotion
he: דרשה יומית

en: Show the Daily Devotion for today
he: הצג את הדרשה היומית להיום

note: 1 2
en: _Bible Texts
he: כתבי קודש

en: Show or hide Bible texts window
he: הצג \ הסתר את חלון כתבי הקודש

note: 3
en: _Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Show or hide Preview window
he: הצג \ הסתר את חלון התצוגה המקדימה

note: 4
en: _Commentary
he: פירוש

en: Show or hide commentaries
he: הצג \ הסתר פירושים

note: 5
en: Dictionary/_Lexicon
he: מילון \ לקסיקון

en: Show or hide - dictionaries and lexicons
he: הצג \ הסתר מילונים ולקסיקונים

note: 6 7
en: _Verse Style
he: סגנון פסוק

note: 8
en: L_ink Tabs
he: נעץ לשוניות

note: 9
en: _Read Aloud
he: קריאה בקול

note: 10
en: Show Verse _Numbers
he: הצג מספרי פסוקים

note: 11
en: _Highlight Current Verse
he: הדגש פסוק נוכחי

note: 12
en: D_ouble-Space Text
he: רווחים כפולים

note: 13 14
en: _Attach/Detach Sidebar
he: הצמד \ נתק שורת צד

note: 15
en: _Show/Hide Sidebar
he: הצג \ הסתר שורת צד

en: _Contents
he: תוכן

en: Open the GnomeSword manual
he: עיין במדריך ל-GnomeSword

en: About _Translation ...
he: אודות תרגום...

en: Translating GnomeSword to other languages
he: תרגום GnomeSword לשפות נוספות

en: _About the SWORD Project ...
he: אודות פרויקט Sword...

en: More information about the SWORD Project
he: מידע נוסף אודות פרויקט Sword

en: About _GnomeSword ...
he: אודות GnomeSword...

en: About this application
he: אודות יישום זה

en: Hi_story
he: הסטוריה

en: Please check copyright before exporting!
he: נא לבדוק זכויות יוצרים בטרם ייצוא!

en: Do you like using GnomeSword to study the Bible? Would you like to see its display using your native language? You could translate GnomeSword! 
    
    We are always looking for contributions of new translations of GnomeSword into other languages. If you are able to translate for us, please see the link below, contact us, and get involved with our efforts.
he: האם אתם מרוצים מן השימוש ב-GnomeSword ככלי עזר לחקר כתבי הקודש? הייתם רוצים שהתוכנה תתמוך בשפת אמכם? אתם יכולים לתרגם את GnomeSword! 
    
    אנו מעוניינים בתרגום הממשק של GnomeSword לשפות נוספות. אם באפשרותכם לתרגם עבורנו, אנא צרו קשר דרך הקישור להלן ותנו כתף למלאכה.

en: About GnomeSword Translation
he: אודות תרגום GnomeSword

en: See TRANSLATION-HOWTO in GnomeSword source
he: ראו TRANSLATION-HOWTO בקוד המקור של GnomeSword

en: GnomeSword development
he: פיתוח GnomeSword

en: GnomeSword's file for language
    abbreviations is missing.
he: קובץ השפה\הקיצורים
    של GnomeSword חסר.

en: GnomeSword's language abbreviation
    file cannot be opened.
he: לא ניתן לפתוח את קובץ
    השפה\הקיצורים של GnomeSword.

en: GnomeSword cannot map the
    language abbreviation file.
he: לא ניתן למפות את קובץ
    השפה\הקיצורים של GnomeSword.

en: Initiating SWORD
he: מאתחל את SWORD

en: path to sword
he: נתיב התקנת SWORD

en: System locale is
he: לוקאל המערכת הוא

en: SWORD locale is
he: לוקאל SWORD הוא

en: Checking for SWORD Modules
he: בודק את מודולי SWORD

en: SWORD is shutdown
he: מכבה את SWORD

en: Daily devotional was requested, but there are none installed.
he: ביקשת דרשה יומית, אך אף מודול דרשות אינו מותקן.

en: Delete Range?
he: טווח למחיקה?

en: Are you sure you want to delete this range?
he: האם למחוק טווח זה?

en: Remove Module?
he: להסיר את המודול?

en: Are you sure you want to remove the selected module?
he: האם להסיר את המודול הנבחר?

en: %s:
    No such module is installed.
    %s
he: %s:
    לא מותקן מודול כזה.
    %s

en: Please adjust the module list.
he: שמור רשימת מודולים

en: Search finished
he: החיפוש הושלם

en: GnomeSword does not understand more than one argument.
he: GnomeSword אינה מפענחת יותר מארגומנט אחד

en: January
he: ינואר

en: February
he: פברואר

en: April
he: אפריל

en: May
he: מאי

en: June
he: יוני

en: July
he: יולי

en: August
he: אוגוסט

en: September
he: ספטמבר

en: October
he: אוקטובר

en: December
he: דצמבר

en: Growth
he: התחזקות

en: <b>For Growth</b><br>
he: <b>לשם התחזקות</b><br>

en: Salvation
he: כותרת

en: <b>For Salvation</b><br>
he: <b>לשם ישועה</b><br>

en: Health
he: בריאות

en: <b>For Health</b><br>
he: <b>לשם בריאות</b><br>

en: <b>Miscellaneous</b><br>
he: <b>גופן - שונות</b>

en: Point x
he: הדפס

en: Point y
he: הדפס

en: Point z
he: הדפס

en: Minor Topic 1
he: נושא משני 1

en: <b>Subtopic 1</b><br>
he: <b>היקף</b>

en: Minor Topic 2
he: נושא משני 2

en: <b>Subtopic 2</b><br>
he: <b>היקף</b>

en: Minor Topic 3
he: נושא משני 3

en: <b>Subtopic 3</b><br>
he: <b>היקף</b>

en: Minor Topic 4
he: נושא משני 4

en: <b>Subtopic 4</b><br>
he: <b>היקף</b>

en: Name for new prayer list or journal
he: שם עבור יומן או רשימת תפילות

en: MyPrayerList
he: רשימת התפילות שלי

en: GnomeSword finds that prayer list already.
he: רשימת התפילות הזו כבר נמצאה.

en: GnomeSword cannot create module's path.
he: לא ניתן ליצור את הנתיב למודול.

en: <b>People:</b><br>Bob<br>Sam<br>Sue<br><br><b>Church:</b><br>pews<br>fellowship<br>Bibles for missionaries<br><br><br>
he: <b>אנשים:</b><br>בנימין<br>שמואל<br>שושנה<br><br><b>כנסייה:</b><br>מושבים<br>אחווה<br>ספרים למסיונרים<br><br><br>

en: A subject-based prayer list. \par\par Module created by GnomeSword.
he: רשימת תפילות על פי נושא. מודול אחד-לאחד שנבנה על ידי GnomeSword.

en: Bob<br>Sam<br>Sue<br>John<br>
he: בנימין<br>שמואל<br>שושנה<br>יוחנן<br>

en: Spiritual Growth
he: התחזקות רוחנית

en: Mike<br>Steve<br>
he: מיכאל<br>טוביה<br>

en: Sue<br>John<br>
he: שושנה<br>יוחנן<br>

en: A monthly prayer list. \par\par Module created by GnomeSword.
he: רשימת תפילות חודשית. מודול אחד-לאחד שנבנה על ידי GnomeSword.

en: A daily journal. \par\par Module created by GnomeSword.
he: יומן יומי. מודול אחד-לאחד שנבנה על ידי GnomeSword.

en: An outlined topic (e.g. sermon). \par\par Module created by GnomeSword.
he: נושא מתואר (למשל, דרשה). מודול אחד-לאחד שנבנה על ידי GnomeSword.

en: Major Topic A
he: נושא עיקרי א'

en: <b>Major Topic A</b><br>
he: <b>נושא עיקרי א'</b><br>

en: Major Topic B
he: נושא עיקרי ב'

en: <b>Major Topic B</b><br>
he: <b>נושא עיקרי ב'</b><br>

en: Major Topic C
he: נושא עיקרי ג'

en: <b>Major Topic C</b><br>
he: <b>נושא עיקרי ג'</b><br>

en: Document not created successfully.
he: יצירת המסמך נכשלה.

en: Personal
he: הערות אישיות

en: What must I do to be saved?
he: מה עלי לעשות כדי להיוושע?

en: Acts 16:31
he: מעשי השליחים 16:31

en: Eph 2:8
he: אל האפסים 2:8

en: Romans 1:16
he: אל הרומים 1:16

en: What is the Gospel?
he: מהי הבשורה?

en: 1 Cor 15:1-4
he: הראשונה אל הקורינתים 15:1-4

en: 1 Cor 15:1
he: הראשונה אל הקורינתים 15:1

en: Document not parsed successfully.
he: לא ניתן לנתח את המסמך.

en: empty document
he: מסמך חדש

en: wrong type, root node != SwordBookmarks
he: סוג שגוי, צומת השורש != SwordBookmarks

en: Old Testament
he: הברית הישנה

en: Gen - Mal
he: כללי

en: New Testament
he: מסמך חדש

en: Mat - Rev
he: הבשורה על פי מתי

en: Sample Module List
he: רשימת מודולים

en: Select the modules you want
he: שמור רשימת מודולים

en: wrong type, root node != %s
he: סוג שגוי, צומת השורש != %s

en: Name for new prayer list
he: שם עבור רשימת התפילות החדשה

en: can not create path
he: לא ניתן ליצור נתיב

en: Prayer list already exist
he: רשימת התפילות כבר קיימת

en: \par\par My prayer list \par\par Module created in GnomeSword
he: רשימת התפילות שלי: מודול אחד-לאחד שנבנה על ידי GnomeSword

en: An image file's size could not be determined.
    Is ImageMagick's 'identify' not installed?
    (Or possibly the image is of type other than bmp/gif/jpg/png.)
    GnomeSword cannot resize images to fit window.
he: לא ניתן לקבוע את גודל קובץ התמונה.
    האם התקנת את ,identify, של ImageMagick?
    (ייתכן גם שהתמונה אינה מסוג bmp/gif/jpg/png.)
    לא ניתן להתאים את גודל התמונות לחלון.

