sugar - en to ha translation catalogue (8 entries)

en: Who's around:
ha: Wa ke nan:

en: Share
ha: Raba

en: Search
ha: Yi Bincike

en: Back
ha: Baya

en: Forward
ha: Tura

en: Reload
ha: Sake Lodi

en: Everyone
ha: Kowa

en: Send
ha: Aika