en: Chapter
he: פרק

en: Previewer
he: תצוגה מקדימה

en: Footnote
he: הערת שוליים

en: Cross Reference
he: הפנייה צולבת

en: Strongs
he: סטרונג

en: Morphology
he: מורפולוגיה

en: Back to
he: חזרה אל

en: matches
he: התאמות

en: Number of Text modules
he: מספר מודולי טקסט

en: Number of Commentary modules
he: מספר מודולי פירוש

en: Number of Dict/lex modules
he: מספר מודולי Dict/Lex

en: Number of Book modules
he: מספר מודולי ספר

en: Number of Percomm modules
he: מספר מודולי פירוש אישי

en: Number of Devotion modules
he: מספר מודולי דרשות

en: Number of Prayer modules
he: מספר מודולי פירוש אישי

en: view context
he: כתבי קודש

en: URL not found:
he: %s לא נמצא

en: GnomeSword could not execute %s
he: לא ניתן להריץ את %s

en: Viewer error:
he: שגיאת תצוגה:

en: Show %s in main window
he: הצג %s בחלון הראשי

en: H_istory/<Separator>
he: היסטוריה/<Separator>

note: tab->history_items + 1);
en: H_istory/C_lear
he: היסטוריה/נקה

en: Clear History
he: נקה את רשימת ההסטוריה

en: verse
he: פסוק

en: chapter
he: פרק

en: Welcome to GnomeSword.
    
    There are no Bible modules installed. In order to initialize, GnomeSword needs you to install at least one Bible.
    
    With your permission, GnomeSword will invoke the Module Manager so that you may install from Crosswire:
    1. Configure remote install.
    2. Connect.
    3. Select a Bible text of your language preference.
    4. Click `install'.
    Close the Module Manager when you are done.
    
    Warning: If you live in a persecuted country, use with care.
    
    May GnomeSword invoke the Module Manager so that you may install a Bible?
he: ברוכים הבאים ל-GnomeSword.
    
    לא מותקנים כרגע מודולי כתבי קודש. כדי לפעול, GnomeSword זקוק להתקנה של מודול כתבי קודש אחד לפחות.
    
    ברשותכם, GnomeSword יפעיל את מנהל המודולים כדי שתוכלו להתקין דרך Crosswire:
    1. קבעו תצורת התקנה מרחוק.
    2. התחברו.
    3. בחרו טקסט כתבי קודש בשפה הרצויה.
    4. הקליקו על 'התקן'.
    משתסיימו, סגרו את מנהל המודולים.
    
    אזהרה: אם אתם חיים במדינה הרודפת את המאמינים, נהגו בזהירות.
    
    האם להפעיל את מנהל המודולים לשם התקנת כתבי קודש?

en: $HOME is not set!
he: לא נקבע $HOME!

en: GnomeSword has renamed .gnomesword-2.0 to .gnomesword
he: GnomeSword שינתה את השם .gnomesword-2.0 ל .gnomesword

en: GnomeSword can not rename  .gnomesword-2.0 to .gnomesword:
    %s
    
    GnomeSword cannot continue.
he: GnomeSword אינה מסוגלת לשנות את השם  .gnomesword-2.0 ל .gnomesword:
    %s
    
    לא ניתן להמשיך.

en: GnomeSword can not create  .gnomesword:
    %s
    
    GnomeSword cannot continue.
he: לא ניתן ליצור את  .gnomesword:
    %s
    
    לא ניתן להמשיך.

en: can not create  .sword
he: לא ניתן ליצור את  .sword

en: can not create  .sword/mods.d
he: לא ניתן ליצור את  .sword/mods.d

en: can not create  .sword/modules
he: לא ניתן ליצור את  .sword/modules

note: must be first run
en: 
    First Run: need to create settings!
he: 
    הרצה ראשונה: יש לבנות תצורה!

en: There are still no Bibles installed.
    Evidently, you declined to install any.
    
    Without any Bible modules to display,
    GnomeSword cannot proceed,
    and will now exit.
he: עדיין לא מותקנים כתבי קודש.
    מכאן שבחרת לא להתקינם.
    
    ללא מודולי כתבי קודש,
    GnomeSword אינה יכולה להמשיך,
    ולכן תיסגר.

en: Bible module installation complete.
he: התקנת מודול כתבי קודש הושלמה.

en: Without any Bible modules to display,
    GnomeSword cannot proceed,
    and will now exit.
he: ללא מודולי כתבי קודש,
    GnomeSword אינה יכולה להמשיך,
    ולכן תיסגר.

note: ***************************************************************************** * Name *    gconf_setup * * Synopsis *   #include "main/settings.h" *   void gconf_setup() * Description *   verifies and initializes the GConf subsystem, so that "sword://" and *   similar can be handled by url-comprehend
en: There is currently no program set as your
    handler for "sword://" and similar URLs.
    Would you like GnomeSword to install itself
    as the program to handle these URLs?
he: כרגע לא מוגדרת תוכנה שתטפל
    ב "sword://" ובכתובות URL דומות.
    האם ברצונך לאפשר ל-GnomeSword 
    להגדיר את עצמה כתוכנה כזו?

en: GnomeSword has successfully set itself
    as the handler of sword:// and bible:// URLs.
    
    You may wish to run the program "gconf-editor"
    to examine keys under /desktop/gnome/url-handlers,
    if you need to change these.
he: GnomeSword הגדירה את עצמה בהצלחה
    כתובנה לטיפול בכתובות sword:// and bible://.
    
    ניתן להריץ את התוכנה "gconf-editor"
    על מנת לעיין במפתחות תחת /desktop/gnome/url-handlers,
    אם עולה הצורך לשנותם.

en: GnomeSword failed to complete handler init for key #%d:
    %s
he: GnomeSword לא הצליחה להשלים את אתחול הליך הטיפול עבור המפתח #%d:
    %s

en: Add Bookmark
he: הוסף סימניה

en: Create new folder
he: צור תיקייה חדשה

en: Label:
he: תווית:

en: Module:
he: מודול:

en: New ...
he: חדש...

en: Verse:
he: פסוק:

en: Delete the current note
he: מחק הערה נוכחית

en: E_xit
he: יציאה

en: Exit
he: יציאה

en: Exit the program
he: צא מן התוכנה

en: For_mat
he: עיצוב

en: HTML Format switch
he: מתג עיצוב HTML

en: HTML mode
he: מצב HTML

en: Preview the note to be printed
he: תצוגה מקדימה של ההערה לפני הדפסה

en: Print this note
he: הדפס הערה

en: Save the current note
he: מחק הערה נוכחית

en: _Delete Personal Comment
he: מחק הערה אישית

en: _Save (Personal Comment)
he: שמור (הערה אישת)

en: Add this file to your bookmarks
he: הוסף קובץ זה לסימניות

en: Open a file in Studypad
he: שולחן מחקר

en: Preview the document to be printed
he: תצוגה מקדימה של המסמך לפני הדפסה

en: Print this document
he: הדפס מסמך

en: Save AS
he: שמור

en: Save the current file
he: שמור את ההפעלה הנוכחית בקובץ

en: Save the current file as
he: שמור את ההפעלה הנוכחית בקובץ

en: Open the file in Studypad
he: פתח את עורך שולחן המחקר

en: <b>Export</b>
he: <b>Sword</b>

en: <b>Format</b>
he: <b>Sword</b>

en: Export complete book
he: ייצוא ספר שלם

en: Export complete chapter
he: ייצוא פרק שלם

en: Export single verse
he: ייצוא פסוק בודד

en: HTML
he: מצב HTML

en: Key
he: מפתח

en: Save Export As
he: שמירת ייצוא בשם

en: Verse
he: פסוק:

en: <b>Add and Remove Sources</b>
he: <b>הוסף והסר מקורות</b>

en: <b>Install Destination</b>
he: <b>יעד התקנה</b>

en: <b>Install Source</b>
he: <b>מקור התקנה</b>

en: <b>Module Manager</b>
he: <b>מנהל מודולים</b>

en: <b>WARNING:</b> If you live in a persecuted country use with care.
he: <b>אזהרה:</b> אם אתם חיים במדינה הרודפת את המאמינים, היזהרו בעת השימוש.

en: <b>Warning:</b> If you live in a persecuted country and do not wish to risk detection you should NOT use  the remote installation feature!
he: <b>אזהרה:</b> אם אתם חיים במדינה הרודפת את המאמינים ומבקשים להימנע מזיהוי, אל תשתמשו באפשרות ההתקנה מרחוק!

en: Continue
he: המשך

en: Current Remote Sources
he: מקורות מרוחקים נוכחיים

en: Current local sources
he: מקורות מקומיים נוכחיים

en: Delete Index
he: מחק פריט

en: Home dir
he: ספריית בית

en: Local Install Folder
he: תיקיית התקנה מקומית

en: Module Manager
he: מנהל מודולים

en: Sword sys dir
he: ספריית sys של Sword

en: 1
he: +1

en: <b>Revelation of John</b>
he: <b>הבשורה על פי יוחנן</b>

en: Drop down history list
he: נקה את רשימת ההסטוריה

en: <b>Font Colors</b>
he: צבעי גופן

en: <b>Font Miscellaneous</b>
he: <b>גופן - שונות</b>

en: <b>Main Window Modules</b>
he: <b>מודולי חלון ראשי</b>

en: <b>Miscellaneous Modules</b>
he: <b>מודולים - שונות</b>

en: <b>Parallel View</b>
he: <b>תצוגה במקביל</b>

en: <b>Show</b>
he: <b>הצג</b>

en: <b>StudyPad default directory</b>
he: <b>תיקיית ברירת המחדל של שולחן המחקר</b>

en: <b>Tabs</b>
he: <b>לשוניות</b>

en: Apply high-contrast highlight to current verse
he: הדגש את הפסוק הנוכחי בעזרת ניגודיות גבוהה

en: Automatically resize commentary, book, and dictionary image content to fit subwindow
he: שנה את גודל התמונות בחלוניות הפירוש, הספר והמילון כדי להתאים לתת-החלון

en: Base font size
he: גודל גופן מספר הפסוק

en: Bible Texts
he: כתבי קודש

en: Bible text
he: כתבי קודש

en: Biblical Text
he: כתבי קודש

en: Choose to enable Prayer lists
he: אפשר רשימות תפילה

en: Cover
he: עטיפה

en: Current Verse text
he: טקסט הפסוק הנוכחי

en: Daily Devotional
he: דרשה יומית

en: Default Dictionary
he: מילון ברירת המחדל

en: Dictionary
he: מילון

en: Dictionary/Lexicon
he: מילון \ לקסיקון

en: Enable Prayer Lists
he: לנקות את הרשימה?

en: Font Colors
he: צבעי גופן

en: Font Misc
he: גופנים - שונות

en: General Misc
he: כללי - שונות

en: Greek Lexicon
he: לקסיקון יווני

en: Hebrew Lexicon
he: לקסיקון עברי

en: Highlight Background
he: הדגש רקע

en: Highlight Foreground
he: הדגש חזית

en: Highlight current verse
he: הדגש פסוק נוכחי

en: Links
he: קישורים

en: Modules Main
he: מודולים - ראשי

en: Modules Misc
he: מודולים - שונות

en: Modules Parallel
he: מודולים - מקביל

en: Parallel 1
he: מקביל 1

en: Parallel 2
he: מקביל 2

en: Parallel 3
he: מקביל 3

en: Parallel 4
he: מקביל 4

en: Parallel 5
he: מקביל 5

en: Personal Notes
he: הערות אישיות

en: Resize images
he: שנה גודל תמונות

en: Scroll to Previous/Next Chapter
he: גלול אל הפרק הקודם \ הבא

en: Select A Directory
he: בחר ספרייה

en: Show Daily Devotion at start up
he: הצג דרשה יומית בפתיחה

en: Show splash screen at start up
he: הצג מסך פתיחה

en: Use Bible Text scroll bar to scroll to previous or next chapter
he: השתמש בשורת הגלילה של הטקסט כדי לעבור לפרק הקודם או הבא

en: Use Verse style
he: הצג סגנון פסוק

en: Use default Dictionary
he: השתמש במילון ברירת המחדל

en: Use tabbed browsing
he: השתמש בגלישה בלשוניות

en: Verse number font size
he: גודל גופן מספר הפסוק

en: <b>Attribute</b>
he: תכונות

en: <b>Found</b>
he: <b>נמצא</b>

en: <b>List Name</b>
he: <b>רשימת שמות</b>

en: <b>Module Lists</b>
he: <b>רשימת מודולים</b>

en: <b>Modules</b>
he: <b>מודולים</b>

en: <b>Options</b>
he: <b>אפשרויות</b>

en: <b>Preview</b>
he: <b>תצוגה מקדימה</b>

en: <b>Range Definition</b>
he: <b>טקסט טווח</b>

en: <b>Range Name</b>
he: <b>שם טווח</b>

en: <b>Ranges</b>
he: <b>טווחים</b>

en: <b>Results Display Options</b>
he: <b>אפשרויות תצוגת תוצאות</b>

en: <b>Scope</b>
he: <b>היקף</b>

en: <b>Search Results</b>
he: <b>Sתוצאות חיפוש</b>

en: <b>Search Type</b>
he: <b>סוג חיפוש</b>

en: Add Modules
he: הוסף מודולים

en: Advanced Search
he: חיפוש מתקדם

en: Attribute Search
he: חיפוש תכונות

en: Attributes
he: תכונות

en: Clear all modules from the list
he: נקה את כל המודולים מהרשימה

en: Clear lists for new search
he: נקה את הרשימות עבור חיפוש חדש

en: Create a new module list
he: צור רשימת מודולים חדשה

en: Create new custom range
he: צור טווח מותאם אישית חדש

en: Current results
he: תוצאות נוכחיות

en: Custom Module Lists
he: רשימות מותאמות אישית

en: Custom Verse Ranges
he: טווחים מותאמים אישית

en: Custom module list
he: רשימה מותאמת אישית

en: Custom verse range
he: טווח מותאם אישית

en: Delete selected range
he: מחק את הטווח הנבחר

en: Delete the selected list
he: מחק את הרשימה שנבחרה

en: Entire module
he: כל המודול

en: Fast, featureful, index-based search
    Indexes must have been built beforehand:
    See Module Manager's maintenance functions
he: חיפוש מהיר, עשיר בתכונות ומבוסס אינדקס
    את האינדקס יש לבנות מראש:
    נא לעיין באפשרויות התחזוקה של מנהל המודולים

en: In modules that have Footnotes
he: במודולים בעלי הערות שוליים

en: In modules that have Morphological Tags
he: במודולים בעלי תגיות מורפולוגיות

en: In modules that have Strong's Numbers
he: במודולים בעלי מספרי סטרונג

en: Make selections on the Attribute Search tab
he: בחר בלשונית חיפוש התכונות

en: Module Selection
he: בחירת מודולים

en: Module list
he: רשימת מודולים

en: Open a dialog to select modules to add to the list
he: פתח תיבת דיאלוג לבחירת המודולים שיתווספו לרשימה

en: Optimized ("Lucene")
he: מיועל ("Lucene")

en: Remove the selected module from the list
he: הסר את המודולים שנבחרו מהרשימה

en: Save custom range
he: שמור טווח מותאם אישית

en: Save search results as bookmarks
he: שמור את תוצאות החיפוש כסימניות

en: Save the module list
he: שמור רשימת מודולים

en: Search  Criteria
he: קריטריונים לחיפוש

en: Search entire module
he: חפש בכל המודול

en: Search for Morphological tags
he: הצג תגיות מורפולוגיות

en: Search for Strongs Numbers like G4442 or H1121
he: חפש מספרי סטרונג כגון G4442 or H1121

en: Search in footnotes
he: מחפש בתוך

en: Show Footnotes
he: הצג הערות שוליים

en: Show Morphological Tags
he: הצג תגיות מורפולוגיות

en: Show Strong's Numbers
he: הצג את מספרי סטרונג

en: Show in main window
he: הצג בחלון ראשי

en: Single module
he: מודול יחיד

en: Start/stop searching
he: התחל חיפוש

en: Strongs Numbers
he: מספרי סטרונג

en: Use a custom module list for the search
he: חפש ברשימת מודולים מותאמת אישית

en: Use a custom range for the scope of the search
he: חפש בטווח מותאם אישית

en: Use a single module for the search
he: חפש במודול יחיד

en: Use the current module list for the search
he: חפש במודולים שברשימה הנוכחית

en: Use the results of the last search as the scope of the search
he: חפש בטווח המוגדר על פי תוצאות החיפוש האחרון

en: e.g. Matt-John;Rev4
he: למשל Matt-John;Rev4

en: for
he: עבור

en: Address
he: כתובת

en: Address Book
he: ספר כתובות

en: Afghanistan
he: אפגניסתן

en: Albania
he: אלבניה

en: Algeria
he: אלגריה

en: Antarctica
he: יבשת–אנטארקטיקה

en: Argentina
he: ארגנטינה

en: Armenia
he: ארמניה

en: Australia
he: אוסטרליה

en: Austria
he: אוסטריה

en: Bahamas
he: איי–בהמה

en: Bahrain
he: בחריין

en: Bangladesh
he: בנגלדש

en: Belgium
he: בלגיה

en: Belize
he: בליז

en: Bolivia
he: בוליביה

en: Botswana
he: בוצוונה

en: Brazil
he: ברזיל

en: Brunei Darussalam
he: ברוניי

en: Burundi
he: בורונדי

en: Calendar
he: לוח שנה

en: Cambodia
he: קמבודיה

en: Cameroon
he: קמרון

en: Canada
he: קנדה

en: Cape Verde
he: קפה ורדה

en: Central African Republic
he: הקהילייה המרכז–אפריקנית

en: Chad
he: צד

en: Change
he: שנה

en: Chile
he: צילי

en: China
he: סין

en: Close Window
he: סגור חלון

en: Cloudy
he: שמים מעוננים

en: Colombia
he: קולומביה

en: Congo
he: קונגו

en: Costa Rica
he: קוסטה ריקה

en: Create
he: צור

en: Cuba
he: קובה

en: Cyprus
he: קפריסין

en: Czech Republic
he: צכיה

en: Default Identity
he: זהות ברירת-מחדל

en: Denmark
he: דניה

en: Dominican Republic
he: הרפובליקה הדומיניקנית

en: Ecuador
he: אקוודור

en: Egypt
he: מצרים

en: El Salvador
he: אל–סלוודור

en: Email
he: דוא"ל

en: Email Address
he: כתובת דוא"ל

en: Ethiopia
he: אתיופיה

en: Fax
he: פקס

en: Fiji
he: פיגי

en: Finland
he: פינלנד

en: Fog
he: ערפל

en: France
he: צרפת

en: From
he: מאת

en: Full Name
he: שם מלא

en: Gabon
he: גבון

en: Gambia
he: גמביה

en: Georgia
he: גורגיה

en: Germany
he: גרמניה

en: Ghana
he: גנה

en: Go
he: לך

en: Greece
he: יוון

en: Grenada
he: גרנדה

en: Guatemala
he: גואטמלה

en: Guinea
he: גינאה

en: Guyana
he: גיאנה

en: Haiti
he: האיטי

en: Headers
he: כותרות

en: Heavy T-Storm
he: סופת–רעמים עזה

en: Holy See (Vatican City State)
he: וטיקן

en: Home Phone
he: טלפון בבית

en: Honduras
he: הונדורס

en: Humidity
he: לחות

en: Humidity:
he: :לחית

en: Hungary
he: הונגריה

en: Iceland
he: איסלנד

en: India
he: הודו

en: Indonesia
he: אינדונזיה

en: Info
he: מידע

en: Iran, Islamic Republic of
he: אירן

en: Iraq
he: עירק

en: Ireland
he: אירלנד

en: Israel
he: ישׁראל

en: Italy
he: איטליה

en: Jamaica
he: גמייקה

en: Japan
he: יפן

en: Jordan
he: ירדן

en: Kenya
he: קניה

en: Kuwait
he: כוויית

en: Lebanon
he: לבנון

en: Liberia
he: ליבריה

en: Libyan Arab Jamahiriya
he: לוב

en: Log out
he: התנתקות

en: Login
he: כניסה

en: Luxembourg
he: לוכסמבורג

en: Madagascar
he: מדגסקר

en: Malawi
he: מלווי

en: Malaysia
he: מלייזיה

en: Maldives
he: האיים המלדיוויים

en: Mali
he: מלי

en: Malta
he: מלטה

en: Mauritania
he: מאוריטניה

en: Mauritius
he: מאוריציוס

en: Mexico
he: מכסיקו

en: Monaco
he: מונקו

en: Mongolia
he: מונגוליה

en: Morocco
he: מרוקו

en: Move Up
he: העבר למעלה

en: Mozambique
he: מוזמביק

en: Nepal
he: נפל

en: Netherlands
he: הולנד

en: Never
he: אף-פעם

en: New Zealand
he: ניו–זילנד

en: Nicaragua
he: ניקרגואה

en: Niger
he: ניזר

en: Nigeria
he: ניגריה

en: Norway
he: נורווגיה

en: Oman
he: עומאן

en: Options
he: אפשרויות

en: Pakistan
he: פקיסתן

en: Panama
he: פנמה

en: Paraguay
he: פרגואיי

en: Password
he: סיסמא

en: Password:
he: סיסמא:

en: Personal Information
he: מידע אישי

en: Peru
he: פרו

en: Philippines
he: פיליפיניים

en: Poland
he: פולין

en: Portugal
he: פורטוגל

en: Qatar
he: קטר

en: Read
he: נקרא

en: Romania
he: רומניה

en: Russian Federation
he: רוסיה

en: Rwanda
he: רואנדה

en: Saudi Arabia
he: ערב הסעודית

en: Senegal
he: סנגל

en: Seychelles
he: איי–סיישל

en: Sierra Leone
he: קיירה ליאון

en: Signature
he: חתימה

en: Singapore
he: סינגפור

en: Somalia
he: סומליה

en: South Africa
he: דרום–אפריקה

en: Spain
he: ספרד

en: Sri Lanka
he: סרי לנקה

en: Submit
he: שלח

en: Sudan
he: סודן

en: Suriname
he: סורינם

en: Swaziland
he: סווזילנד

en: Sweden
he: שוודיה

en: Switzerland
he: שוויץ

en: Syrian Arab Republic
he: סוריה

en: Tanzania, United Republic of
he: טנזניה

en: Thailand
he: תאילנד

en: To
he: אל

en: Tonga
he: קבוצת–איי–טונגה

en: Top
he: למעלה

en: Trinidad and Tobago
he: טרינידד וטובגו

en: Tunisia
he: טוניסיה

en: Turkey
he: טורקייה

en: URL
he: אתר

en: Uganda
he: אוגנדה

en: Ukraine
he: אוקריינה

en: United Arab Emirates
he: האמירויות המאוחדות

en: United Kingdom
he: הממלכה המאוחדת

en: United States
he: ארצות–הברית

en: Upload
he: העלאה

en: Uruguay
he: אורוגווי

en: Username
he: שם משתמש

en: Username:
he: שם משתמש:

en: Vanuatu
he: ונואטו

en: Venezuela
he: ונזואלה

en: Viet Nam
he: וייט–נם

en: Wind
he: רוח

en: Wind:
he: רוח:

en: Wind:
he: רוח:

en: Work Phone
he: טלפון בעבודה

en: Yearly
he: שנתי

en: Yemen
he: תימן

en: Yugoslavia
he: יוגוסלביה

en: Zambia
he: זמבייה

en: Zimbabwe
he: זימבבווה

en: _Log out
he: התנתקות

en: _Options
he: אפשרויות

en: address book
he: ספר כתובות

en: edit
he: ערוך

en: name
he: שם

en: pixels
he: פיקסלים

en:       Cc:
he:       העתקים:

en:       To:
he:       אל:

en:     Date:
he:     תאריך:

en:     From:
he:     מאת:

en:  Subject:
he:  נושא:

en: Always
he: תמיד

en: Attachments
he: מצורפים

en: Bcc
he: העתקים עיוורים

en: Body
he: גוף ההודעה

en: Cc
he: העתקים

en: Change All
he: שנה הכל

en: Close this window
he: סגירת חלון זה

en: Create Folder
he: צור תיקיה

en: Dat_e
he: תאריך

en: Done
he: סיים

en: E-mail Address
he: דואר-אלקטרוני

en: Fetch Mail
he: משוך דואר

en: Fo_rward
he: הפץ

en: Forward
he: הפץ

en: Forward:
he: הפץ:

en: Fro_m
he: מאת

en: General Options
he: אפשרויות כלליות

en: INBOX
he: דואר נכנס

en: Ignore All
he: התעלם מהכל

en: Import
he: יבא

en: Modify
he: עדכן

en: Move
he: העבר

en: New Mail
he: דואר חדש

en: New Message
he: הודעה חדשה

en: OR
he: או

en: Reply
he: השב

en: Reply to All
he: השב לכל

en: Reply to List
he: השב לרשימה

en: Save Draft
he: שמור טיוטה

en: Search Results
he: תוצאות חיפוש

en: Server:
he: שרת:

en: Sub_ject
he: נושא

en: Suggestions
he: הצעות

en: Thread View
he: חלוקה לדפים

en: Upload:
he: העלאה:

en: You have 1 new message.
he: ישׁ לך דואר חדש.

en: _Bcc
he: העתקים עיוורים

en: _Blacklist
he: רשימה שחורה

en: _Cc
he: העתקים

en: _Delete
he: מחק

en: _Folders
he: תיקיות

en: _Inbox
he: דואר נכנס

en: _New Message
he: הודעה חדשה

en: _Print
he: הדפס

en: _Reply
he: השב

en: _To
he: אל

en: from
he: מאת

en: in
he: ב

en: or
he: או

en: E-mail
he: כתובת דוא"ל

en: Search for
he: חפש את

en: All address books
he: כל ספרי הכתובות

en: List all
he: הצג הכל

en: Unable to list addresses from %s
he: לא יכול להציג כתובות מ %s

en: Your search failed with the following error(s)
he: החיפוש נכשל עם השגיאות הבאות

en: Use Addresses
he: השתמש בכתובות

en: Address Book Search
he: חיפוש בספר כתובות

en: Return
he: חזור

en: Nickname
he: כינוי

en: Must be unique
he: חייב להיות ייחודי

en: E-mail address
he: כתובת דוא"ל

en: Last name
he: שם משפחה

en: First name
he: שם פרטי

en: Additional info
he: מידע נוסף

en: No personal address book is defined. Contact administrator.
he: לא הוגדר ספר כתובות אישי. צור קשר עם מנהל המערכת.

en: You can only edit one address at the time
he: ביכולתך לערוך ספר כתובות אחד בכל פעם

en: Update address
he: עדכן כתובת

en: ERROR
he: שגיאה

en: Add address
he: הוסף כתובת

en: Edit selected
he: ערוך נבחרים

en: Delete selected
he: מחק נבחרים

en: Add to %s
he: הוסף ל %s

en: quote
he: ציטוט

en: who
he: מי

en: Original Message
he: הודעה מקורית

en: Draft Email Saved
he: טיוטת דוא"ל נשמרה

en: Could not move/copy file. File not attached
he: לא יכול להעתיק/להעביר את הקובץ. הקובץ לא צורף.

en: Draft Saved
he: טיוטה נשמרה

en: From:
he: מאת:

en: Send
he: שלח

en: Attach:
he: צרף:

en: Delete selected attachments
he: מחק מצורפים נבחרים

en: Receipt
he: קבלה

en: On Delivery
he: בשליחה

en: Addresses
he: כתובות

en: You have not filled in the "To:" field.
he: לא מילאת את שדה ה-"אל"

en: Folders
he: תיקיות

en: refresh folder list
he: רענן רשימת תיקיות

en: as a subfolder of
he: כתת-תיקיה של

en: Let this folder contain subfolders
he: אפשר לתיקיה זו להכיל תת-תיקיות

en: Rename a Folder
he: שנה שם תיקיה

en: Select a folder
he: בחר תיקיה

en: No folders found
he: לא נמצאו תיקיות

en: Delete Folder
he: מחק תיקיה

en: Unsubscribe
he: בטל הרשמה

en: Subscribe
he: הרשם

en: No folders were found to unsubscribe from!
he: לא נמצאו תיקיות לביטול הרשמה מהן!

en: No folders were found to subscribe to!
he: לא נמצאו תיקיות להרשם אליהן!

en: Click here to go back
he: לחץ כאן לחזור אחורה

en: You have not selected a folder to delete. Please do so.
he: לא בחרת תיקיה למחיקה.

en: You have not selected a folder to rename. Please do so.
he: לא בחרת תיקיה אשר ברצונך לשנות את שמה.

en: Rename a folder
he: שינוי שם תיקיה

en: New name:
he: שם חדש:

en: Some or all of the help documents are not present!
he: חלק או כל ממסמכי העזרה לא נמצאו!

en: Viewing an image attachment
he: מציג תמונה מצורפת

en: View message
he: הצג הודעה

en: Download this as a file
he: הורד כקובץ

en: %s Logo
he: לוגו של %s

en: SquirrelMail version %s
he: SquirrelMail גירסא %s

en: %s Login
he: כניסה ל-%s

en: No messages were selected.
he: לא נבחרו הודעות.

en: Display Preferences
he: אפשרויות תצוגה

en: Message Highlighting
he: הדגשת הודעות

en: Folder Preferences
he: אפשרויות תיקיה

en: Index Order
he: סידור

en: Successfully Saved Options
he: אפשרויות נשמרו בהצלחה

en: Refresh Folder List
he: רענן רשימת תיקיות

en: Refresh Page
he: רענן דף

en: This contains personal information about yourself such as your name, your email address, etc.
he: דף זה מכיל הגדרות אישיות כגון, שמך, כתובת דוא"ל שלך וכ"ו...

en: You can change the way that SquirrelMail looks and displays information to you, such as the colors, the language, and other settings.
he: ביכולתך לשנות את הגדרות התצוגה של תיבת הדואר שלך כגון צבעים, שפה, ועוד...

en: These settings change the way your folders are displayed and manipulated.
he: הגדרות אלו משנות את תצוגת התיקיות והצורה בה הן מנוהלות.

en: The order of the message index can be rearranged and changed to contain the headers in any order you want.
he: הצורה בה הודעות מסודרות ומדפסות ניתנת לסידור מחדש ולשינוי כך שיכילו את הכותרות שברצונך לראות.

en: To or Cc
he: אל או העתקים

en: subject
he: נושא

en: Up
he: למעלה

en: Down
he: למטה

en: No highlighting is defined
he: לא הוגדרו הדגשות

en: Identifying name
he: שם מתאר

en: Dark Blue
he: כחול כהה

en: Dark Green
he: ירוק כהה

en: Dark Yellow
he: צהוב כהה

en: Dark Cyan
he: תכלת כהה

en: Dark Magenta
he: אדום כהה

en: Light Blue
he: כחול בהיר

en: Light Green
he: ירוק בהיר

en: Light Yellow
he: צהוב בהיר

en: Light Cyan
he: תכלת בהיר

en: Light Magenta
he: אדום בהיר

en: Dark Gray
he: אפור כהה

en: Medium Gray
he: אפור בינוני

en: Light Gray
he: אפור בהיר

en: White
he: לבן

en: Ex: 63aa7f
he: לדוגמא: 63aa7f

en: Matches
he: התאם לטקסט

en: Alternate Identity %d
he: זהות משנית %d

en: Advanced Identities
he: זהויות מרובות

en: Add a New Identity
he: הוסף זהות חדשה

en: E-Mail Address
he: כתובת דוא"ל

en: Reply To
he: השב אל

en: Save / Update
he: שמור \ עדכן

en: Make Default
he: הפוך לברירת מחדל

en: Checkbox
he: תיבת בחירה

en: Flags
he: סימון

en: up
he: העלה

en: down
he: הורד

en: remove
he: הסר

en: Return to options page
he: חזור לדף אפשרויות

en: Message not printable
he: ההודעה לא ניתנת להדפסה

en: Printer Friendly
he: גירסאת הדפסה

en: View Printable Version
he: הצג גירסאת הדפסה

en: Read:
he: נקרא:

en: Your message
he: ההודעה שלך

en: Was displayed on %s
he: נקרא ב %s

en: less
he: פחות

en: more
he: יותר

en: Mailer
he: תכנית דיוור

en: Read receipt
he: קבלה על קריאה

en: requested
he: מבוקש

en: The message sender has requested a response to indicate that you have read this message. Would you like to send a receipt?
he: השולח של ההודעה ביקש שתשלח קבלה בעת קריאת ההודעה. האם ברצונך לשלוח אלי קבלה כעת?

en: Send read receipt now
he: שלח קבלה על קריאה עכשיו

en: Message List
he: רשימת הודעות

en: Resume Draft
he: המשך טיוטה

en: Edit Message as New
he: ערוך הודעה כחדשה

en: Reply All
he: השב לכל

en: View Full Header
he: הצג כל הכותרות

en: You must be logged in to access this page.
he: עליך להכנס למערכת בכדי לראות דף זה.

en: Folder:
he: תיקיה:

en: search
he: חיפוש

en: delete
he: מחק

en: Recent Searches
he: חיפושים אחרונים

en: save
he: שמור

en: forget
he: שכח

en: Current Search
he: חיפוש נוכחי

en: All Folders
he: כל התיקיות

en: Everywhere
he: כל השדות

en: No Messages Found
he: לא נמצאו הודעות

en: Sign Out
he: התנתק

en: You have been successfully signed out.
he: התנתקת מהמערכת בהצלחה.

en: Click here to log back in.
he: לחץ כאן בכדי להתחבר מחדש.

en: Viewing a Business Card
he: מציג כרטיס ביקור

en: Web Page
he: דף בית

en: Organization / Department
he: אירגון \ מחלקה

en: Cellular Phone
he: טלפון סלולרי

en: Add to Addressbook
he: הוסף לספר כתובות

en: Title & Org. / Dept.
he: תואר וארגון \ מחלקה

en: Viewing Full Header
he: מציג כל הכותרות

en: Viewing a text attachment
he: מציג טקסט מצורף

en: Please contact your system administrator and report this error.
he: אנא צור קשר עם מנהל המערכת ודווח על שגיאה זו.

en: Personal address book
he: ספר כתובות אישי

en: Database error: %s
he: שגיאת מסד נתונים: %s

en: Addressbook is read-only
he: ספר כתובות הוא לקריאה בלבד

en: User '%s' already exist
he: משתמש '%s' כבר קיים

en: User '%s' does not exist
he: משתמש '%s' אינו קיים

en: Not a file name
he: לא שם קובץ

en: No such file or directory
he: קובץ או ספרייה בשם זה אינו קיים

en: Open failed
he: פתיחה נכשלה

en: Could not lock datafile
he: לא יכול לנעול את קובץ המידע

en: Write to addressbook failed
he: כתיבה לספר כתובות נכשלה

en: Error initializing addressbook database.
he: שגיאה באתחול מסד הנתונים של ספר הכתובות.

en: Error opening file %s
he: שגיאה בפתיחת קובץ %s

en: Global address book
he: ספר כתובות כללי

en: Error initializing global addressbook.
he: שגיאה באתחול ספר כתובות כללי.

en: Error initializing LDAP server %s:
he: שגיאה באתחול שרת LDAP %s:

en: Invalid input data
he: מידע קלט שגוי

en: Name is missing
he: שם חסר

en: E-mail address is missing
he: דוא"ל חסר

en: Nickname contains illegal characters
he: כינוי מכיל תווים לא חוקיים

en: Sunday
he: ראשון

en: Monday
he: שני

en: Tuesday
he: שלישי

en: Wednesday
he: רביעי

en: Thursday
he: חמישי

en: Friday
he: שישי

en: Saturday
he: שבת

en: D, F j, Y g:i a
he: l, j F, Y a g:i

en: M j, Y
he: j M, Y

en: g:i a
he: a g:i

en: D, g:i a
he: l, a g:i

en: Preference database error (%s). Exiting abnormally
he: שגיאת מסד נתונים של ההגדרות (%s). יוצא בצורה אבנורמלית.

en: Click here to return to %s
he: לחץ כאן בכדי לחזור ל-%s

en: Go to the login page
he: לך לדף הכניסה

en: Preference file, %s, does not exist. Log out, and log back in to create a default preference file.
he: קובץ ההגדרות, %s, אינו קיים. התנתק, והכנס מחדש בכדי ליצור קובץ הגדרות ברירת מחדש.

en: Error opening %s
he: שגיאה בפתיחת %s

en: Could not create initial preference file!
he: לא יכול ליצור קובץ הגדרות ראשוני!

en: %s should be writable by user %s
he: המשתמש %s זקוק להרשאות כתיבה על %s

en: Query:
he: בקשה:

en: Error connecting to IMAP server: %s.
he: שגיאה בהתחברות לשרת IMAP: %s

en: Bad request: %s
he: בקשה שגויה: %s

en: Unknown error: %s
he: שגיאה לא ידועה: %s

en: Read data:
he: מידע נקרא:

en: Unknown user or password incorrect.
he: שם משתמש או סיסמא אינם נכונים.

en: (no subject)
he: (ללא נושא)

en: Unknown Sender
he: שולח לא ידוע

en: A
he: ע

en: THIS FOLDER IS EMPTY
he: התיקיה ריקה

en: Transform Selected Messages
he: שנה הודעות נבחרות

en: Expunge
he: מחק

en: mailbox
he: תיבת דואר

en: Unread
he: לא נקרא

en: Unthread View
he: ללא חלוקה לדפים

en: Toggle All
he: סמן הכל

en: Unselect All
he: הסר סימון מהכל

en: Select All
he: בחר הכל

en: Paginate
he: מספר עמודים

en: Message:
he: הודעה:

en: FETCH line:
he: שורת FETCH:

en: Hide Unsafe Images
he: הסתר תמונות לא בטוחות

en: View Unsafe Images
he: הצג תמונות לא בטוחות

en: sec_remove_eng.png
he: sec_remove_he_IL.png

en: Option Type '%s' Not Found
he: לא נמצאה אפשרות מסוג '%s'

en: Current Folder
he: תיקיה נוכחית

en: Compose
he: הודעה חדשה

en: Error creating directory %s.
he: שגיאה ביצירת הספרייה %s.

en: Could not create hashed directory structure!
he: לא יכול ליצור ספרייה בעלת מבנה משורשר!

en: General Display Options
he: הגדרות תצוגה - כללי

en: Theme
he: נושא

en: Custom Stylesheet
he: סגנון מותאם אישית

en: Use Javascript
he: השתמש ב-JavaScript

en: Autodetect
he: זיהוי אוטומטי

en: Mailbox Display Options
he: הגדרות תצוגה - תיבת דואר

en: Enable Alternating Row Colors
he: אפשר צבעי שורה מתחלפים

en: Enable Page Selector
he: אפשר בוחר דפים

en: Maximum Number of Pages to Show
he: מספר הדפים לתצוגה

en: Message Display and Composition
he: הגדרות תצוגה - הודעה וכתיבה

en: Wrap Incoming Text At
he: גלישת טקסט ב

en: Location of Buttons when Composing
he: מיקום הכפתורים כאשר עורכים הודעות

en: Before headers
he: לפני כותרות

en: Between headers and message body
he: בין הכותרות וגוף ההודעה

en: After message body
he: מתחת לגוף ההודעה

en: Addressbook Display Format
he: תבנית תצוגה של ספר כתובות

en: Show HTML Version by Default
he: הצג גירסאת HTML כברירת מחדל

en: Include Me in CC when I Reply All
he: כלול אותי בהעתקים כאשר אני משיב לכולם

en: Enable Mailer Display
he: אפשר תצוגת תכנית דיוור

en: Display Attached Images with Message
he: הצג תמונות מצורפות עם ההודעה

en: Enable Printer Friendly Clean Display
he: אפשר תצוגה נקיה של גירסאת הדפסה

en: Special Folder Options
he: אפשרויות תיקיות מיוחדות

en: Folder Path
he: מיקום תיקיה

en: Do not use Trash
he: אל תשתמש בסל מיחזור

en: Trash Folder
he: סל מיחזור

en: Do not use Drafts
he: אל תשתמש בטיוטה

en: Draft Folder
he: תיקית טיוטות

en: Do not use Sent
he: אל תשתמש בדואר יוצא

en: Sent Folder
he: תיקית דואר יוצא

en: Folder List Options
he: אפשרויות רשימת תיקיות

en: Location of Folder List
he: מיקום רשימת תיקיות:

en: Width of Folder List
he: רוחב רשימת תיקיות

en: Seconds
he: שניות

en: Minute
he: דקה

en: Auto Refresh Folder List
he: רענן אוטומטית את רשימת התיקיות

en: Enable Unread Message Notification
he: אפשר הודעה על הודעות חדשות

en: No Notification
he: ללא הודעה

en: Only INBOX
he: רק בדואר נכנס

en: Unread Message Notification Type
he: סוג הודעה על הודעה חדשה

en: Only Unseen
he: רק לא נראה

en: Unseen and Total
he: לא נראה וסה"כ

en: Enable Collapsable Folders
he: אפשר תיקיות מתקפלות

en: Show Clock on Folders Panel
he: הצג שעון ברשימת תיקיות

en: No Clock
he: ללא שעון

en: Hour Format
he: סגנון שעות

en: 12-hour clock
he: 12 שעות

en: 24-hour clock
he: 24 שעות

en: Memory Search
he: חיפוש בזכרון

en: Disabled
he: מבוטל

en: Name and Address Options
he: אפשרויות שם וכתובת

en: Edit Advanced Identities
he: ערוך זהויות מרובות

en: (discards changes made on this form so far)
he: (מבטל שינויים שנעשו על הטופס עד כה)

en: Multiple Identities
he: זהויות מרובות

en: Same as server
he: אותו דבר כמו שרת

en: Timezone Options
he: אפשרויות אזור זמן

en: Your current timezone
he: אזור זמן נוכחי

en: Reply Citation Options
he: אפשרויות ציטוט משוב

en: Reply Citation Style
he: סגנון ציטוט משוב

en: No Citation
he: ללא ציטוט

en: User-Defined
he: מותאם אישית

en: User-Defined Citation Start
he: התחלת ציטוט מותאם אישית

en: User-Defined Citation End
he: סיום ציטוט מותאם אישית

en: Signature Options
he: אפשרויות חתימה

en: Use Signature
he: השתמש בחתימה

en: Prefix Signature with '-- ' Line
he: הקדם חתימה בשורה של '-- '

en: Take Address
he: הוסף כתובת

en: Try to verify addresses
he: נסה לוודא כתובת דוא"ל

en: Config File Version
he: גירסאת קובץ הגדרות

en: PHP Version
he: PHP גירסא

en: Organization Preferences
he: הגדרות חברה

en: Organization Name
he: שם חברה

en: Organization Logo
he: לוגו חברה

en: Organization Logo Width
he: רוחב לוגו חברה

en: Organization Logo Height
he: אורך לוגו חברה

en: Organization Title
he: כותרת חברה

en: Signout Page
he: דף התנתקות

en: Top Frame
he: חלק עליון

en: Server Settings
he: הגדרות שרת

en: Mail Domain
he: דומיין דואר

en: IMAP Server Address
he: כתובת שרת IMAP

en: IMAP Server Port
he: יציאת שרת IMAP

en: IMAP Server Type
he: סוג שרת IMAP

en: Sendmail Path
he: נתיב SendMail

en: SMTP Server Address
he: כתובת שרת SMTP

en: SMTP Server Port
he: יציאת שרת SMTP

en: Invert Time
he: הפוך זמן

en: Folders Defaults
he: ברירת מחדל של תיקיות

en: Default Language
he: שפה ברירת מחדל

en: Bug Reports:
he: דיווח על באגים:

en: Show button in toolbar
he: הצג כפתור בסרגל כלים

en: TODAY
he: היום

en: ADD
he: הוסף

en: EDIT
he: ערוך

en: DEL
he: מחק

en: Start time:
he: זמן התחלה:

en: Length:
he: אורך:

en: Priority:
he: עדיפות:

en: Set Event
he: צור ארוע

en: Event Has been added!
he: ארוע הוסף!

en: Date:
he: תאריך:

en: Time:
he: זמן:

en: Day View
he: תצוגת יום

en: Do you really want to delete this event?
he: האם ברצונך למחוק ארוע זה?

en: Event deleted!
he: ארוע נמחק!

en: Nothing to delete!
he: אין מה למחוק!

en: Update Event
he: עדכן ארוע

en: Do you really want to change this event from:
he: האם ברצונך לשנות ארוע זה מ:

en: to:
he: ל:

en: Event updated!
he: ארוע עודכן!

en: Month View
he: תצוגה חודשית

en: 0 min.
he: 0 דקות

en: 15 min.
he: 15 דקות

en: 45 min.
he: 45 דקות

en: 1 hr.
he: שעה

en: 1.5 hr.
he: שעה וחצי

en: 2 hr.
he: שעתיים

en: 2.5 hr.
he: שעתיים וחצי

en: 3 hr.
he: 3 שעות

en: 3.5 hr.
he: 3 וחצי שעות

en: 4 hr.
he: 4 שעות

en: 5 hr.
he: 5 שעות

en: 6 hr.
he: 6 שעות

en: Delete & Prev
he: מחק והקודם

en: Delete & Next
he: מחק והבא

en: Move to:
he: העבר אל:

en: Delete/Move/Next Buttons:
he: כפתורי מחק/העבר/הבא:

en: Display at top
he: הצג למעלה

en: with move option
he: עם אפשרויות העברה

en: Display at bottom
he: הצג בתחתית

en: COMMERCIAL - This list contains servers that are verified spam senders. It is a pretty reliable list to scan spam from.
he: מסחרי - רשימה זו מכילה שרתים הידועים כשולחי דואר זבל. זוהי רשימה מהימנה לבדיקת דואר זבל.

en: COMMERCIAL - RBL+ Blackhole entries.
he: מסחרי - רשומות של RBL ו-Blackhole.

en: COMMERCIAL - RBL+ OpenRelay entries.
he: מסחרי - רשומות של RBL ו-OpenRelay.

en: COMMERCIAL - RBL+ Dial-up entries.
he: מסחרי - רשומות של RBL ושרתי חיוג.

en: FREE - ORDB was born when ORBS went off the air. It seems to have fewer false positives than ORBS did though.
he: חינם - ORDB נולדה כאשר ORBS ירדה מהאוויר. בכל-זאת נראה שיש להם יותר טעויות.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Direct SPAM sources.
he: חינם - Five-Ten-sg.com - מקורות SPAM ישירים.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Dial-up lists - includes some DSL IPs.
he: חינם - Five-Ten-sg.com - רשימות חיוג - כולל כמה IPים של DSL.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Bulk mailers that do not use confirmed opt-in.
he: חינם - Five-Ten-sg.com - רשימה של שולחי דואר בכמויות אשר אינם משתמשים בבקשת אישור.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Other misc. servers.
he: חינם - Five-Ten-sg.com - שרתים אחרים.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Single Stage servers.
he: חינם - Five-Ten-sg.com - שרתי רמה אחת (Single Stage).

en: FREE - Five-Ten-sg.com - SPAM Support servers.
he: חינם - Five-Ten-sg.com - שרתים אשר תומכים ב-SPAM.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Web Form IPs.
he: חינם - Five-Ten-sg.com - IPים של טפסי Web.

en: FREE - Dorkslayers appears to include only really bad open relays outside the US to avoid being sued. Interestingly enough, their website recommends you NOT use their service.
he: חינם - נראה ,שבכדי למנוע תביעות, דורקסליירס כוללים רק שרתים אשר יושבים מחוץ לארה"ב ומשמשים כתחנת ממסר פתוחה. למרבה הפלא, האתר שלהם ממליץ לא להתשמש בשירות שלהם.

en: FREE - SPAMhaus - A list of well-known SPAM sources.
he: חינם - SPAMhaus - רשימה של מקורות ידועים של SPAM.

en: FREE - dev.null.dk - I don't have any detailed info on this list.
he: חינם - dev.null.dk - אין מידע על השירות הזה.

en: FREE - visi.com - Relay Stop List. Very conservative OpenRelay List.
he: חינם - visi.com - רשימת עצירת ממסר. רשימה מאוד שמרנית של שרתים המשמשים כתחנות ממסר פתוחות.

en: FREE - Leadmon DUL - Another list of Dial-up or otherwise dynamically assigned IPs.
he: חינם - Leadmon DUL - עוד רשימה של חיוג או באופן אחר IPים המוקנים באופן דינמי.

en: FREE - Leadmon SPAM Source - List of IPs Leadmon.net has received SPAM directly from.
he: חינם - Leadmon SPAM Source - רשימה של IPים אשר Leadmon.net קיבלו SPAM ישירות מהם.

en: FREE - Leadmon Bulk Mailers - Bulk mailers that do not require confirmed opt-in or that have allowed known spammers to become clients and abuse their services.
he: חינם - Leadmon Bulk Mailers -

en: FREE - Leadmon Open Relays - Single Stage Open Relays that are not listed on other active RBLs.
he: חינם - Leadmon Open Relays - תחנות ממסר פתוחות בעלות שלב אחד, אשר אינן רשומות אצל RBLים פעילים אחרים.

en: FREE - Leadmon Multi-stage - Multi-Stage Open Relays that are not listed on other active RBLs and that have sent SPAM to Leadmon.net.
he: חינם - Leadmon Multi-stage - תחנות ממסר פתוחות מרובות שלבים, אשר אינן רשומות אצל RBLים אחרים, ושלחו SPAM ל-Leadmon.net.

en: FREE - Leadmon SpamBlock - Sites on this listing have sent Leadmon.net direct SPAM from IPs in netblocks where the entire block has no DNS mappings. It's a list of BLOCKS of IPs being used by people who have SPAMmed Leadmon.net.
he: חינם - Leadmon SpamBlock - אתרים ברשימה זו שלחו SPAM ישירות אל Leadmon.net מ-IPים בקבוצות רשת, כאשר לכל הקבוצה אין מיפוי DNS. זוהיא רשימה של קבוצות של IPים אשר נמצאים בשימוש ע"י אנשים אשר שלחו SPAM אל Leadmon.net.

en: FREE, for now - Not Just Another Blacklist - Both Open Relays and Direct SPAM Sources.
he: חינם, לעת עתה - לא עוד רשימה שחורה - גם תחנות ממסר פתוחות וגם מקורות ישירים של SPAM.

en: FREE, for now - Not Just Another Blacklist - Dial-up IPs.
he: חינם, לעת עתה - לא עוד רשימה שחורה - IPים של חיוג.

en: Saved Scan type
he: סוג סריקה שמורה

en: Message Filtering
he: מיון הודעות

en: What to Scan:
he: סרוק את:

en: All messages
he: כל ההודעות

en: Only unread messages
he: רק הודעות חדשות

en: Match:
he: לפי שדה:

en: Contains:
he: מכיל:

en: Message Filters
he: מיון הודעות

en: Filtering enables messages with different criteria to be automatically filtered into different folders for easier organization.
he: בעזרת מיון הודעות ניתן להעביר הודעות אוטומטית לתוך תיקיות מסויימות, לפי קריטריונים המצויינים מראש.

en: SPAM Filters
he: מסנני דואר זבל (SPAM)

en: SPAM filters allow you to select from various DNS based blacklists to detect junk email in your INBOX and move it to another folder (like Trash).
he: בעזרת מסנני דואר ביכולתך לחסום שרתים אשר ידועים כשולחי דואר זבל.

en: Spam Filtering
he: סינון דואר זבל (SPAM)

en: Move spam to:
he: העבר דואר זבל ל:

en: Moving spam directly to the trash may not be a good idea at first, since messages from friends and mailing lists might accidentally be marked as spam. Whatever folder you set this to, make sure that it gets cleaned out periodically, so that you don't have an excessively large mailbox hanging around.
he: לא מומלץ להעביר דואר זבל ישירות לסל המיחזור, בגלל שהודעותמחברים ורשימות תפוצה יכולות בטעות להיות מסומנות כדואר זבל. נא לדאוג להעביר את דואר הזבל לתיקיה אשר מתנקה אוטומטית בכדי למנוע עליה בגודל תיבת הדואר שלך.

en: ON
he: פועל

en: OFF
he: כבוי

en: Mailinglist
he: רשימת תפוצה

en: This will send a message to %s requesting help for this list. You will receive an emailed response at the address below.
he: אפשרות זו תשלח הודעה ל-%s בבקשה לעזרה עם רשימה זו. תשובה תשלח לכתובת הדוא"ל הרשומה מטה.

en: This will send a message to %s requesting that you will be subscribed to this list. You will be subscribed with the address below.
he: אפשרות זו תשלח הודעה ל-%s בבקשה לצרף אותך לרשימה זו. כתובת הדוא"ל הרשומה מטה תצורף לרשימה.

en: This will send a message to %s requesting that you will be unsubscribed from this list. It will try to unsubscribe the adress below.
he: אפשרות זו תשלח הודעה ל-%s בבקשה לביטול ההרשמה לרשימה זו. ההרשמה תבוטל לכתובת הרשומה מטה.

en: Send Mail
he: שלח דואר

en: Post to List
he: שלח לרשימה

en: List Archives
he: הצג ארכיונים

en: Contact Listowner
he: צור קשר עם מנהל הרשימה

en: POP3 connect:
he: חיבור POP3:

en: No server specified
he: לא הוגדר שרת

en: Error
he: שגיאה

en: POP3 user:
he: משתמש POP3:

en: no login ID submitted
he: לא נשלח שם משתמש

en: connection not established
he: לא נוצר חיבור

en: POP3 pass:
he: סיסמאת POP3:

en: No password submitted
he: לא נשלחה סיסמא

en: authentication failed
he: אימות נכשל

en: No connection to server
he: אין חיבור לשרת

en: No login ID submitted
he: לא נשלח שם משתמש

en: No server banner
he: אין כרזת שרת

en: abort
he: בטל

en: apop authentication failed
he: אימות apop נכשל

en: Premature end of list
he: סיום מוקדם של רשימה

en: Empty command string
he: מחרוזת פקודה ריקה

en: connection does not exist
he: לא נמצא חיבור

en: No msg number submitted
he: לא נשלח מספר הודעה

en: Command failed
he: פקודה נכשלה

en: Remote POP server Fetching Mail
he: מושך דואר משרת POP3 מרוחק

en: Select Server:
he: בחר שרת:

en: Password for
he: סיסמא בשביל

en: Fetching from
he: מושך מ-

en: Oops,
he: אופס,

en: Opening IMAP server
he: פותח שרת IMAP

en: Opening POP server
he: פותח שרת POP

en: Login Failed:
he: כניסה שגויה:

en: Login OK: No new messages
he: כניסה אושרה: אין הודעות חדשות

en: Login OK: Inbox EMPTY
he: כניסה אושרה: תיבת דואר נכנס ריקה

en: Fetching UIDL...
he: מושך UIDL...

en: Server does not support UIDL.
he: שרת לא תומך ב UIDL.

en: Deleting messages from server...
he: מוחק הודעות מהשרת...

en: Fetching message
he: מושך הודעה

en: Saving UIDL
he: שומר UIDL

en: Error Appending Message!
he: שגיאה בצירוף ההודעה!

en: Closing POP
he: סוגר את ה-POP

en: Logging out from IMAP
he: מתנתק משרת IMAP

en: Message appended to mailbox
he: הודעה צורפה לתיבת הדואר

en: Delete failed:
he: מחיקה נכשלה:

en: Remote POP server settings
he: הגדרות שרת POP מרוחק

en: Encrypt passwords (informative only)
he: הצפן סיסמאות (אינפורמטיבי בלבד)

en: Add Server
he: הוסף שרת

en: Alias:
he: כינוי:

en: Store in Folder:
he: אחסן בתיקיה:

en: Modify Server
he: עדכן שרת

en: Server Name:
he: שם שרת:

en: Fetching Servers
he: מושך שרתים

en: Confirm Deletion of a Server
he: אשר מחיקת שרת

en: Selected Server:
he: שרת נבחר:

en: Confirm delete of selected server?
he: מאשר מחיקת שרת נבחר?

en: Confirm Delete
he: אשר מחיקה

en: Leave Mail on Server
he: השאר דואר על השרת

en: Undefined Function
he: פונקציה לא מוגדרת

en: Fetch
he: משוך

en: Warning,
he: אזהרה,

en: Mail Fetch Result:
he: תוצאת ניסיון משיכת דואר:

en: SquirrelMail Notice:
he: הודעת SquirrelMail:

en: New Mail Notification
he: הודעה על דואר חדש

en: Check all boxes, not just INBOX
he: בדוק את כל התיבות, לא רק את תיבת הדואר הנכנס

en: Show popup window on new mail
he: כשיש הודעות חדשות הצג חלון קטן

en: Count only messages that are RECENT
he: ספור רק הודעות שהגיעו לאחרונה

en: Enable Media Playing
he: אפשר ניגון מדיה

en: requires JavaScript to work
he: בכדי לעבוד נחוץ JavaScript

en: Try
he: נסה

en: Current File:
he: קובץ נוכחי:

en: NewMail Options
he: אפשרויות דואר חדש

en: This configures settings for playing sounds and/or showing popup windows when new mail arrives.
he: באפשרותך להגדיר ניגנון צלילים ו\או פתיחת חלון קטן במקרה שמגיע דואר חדש.

en: %s New Messages
he: %s הודעות חדשות

en: Test Sound
he: בדוק צלילים

en: Loading the sound...
he: טוען את הצליל...

en: Sent Subfolders Options
he: אפשרויות תתי-ספריות של תיקיית דואר יוצא

en: Use Sent Subfolders
he: השתמש בתתי-תיקיות תחת דואר יוצא

en: Quarterly
he: רבעוני

en: SpellChecker Options
he: אפשרויות בודק איות

en: Here you may set up how your personal dictionary is stored, edit it, or choose which languages should be available to you when spell-checking.
he: ביכולתך להגדיר את המילון האישי שלך, לערוןך אותו, או לבחור את ספת המילון.

en: Check Spelling
he: בדוק איות

en: Back to &quot;SpellChecker Options&quot; page
he: בחזרה לדף &quot;אפשרויות בודק איות&quot;

en: ATTENTION:
he: שים לב:

en: Delete my dictionary and start a new one
he: מחק את המילון שלי והתחל חדש.

en: Decrypt my dictionary with my old password:
he: פענח את המילון שלי בעזרת הסיסמא הישנה שלי.

en: Proceed
he: התקדם

en: You must make a choice
he: עלייך לבחור אחת מהאפשרויות

en: You can either delete your dictionary or type in the old password. Not both.
he: ביכולתך למחוק את המילון הישן או להקליד את סיסמאתך הישנה. לא שניהם.

en: This will delete your personal dictionary file. Proceed?
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את המילון האישי הישן שלך?

en: Error Decrypting Dictionary
he: שגיאה בפענוח המילון

en: Cute.
he: חמוד.

en: I tried to execute '%s', but it returned:
he: ניסיתי לבצע את %s, אבל הוא החזיר:

en: SquirrelSpell is misconfigured.
he: SquirrelSpell לא מוגדר נכון

en: Spellcheck completed. Commit changes?
he: בדיק איות הסתיימה. לבצע שינויים?

en: No changes were made.
he: לא נעשו שינויים.

en: Now saving your personal dictionary... Please wait.
he: שומר כעת את המילון האישי שלך... אנא המתן.

en: SquirrelSpell Results
he: תוצאות SquirrelSpell

en: Found %s errors
he: נמצאו %s שגיאות

en: Line with an error:
he: שורה עם שגיאה:

en: Change to:
he: שנה ל:

en: Occurs times:
he: מספר חזרות:

en: Change this word
he: שנה מילה זו

en: Change ALL occurances of this word
he: שנה את כל המקרים למילה זו

en: Ignore this word
he: התעלם ממלה זו

en: Ignore ALL occurances this word
he: התעלם מכל המקרים למילה זו

en: Add this word to your personal dictionary
he: הוסף מילה זו למילון האישי שלך

en: Add to Dic
he: הוסף למילון

en: Close and Commit
he: סגור ובצע

en: The spellcheck is not finished. Really close and commit changes?
he: בדיקת האיות לא הושלמה. האם אתה בטוח שברצונך לסגור ולבצע את השינויים?

en: Close and Cancel
he: סגור ובטל

en: The spellcheck is not finished. Really close and discard changes?
he: בדיקת האיות לא הושלמה. האם אתה בטוח שברצונך לסגור ולבטל את השינויים?

en: No errors found
he: לא נמצאו שגיאות

en: Personal Dictionary Crypto Settings
he: הגדרות הצפנה למילון אישי

en: Your personal dictionary was erased.
he: המילון האישי שלך נמחק.

en: Dictionary Erased
he: מילון נמחק

en: Your personal dictionary was erased. Please close this window and click "Check Spelling" button again to start your spellcheck over.
he: המילון האישי שלך נמחק. אנא סגור חלון זה ולחץ שוב על הכפתור "בדוק איות" בכדי להתחיל מחדש את בדיקת האיות.

en: Close this Window
he: סגור חלון זה

en: Your personal dictionary was re-encrypted successfully. Now return to the &quot;SpellChecker options&quot; menu and make your selection again.
he: המילון האישי שלך הוצפן מחדש בהצלחה. כעת חזור לתפריט &quot;אפשרויות בודק האיות&quot; ובצע את בחירתך בשנית.

en: Your personal dictionary was re-encrypted successfully. Please close this window and click "Check Spelling" button again to start your spellcheck over.
he: המילון האישי שלך הוצפן מחדש בהצלחה. אנא סגור חלון זה ולחץ על "בדוק איות" שובבכדי להתחיל מחדש את בדיקת האיות.

en: Dictionary re-encrypted
he: מילון הוצפן שוב

en: Personal Dictionary
he: מילון אישי

en: No words in your personal dictionary.
he: אין מילים במילון האישי שלך

en: Please check any words you wish to delete from your dictionary.
he: אנא בחר את המילים אשר ברצונך למחוק מהמילון האישי שלך.

en: %s dictionary
he: מילון %s

en: Delete checked words
he: מחק מילים נבחרות

en: Edit your Personal Dictionary
he: ערוך את המילון האישי שלך

en: Please make your selection first.
he: אנא בצע את הבחירה קודם.

en: This will encrypt your personal dictionary and store it in an encrypted format. Proceed?
he: האם אתה בטוח שברצונך להצפין, ולאחסן בצורה מוצפנת את המילון האישי שלך?

en: Please decrypt my personal dictionary and store it in a clear-text format.
he: פענח בבקשה את המילון האישי שלי ואחסן אותו בצורה רגילה.

en: Change crypto settings
he: שנה הגדרות הצפנה

en: Please encrypt my personal dictionary and store it in an encrypted format.
he: הצפן בבקשה את המילון האישי שלי ואחסן אותו בצורה מוצפנת.

en: All done!
he: הכל סויים!

en: Personal Dictionary Updated
he: עודכן המילון האישי

en: No changes requested.
he: לא נתבקשו שינויים.

en: Please wait, communicating with the server...
he: אנא המתן, יוצר קשר עם השרת...

en: Please choose which dictionary you would like to use to spellcheck this message:
he: אנא בחר באיזה מילון ברצונך להשתמש לבדיקת האיות של הודעה זו:

en: SquirrelSpell Initiating
he: מאתחל את SquirrelSpell

en: International Dictionaries Preferences Updated
he: הגדרות מילון בינלאומי עודכנו

en: Please check any available international dictionaries which you would like to use when spellchecking:
he: אנא סמן את כל המילונים הבינלאומיים שברצונך להשתמש בבדיק איות:

en: Make this dictionary my default selection:
he: הפוך מילון זה לברירת המחדל שלי:

en: Make these changes
he: בצע שינויים אלו

en: Add International Dictionaries
he: הוסף מילונים בינלאומיים

en: Please choose which options you wish to set up:
he: אנא בחר את האפשרויות שברצונך להגדיר:

en: Edit your personal dictionary
he: ערוך את המילון האישי שלך

en: Set up international dictionaries
he: הכן מילונים בינלאומיים

en: Encrypt or decrypt your personal dictionary
he: הצפן או פענח את המילון האישי שלך

en: SquirrelSpell Options Menu
he: תפריט אפשרויות SquirrelSpell

en: Translator
he: מתרגם

en: Your server options are as follows:
he: אפשרויות השרת שלך הן:

en: You also decide if you want the translation box displayed, and where it will be located.
he: אתה גם מחליט האם תוצג קופסאת התרגום, ואיכן היא תמוקם.

en: Select your translator:
he: בחר את המתרגם שלך:

en: When reading:
he: כאשר בקריאה:

en: Show translation box
he: הצג קופסאת תרגום

en: to the left
he: משמאל

en: in the center
he: במרכז

en: to the right
he: מימין

en: Translate inside the SquirrelMail frames
he: תרגם בתוך המסגרות של SquirrelMail

en: Translation Options
he: אפשרויות תרגום

en: Which translator should be used when you get messages in a different language?
he: באיזה מתרגם להתשמש כאשר הינך מקבל הודעות בשפות שונות?

en: %s to %s
he: %s ל-%s

en: English
he: אנגלית

en: Dutch
he: הולנדית

en: French
he: צרפתית

en: German
he: גרמנית

en: Italian
he: איטלקית

en: Portuguese
he: פורטוגזית

en: Russian
he: רוסית

en: Spanish
he: ספרדית

en: Translate
he: תרגם

en: Brazilian Portuguese
he: פורטוגזית (ברזיל)

en: Latin
he: לטינית

en: Latin American Spanish
he: ספרדית (דרום-אמריקה)

en: Norwegian
he: נורווגית

en: Last Refresh
he: רוענן לאחרונה

en: When composing:
he: כאשר בכתיבה:

en: Not yet functional, currently does nothing
he: לא פעיל עדיין, לעת עתה לא עושה כלום
